Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

jebote, nisam ni znao da su... zivi.

 

Restaurirali se povodom obljetnice godisnjice pre izvesnog vremena i nastupali, ali malo se pisalo o tome. Uglavnom kruzili live snimci. Obzrirom da bendovi nakon reparacije tako i zvuce, ovo je iznenadjenje kome se malo ko nadao. Moze se osetiti energija prvog albuma. Kao sto napisah ... ubiVstvo.

 

EDIT: Slusam reizdanje Poluostrva. Disk se pojavio nedavno. U pitanju je fabricki stampan cd (ne cdr kao prvo izdanje) i zvuk je bolji. U svakom slucaju sjajan album.

 

Fish-in-oil-cover1.jpg

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Restaurirali se povodom obljetnice godisnjice pre izvesnog vremena i nastupali, ali malo se pisalo o tome. Uglavnom kruzili live snimci. Obzrirom da bendovi nakon reparacije tako i zvuce, ovo je iznenadjenje kome se malo ko nadao. Moze se osetiti energija prvog albuma. Kao sto napisah ... ubiVstvo.

 

 

2007. su se ponovo okupili radi cavestomp festivala, a onda su krenuli pozivi da sviraju na sve strane što se i dogodilo. bend je već punih 8 godina aktivan, ako je to dobra reč za vremešne likove u njemu. izašao je i neki ep pre par godina, mislim da ga imam, bio je na skloi i taj mi nije bio nešto, ali zato ovaj album zakucava kako je dobro snimljen (jim diamond je producent. taj je radio brdo dobrih ploča i jedno je 10x bolji od izvikanog auerbacha koji je poznat/priznat samo iz razloga jer je šef onog sranja od benda). ok, jasno mi je da nema šanse da baš sve ovako energično, prljavo i žestoko uspe da se prenese i na živi nastup, ali ako im pođe za rukom da makar pola toga emituju, onda je to koncert za pamćenje!

 

jbg, sad moram da se ložim da napravim neki festival i da ih dovedem. to je jedino tako izvodljivo jer su skupi (10k je minimalni honorar, a i ovo je podatak star par godina što znači da je prilično sig da su u međuvremenu i digli cifru, a sa novim albumom to je još jasnije).

Link to comment

kakav je Portico?

Ne znam, na pola albuma sam se iskljucio. Nemaju veze sa Quartetom, ovo je neki elektropop, koji me ne dotice uopste, nebitno ko im pjevao (da, pjevao).Mislim, ne smeta u pozadini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...