Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

e znate ono kad sam se jednom zajebo u proceni?naravno da ne znate jer nisam nijednom. :fantom:

### ПОДЕЛИТЕ СА ПРИЈАТЕЉИМА ###[СВИ У ЉИГ - БРАНИМО МАЛУ РЕУ] Николићево правосуђе Јосиповићу даје „данак у крви“ - Покрет Двери се прикључује протесту у Љигу да то спречиУ среду, 16. октобра у 11, 30 часова у центру за социјални рад у Љигу, режимско и слугерањско правосуђе покушаће да преда малу Реу Матијевић, држављанку Србије, пензионисаном функционеру хрватске царине, и да је на тај начин отме од мајке Наташе, такође држављанке Србије.Истога дана режимски и слугерањски председник Србије, Томислав Николић, снисходљиво дочекује Јосиповића, поглавара независне државе Хрватске, кога том приликом неће смети ништа да пита о погрому над Србима и ћирилицом у Хрватској. Све ће то прећутати као што се правио „необавештеним“ о томе и свих претходних недеља. Неће смети да га пита ни о безобразлуку да „држава“ која је над Србима извршила троструки геноцид у прошлом веку, наставља да тужи Србију за „геноцид“.Политиком „ЕУ нема алтернативу”, овај режим који је постао жући од Тадићевог, довео нас је све у положај да господар Србије више није у Бриселу или Вашингтону већ у – Загребу. И зато режимлије данас пузе пред Јосиповићем и спремни су да Хрватима „опросте за све што су нас тукли“ и да им сваки хир испуне.Али, да су спремни и за „данак у крви“, да девојчицу Реу отргну од мајке Српкиње и предају је хрватском царинику како би удовољили Јосиповићу – толико понижење нико није могао да очекује. О томе треба да размишљају они који су гласали за СНС, СПС и сличне слугерањске странке.Двери су упозоравале да испоручивање државника, генерала, полицајаца, војника и осталих српских бораца непријатељима у Хагу на крају има да доведе до опште несигурности наших сународника, али да ће на крају постати такви сарадници окупатора да ће и децу да испоручују Хрватској – то ни ми нисмо могли да предвидимо!Зато што је стварно доста, зато што нећемо више да трпимо издајнике на власти и непрекидна понижења, зато што ми за разлику од Николића, Дачића и Вучића и њиховог скутоноше Селаковића знамо шта је некада био „данак у крви“ окупатору – представници Двери заједно са грађанима Љига праве „живи зид“ који ће спречити отимање детета од мајке, па макар се односи Србије и Хрватске неповратно погоршали!Позивамо и све друге представнике патриотских странака и организација да буду са нама у Љигу и спрече ову срамоту. Породица нам је на првом месту, као и деца – а сутра у Љигу сва наша деца се зову Реа Матијевић!Информативна служба Покрета Двери
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali da dete izjednačavaju sa Mladićem...pa jebem ti.ljudsko dno. inače super je i ta majka koja traži ovakve saveznike.

Link to comment

Pre edita sam izrazio sumnju u majcinske kvalitete ove zene, ako sadi tikve sa ovakvim djavolima, a onda sam shvatio da mi se uopste ne ulazi u tu pricu.

Link to comment

Losa slika u svet..sta vise reci. Treba dete uz izvinjenje, pognute glave dati ocu jer su se umesale Dveri..a PPP pucanstvo osetilo gadjenje. Ipak, valja znati sta je bitno.

Link to comment
ja bih sadila tikve s djavlima kad je dete u pitanju. jebem mu misha, kakve sad to veze ima s kvalitetom njenoga majcinstva?
nikakve, zato sam i editovao, ne znam zenu, pricam napamet. dao sam objasnjene posle samo zbog bergase, jebali me editi.inace nije mi jasno zasto majci verujete na rec. jedino sto je ovde za sada nepobitno je da je zena prekrsila sudsku odluku, za ostalo imamo njene reci i reci Roberta Matijevica. ona kaze da je dobijala batine. on kaze da je majka pred sudijom rekla da ce pre ubiti svoje dete nego da ga vrati u Hrvatsku. i jedno i drugo su jako ozbiljni navodi i optuzbe i mislim da ovo nije slucaj u kome je pozeljno da se covek opredeljuje na osnovu emocija. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ja nigde nisam video da je majka trazila pomoc Dveri. Majka je nekuda zbrisala ako se ne varam i ne vidim da je u bilo kakvoj vezi sa pokusajem Dveri da na najbedniji nacin profitiraju na problemu jednog deteta.Inace, cak i da jeste trazila njihovu pomoc, ne moze joj se zameriti. Kad joj oduzimaju dete, normalno je i da se ponasa neracionalno, ali normalno je i da slaze pa joj bas i ne mogu verovati na rec.

Link to comment

Jbg, u ovakvim situacijama se ljudi bas i ne kontrolisu, desi se i da izvrse samoubistvo, ili nesto slicno... Ko zna u kakvom je rastrojstvu ova zena. Osim toga, nije ni zivela u Srbiji i pitanje je da li i zna sta su to Dveri.

Link to comment
inace nije mi jasno zasto majci verujete na rec.
ali, ne radi se o tome verujemo li joj ili ne; sasvim je moguce i da gdin matijevic nije nasilnik kakvim se od strane medija pokusava prikazati i sta sve u toj prici moze, ali i ne mora biti istinito. cinjenica je da je to dete tri i po godine raslo uz majku, ne uz oca, a nekako sumnjam da ju je ta zena nedotibog zlostavljala. ne ide da tako malo bice traumiras, zajebi sva prava i sudove, kao i pogresne poteze. najpametnije bi bilo da curica ostane uz svoju majku, gdegod, a da roditelji pokusaju pronaci kompromis u vezi s njom i onim sto je za nju najbolje. ne smem ni da zamislim koliko bi ono nesretno patilo da je tako najednom nasilno odvuku od onoga uz kog je rasla.
Link to comment

Dete od tri i po godine hoce da odvedu od majke. Moze li iko da zamisli koja je trauma za troipogodisnju devojcicu da je bukvalno istrgnu iz ruku jedine osobe na svetu u koju ima poverenje . Sve i da je NSDAP podrzava..nema nikakve veze. Jebale vas dveri.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...