Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

sticker,220x200-pad,220x200,ffffff.u1.jp

 

Od sinoc do jutros skinuo preko 300 obrada pesama Townes Van Zandta koje do sada nisam imao. Mislim da ima izmedju 1000 i 1500 regularno snimljenih obrada.

Zapostavljeno gradivo od 2010 do sada. Ima sjajnih iznenadjenja i nekoliko kompletnih tribute albuma koji su se provukli ispod radara. Lepo podsecanje.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

jos slusam ovo. savetujem vam, da mi se pridruzite.

zanimljiv, ustvari vise zarazan repetitivni pop sa povremenim gostovanjem shriekback sounda i glasa.  

Zaista bi licilo na Shriekback ali kad bi umesto Berija vokalisao Dragan Stojnic ili bar Leonard  Koen 

 

ot

gallery-1464874465-nick-cave-skeleton.jp

Edited by Haralampije
Link to comment

ot

gallery-1464874465-nick-cave-skeleton.jp

 

Lici dosta na The Boatman's Call u jednom delu, malo vuce i na ranije albume s kraja osamdesetih i pocetka devedesetih, nesto se malo preselilo i sa Push the Sky Away. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

je li seronjo, osim sto lupetas, a da napises neki put nesto svoje i da prekines da me stalkujes i kvotujes moje postove?  

Vidim da ti moderacija svasta dozvoljava ovde, od promene nicka do vredjanja, lepo.Pokazi mi gde ja to tebe stalkujem?Da kojim slucajem nisi glupavi buzdovan i da si lepo pitao, objasnio bi ti zasto album te belgijske skupine ne trpi komparacije sa Shriekbackom, pa cak ni u naznakama.Mogao sam ti pricati i o koncertu Shriekbacka na kojem sam bio davno,davno ali nema veze, samo nastavi

Link to comment

Kretencino, nemam ja obavezu da tebe ista pitam, ako imas nesto da kazes o muzici ili bilo cemu, slobodno pisi, samo nemoj da se lepis na moje postove i prestani da ih kvotujes. Sa ljudima koji ne poznaju elementarnu komunikaciju, moja relacija je uvek bila nula. 

Link to comment

Kretencino, nemam ja obavezu da tebe ista pitam, ako imas nesto da kazes o muzici ili bilo cemu, slobodno pisi, samo nemoj da se lepis na moje postove i prestani da ih kvotujes. Sa ljudima koji ne poznaju elementarnu komunikaciju, moja relacija je uvek bila nula. 

Ni sluha a bome ni pameti  :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...