Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

previse licno primas razmimoilazenja u ukusu...
Ali, upravo kazem da nije kritika, vec zapazanje... primetio sam da stanoviti forumasi prevashodno vole mucho macho. Ali, zar se nikada ne umore od toga? I zar njihove zene ne zavape da se pushti nesto drugo... :DEDIT. Kad malo razmislim, mucho macho je princip ovog foruma, a ne samo muzike, tako da je mozda greska u meni. Edited by Indy
Link to comment
izvinjavam se, potpuno si u pravu, ne znam sta sam juce slusao. hoces li mi ikad oprostiti :( ?¿
hoću. nisi ti ljutko premda sada zvučiš kao on. primi moje izvinjenje što ne delim tvoje mišljenje ;)
Ovaj topik je previse macho (oduvek, samo sad kazem). Ne shvatite to kao kritiku, samo primjecenje (uz duzan naklon Lanciji koji katkad odstupi od toga).reviewswanlights.jpg
de si ljutko :) mislio sam da zaobilaziš muzičku sekciju drago mi je da nije tako :)i, šta veliš - dobar ovaj novi nick cave, a?
Link to comment
Ali, upravo kazem da nije kritika, vec zapazanje... primetio sam da stanoviti forumasi prevashodno vole mucho macho. Ali, zar se nikada ne umore od toga? I zar njihove zene ne zavape da se pushti nesto drugo... :DEDIT. Kad malo razmislim, mucho macho je princip ovog foruma, a ne samo muzike, tako da je mozda greska u meni.
pa ti nista ne pratis sta ja slusam :( veceg svinjogojstva u muzici nema od mene. macho je Rdjavi i jos je i sav dlakav.
Link to comment
btw, ovo je trenutno tj. vec duze vreme najmirniji deo foruma, drugim recima, mrtav skroz.
Lancia, evo, 'oces da se malo podzakamo?A i vidi me sta slusam:41-qqsIAuDL._SL500_AA300_.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...