Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Slusam i imam isti problem s Neko da mi sve zvuci dobro zbog njenog glasa. Ipak, volim je malo raspevaniju i zato su mi jako lepo legla 3 bonusa na deluks izdanju koja uspevaju da malo razvedre atmosferu.

Link to comment
Neko sluša novu Neko? :DIma lepih stvari. Doduše, s njenim glasom, mogla bi da peva tekst iz telefonskog imenika, i dobro bi zvučalo. Ovde je veliki hit na alternativnom radiju, stoga cenim da ću je relativno skorog dana gledati ovde.
meni se ne svidza njena boja glasa.... misim, ne misim na glasovne moguchnosti [kvalitet fakat stoji], vech misim bas na boju glasa
Link to comment
meni se ne svidza njena boja glasa.... misim, ne misim na glasovne moguchnosti [kvalitet fakat stoji], vech misim bas na boju glasa
Mislim da te razumem, tj. i meni je glas nekako suvise bez persone (ako tako moze da se kaze). Meni se neke pesme svidjaju uprkos tome. Dobice s godinama, vrlo verovatno... samo treba sacekati par decenija. I meni se vise svidja glas npr. Anne Calvi, ali mi se cini da Neko za sada ima jace pesme (posebno one najbolje).
Link to comment
30lf6gh.jpgSharpie Crows su najlepse moguce podsecanje, zasto je post-punk tresnja na vrhu muzicke torte. 12 Omeros je u deset pesama pravi mali hronoloski izlet kroz preganjanje ritam sekcije, reskog stektanja gitare, hipno klavijatura i samo naoko depresivnog vokala u stilu najboljih Magazina, PIL-a ili Televisiona.
daj neki link
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...