Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

hhahhahah :Dsada sam cuo na youtube adamovu verziju, i da mi je neko pustio, i treba da pogodim ko je - ne bih nikad pogodio. upravo trazim na slsk-u. cuo sam i pixies. mada ja nisam upoznat sa zevonom, ali kapiram da to nije bitno.

Link to comment

Zato je glumackim pevacima (ili pevajucim glumcima) Billy Bob Thornton osvetlao obraz ovde.Pretpostavljam da u ovome mogu da uzivaju i ne-poznavaoci Zevonovog opusa, mada istoga toplo preporucujem svakome. Jedan od nepravedno potcenjenih kantautora, blago receno.Za one koji ne znaju, "uzivaj u svakom sendvicu" je izjava iz poslednjeg intervjua kojeg je Warren Zevon ikada dao (David Lettermanu). To je bio komentar na pitanje u vezi njegovog (neizlecivog) raka, od koga je ubrzo umro, sa 56 god. EDIT. Tacan kvot, u spojleru.

Letterman asked Zevon if there was anything he understood now, facing his own mortality, that he didn't before. Zevon replied, "Just how much you're supposed to enjoy every sandwich."

Edited by Indy
Link to comment

upravo sam pogledao gostovanje kod letterman-a. 'enjoy every sandwich' kada je prvi put pomenuo u emisiji, pre ovoga sto si stavio u spoiler, moram da priznam da mi je bilo vrlo tuzno.

Link to comment

I tuzno, i poucno. Na to mislim svaki dan, jer neki tu blizu meni jako, jako boluju.Doduse, u mom konkretnom slucaju me ne treba podsecati da uzivam u svakom sendvicu. :fantom: Mozda bi za mene trebalo "uzivaj u svakoj setnji parkom", ili nesto slicno.

Edited by Indy
Link to comment
wwKfnXBd0s0.jpgvrlo vrlo pristojan je band Quilt. slusao ovaj ovogodisnji (Held in Splendor) i upravo sad istoimeni od pre tri godine iprava uzivancija psajko popa uz tanko kanarijsko pivce.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...