Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

aj kad budes imao vremena, salji sta imas. preslusao na bandcampu, svidja mi se.
evo novitrebalo bi da imam sve osim prvog. drugi i treci imam na disku, a posle sam prestao da placam autorska prava, ali zadrzao naviku da uzivam u produkciji. ce da ripam pa da kacim. probaj da slusas ovaj novi na slusalicama ili ako imas dobar sistem da se postavis u sredinu....
Link to comment
evo novitrebalo bi da imam sve osim prvog. drugi i treci imam na disku, a posle sam prestao da placam autorska prava, ali zadrzao naviku da uzivam u produkciji. ce da ripam pa da kacim. probaj da slusas ovaj novi na slusalicama ili ako imas dobar sistem da se postavis u sredinu....
e fala vi :) a trenutno nemam ni sredinu ni slusalice, al' sam zapamtio uputstvo. Edited by Lancia
Link to comment
e fala vi :) a trenutno nemam ni sredinu ni slusalice, al' sam zapamtio uputstvo.
Ukljuchi na bilo shta i pusti mashti na volju :) Zaista sjajan bend iz fiJoke u kojoj se nalaze i The Baptist Generals, Califone, Sin Ropas, Why Are We Building Such a Big Ship, Alec K. Redfearn, The Builders and The Butchers.....Mercedes (2003) i Whistle Dixie (2005) ovde (moji ripovi 320)Chuck (2001) i L'Amour (2009) ovdeTo je to. Ne znam za vishe ... Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Ukljuchi na bilo shta i pusti mashti na volju :) Zaista sjajan bend iz fijoke u kojoj se nalaze i The Baptist Generals, Califone, Sin Ropas, Why Are We Building Such a Big Ship, Alec K. Redfearn, The Builders and The Butchers.....Mercedes (2003) i Whistle Dixie (2005) ovde (moji ripovi 320)Chuck (2001) i L'Amour (2009) ovdeTo je to. Ne znam za vishe ...
di ces vishe :) fala lepi Strance, odoh na preslusavanje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...