Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

skip jensen i iggy su opasno dobri, naravno i thee oh sees. fenomenalna godina. cak se i iron & wine da slusati.provericu i taj sweet talk.edit: skip je na on & on.

Edited by Lancia
Link to comment
skip jensen i iggy su opasno dobri, naravno i thee oh sees. fenomenalna godina. cak se i iron & wine da slusati.provericu i taj sweet talk.edit: skip je na on & on.
jensen odličan, ali stooges - sranje i dibidus razočaranje.tos, ooga boogas i bazooka razvaljuju, kao i sweet talk, i tokyo sex destruction, i debi za wildmen.čekam oblivians i na jesen jp keithov novi album za 1. i 2. mesto, ali od preko 100 ploča koje sam čuo iz 2013. ovo je tanko u poređenju sa prošlom godinom.ide skip jensen:3596223655-1.jpg
Link to comment
jensen odličan, ali stooges - sranje i dibidus razočaranje.tos, ooga boogas i bazooka razvaljuju, kao i sweet talk, i tokyo sex destruction, i debi za wildmen.čekam oblivians i na jesen jp keithov novi album za 1. i 2. mesto, ali od preko 100 ploča koje sam čuo iz 2013. ovo je tanko u poređenju sa prošlom godinom.ide skip jensen:3596223655-1.jpg
meni OK, ustvari ti si rdjav drkadzija. i cekaj bre, tek je april, za sada ima itekako dobrih ploca.cuo si 100 ploca? gori si od mene, svaka cast.np:14119b6.jpg+jbt, sad gledam sta sve imam snimljeno iz ove godine, onako zbrdazdola, izuzetna godina, bas bas dobrih albuma ima, ko ti kriv kad si ortodoksni rokenroler. Edited by Lancia
Link to comment
meni OK, ustvari ti si rdjav drkadzija. i cekaj bre, tek je april, za sada ima itekako dobrih ploca.cuo si 100 ploca? gori si od mene, svaka cast.np:14119b6.jpg
jbg, de znam. imao sam velika očekivanja od stooges - to me zajebalo. prva polovina jadna, posle 1 ili 2 ok stvari.imam jedan folder 2013, a tamo 122 ploče (sad izbrojah). čuo sam sve, neke na preskoke jer su smaračke, a neke i po više puta. stooges sam slušao juče i verovatno ću da obrišem.ovaj skip opako dobar, hvala timmi!!
Link to comment
jbg, de znam. imao sam velika očekivanja od stooges - to me zajebalo. prva polovina jadna, posle 1 ili 2 ok stvari.
izvinjavam se, potpuno si u pravu, ne znam sta sam juce slusao. hoces li mi ikad oprostiti :( ?¿
Link to comment

Ovaj topik je previse macho (oduvek, samo sad kazem). Ne shvatite to kao kritiku, samo primjecenje (uz duzan naklon Lanciji koji katkad odstupi od toga).reviewswanlights.jpg

Link to comment
Ovaj topik je previse macho (oduvek, samo sad kazem). Ne shvatite to kao kritiku, samo primjecenje (uz duzan naklon Lanciji koji katkad odstupi od toga).
previse licno primas razmimoilazenja u ukusu i eventualno pljuckanje po tudjem ukusu, ovde smo da dzakamo (na zalost, sve manje) a ne da kacimo fakin jutub na svaku misao.btw, ovo je trenutno tj. vec duze vreme najmirniji deo foruma, drugim recima, mrtav skroz. Edited by Lancia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...