Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

bijy2p.jpg

 

Dugo sam izbegavao da preslusam ovo jer ne volim kompilacije, a pogotovo tribute, poto je 99% istih teshko djubre. Ovo je odlicna kompilacija, sa pravim obradama. Da sam pustio dok radim nesto, verovatno bih je obrisao, ali ovako .... sjajno.

Link to comment

po preporuci zeta: 

 

david-bowie-low.jpg

 

prvi utisak mi je da je prilicno cudan album! svakako, to cudno je super, u smislu, album kako pocinje i kako je podeljen me je iznenadio! do sada nisam cuo ovakav album od bowia. vise u prilog cudjenu stoji "iznenadjenje" i pitam se sada, da li zapravo ova konstatacija moze da stoji uz bowia, odn. njegove albume. svaki album koji sam do sada cuo je drugaciji, razlicit - cudan! imam utisak da sam ubo pravi* album, stavise, tako sam nesto i procitao vazano za isti, ali to mi je samo potvrdilo moj utisak da su prvih nekoliko stvari sa albuma vrlo poznate, u smislu, "na ovome je dalje gradjeno mnogo toga sto sam do sada imao prilike da cujem kada je celokupan moj muzicki ukus/iskutstvo u pitanju" naravno, a strana ove ploce je u pitanju. 

 

verujem da je bilo zanimljivo u to vreme kupiti ovu plocu, u smislu a i b strane. :)

 

 

*pravi, u smislu... ja sam cuo da je bowie izvsio veliki uticaj na mnoge druge, ali to u albumima koje sam predhodno cuo, nisam primetio. sada mi se otvorilo i to poglavlje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...