Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

ostatak dana albumi Bobby Hutchersona

 

 

 

Ja znam samo Total Eclipse album. Šta još valja?

 

A od Milta Jacksona mi je svojevremeno za malo izmakla ploča Sunflower. 

Link to comment

Ja znam samo Total Eclipse album. Šta još valja?

 

A od Milta Jacksona mi je svojevremeno za malo izmakla ploča Sunflower.

ima brdo albuma a meni su najdrazi Montara i Happenings, a preporucujem i Oblique, Stick Up, Now! i Components na kojem se nalazi Hutchersonova prelepa Little B´s Poem, doduse ima je i na Knucklbeanu al nema te verzije na yt:

 

 

odlicna ekipa muzicara na vecini albuma.

 

jutros sam ponovo vodio borbu sa samim sobom oko kupovine ploca pa sad malo pravim rekapitulaciju sta bih zeleo da imam :lol:

uglavnom svratice se ovih dana u jedan super vinyl jazz shop pa cu izabrati shtone

Link to comment

ima brdo albuma a meni su najdrazi Montara i Happenings, a preporucujem i Oblique, Stick Up, Now! i Components na kojem se nalazi Hutchersonova prelepa Little B´s Poem, doduse ima je i na Knucklbeanu al nema te verzije na yt:

 

 

 

odlicna ekipa muzicara na vecini albuma.

 

jutros sam ponovo vodio borbu sa samim sobom oko kupovine ploca pa sad malo pravim rekapitulaciju sta bih zeleo da imam :lol:

uglavnom svratice se ovih dana u jedan super vinyl jazz shop pa cu izabrati shtone

 

 

Će čekiram

 

I ja sam malo zaribao sa kupovinom ploča. Jedan razlog su finansije a drugi je što svakodnevno otkrivam neku novu muziku. Raznovrsnost je super, stalno učim da stare stvari slušam na novi način. A slušam i nove stvari na stari način :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...