Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Aha. Fino prašenje i zanimljiv retro kombo. BP nam letos preporučio momak koji radi u onoj muzičkoj radnji u Rovinju. Pa, hvala mu. 

 

Meni se izdvojila ova stvar:

 

ova dva momka (krajnji levo i desno na omotu ploče) bili su ritam sekcija (2/3) radio moscow kad su poslednji put svirali ovde (april 2009.). tri godine potom bubnjar kori (krajnji levo) razbucao je parkeru (gitarista, vokal i glavni baja radio moscow) glavu na samom početku koncerta i onda su zak i on dobili pedalu, a parker je već sutradan navatao novog bubnjara i basistu, a dan-dva kasnije sa njima i otišao na evropsku turneju. ima i video zapis:

https://www.youtube.com/watch?v=LnsFOfd_nZ8

Link to comment

sporije ulazi u usi, ali i dalje jednostavno retro neodoljiv. gledacu ga kad-tad.

preslušavam i prvi ozbiljan hit je pesma #4: the thing i done!

Link to comment

preslušavam i prvi ozbiljan hit je pesma #4: the thing i done!

 

sporije ulazi u usi, ali i dalje jednostavno retro neodoljiv. gledacu ga kad-tad.

 

odlican je:)

Edited by roksi
Link to comment

@Bad: vau. hvala za tu priču.  :thumbsup:  sudeći po YT klipu, taj Parker se poneo kao sisa, pa nije čudo što mu Kori bacio džitru u facu. 

 

NP:

 

Classy.

 

lucinda-williams-spirit-bone.jpg

 

 

Link to comment

@Bad: vau. hvala za tu priču.  :thumbsup:  sudeći po YT klipu, taj Parker se poneo kao sisa, pa nije čudo što mu Kori bacio džitru u facu. 

 

 

:)

moguće, al ja ne bih isključio da su ga oni prethodno dobro ispizdeli. mislim da su u to vreme i krenuli sa tom blues pills pričom.

 

np novi john wesley coleman III - majstorstvo!

http---scontent-b.cdninstagram.com-hphot

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...