Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne kaki, helou, citam da je ova zena zbog njega bezala u sigurnu kucu u zg.ne ulazim u to ko je kakav i oklen je, ovaj covek svoje dete za 3 i po god i nije bas vidjao.najverovatnije da ovakvim niskim udarcima zeli samo da naudi bivsoj a istraumirano dete ko shisha.

Link to comment
pa ne pričam o presudi, nego tvrdim da ništa od spontanog građanskog bunta ne bi bilo da je otac neki ovdašnji ćelavi majmun.
podižem;da je otac ovdašnji ćelavi majmun, mediji bi verovatno bili na njegovoj strani, a u priču bi se uključilo i Udruženje samohranih roditelja.
Link to comment
podižem;da je otac ovdašnji ćelavi majmun, mediji bi verovatno bili na njegovoj strani, a u priču bi se uključilo i Udruženje samohranih roditelja.
pogreshno podizesh.mediji bi bili protiv majke. ostalo bi bila kozmetika.
Link to comment

Mene zanima druga stvar, sa pravne strane kako to izgleda? U medijima je pisalo da je pobegla u sigurnu kucu u Zg, da je dobila od hrvatskog suda starateljstvo, ali da zakonski nije smela da odvede dete bez pristanka drugog roditelja. Takodje, tu valjda ide i da je dete hrvatski drzavljanin po rodjenju. Sad, majka kaze da tamo nije imala od cega da zivi i da se zato vratila u Srbiju, a verovatno i da skloni sebe i dete.Uz svu slozenost situacije, koje bi konkretno bile posledice po nas sud da su doneli presudu da se dete ne vraca ocu, posto cini mi se da negde procitah da nisu mogli drugacije da presude?Izivnjavam se ako sam nezgrapno formulisala post, kuckam u brzini.

Link to comment

Koliko ja shvatam, sudu su vezane ruke jer je prekršena haška konvencija, tj. dete je izašlo iz Hrvatske bez saglasnosti drugog roditelja. Neko potkovaniji u pravu bi trebalo to da potvrdi, ali meni se čini da, zakonski gledano, dete mora nazad u Hrvatsku i tu nema drugog legalnog rešenja.A dodatno mi iskaču crvene zastavice kada pročitam ovakve izjave:

- Robert mi nije dozvoljavao ni da dojim Reu jer je tvrdio da moje mleko nije dovoljno dobro. Morala sam zbog toga, na njegovo insistiranje da idem kod lekara i da se pregledam. Razlog za to je, ubeđena sam, što nije želeo da se naše dete hrani mlekom Srpkinje - iznosi potresne i gotovo neverovatne detalje Nataša iz života sa Zagrepčaninom.
Mislim, naravno da nemamo pojma šta se stvarno događalo, možda je čovek stvarno opasan ludak, ali ovo mi do neba smrdi na izmišljotinu u stilu večernjih novosti devedesetih.
Link to comment

lepo je sto je bilo toliko srpskih zastava na protestu, dosta smo se mi stideli svog identiteta. izgleda da ne postoji vise nijedno pitanje u ovoj zemlji koje nije kontaminirano sovinizmom.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
lepo je sto je bilo toliko srpskih zastava na protestu, dosta smo se mi stideli svog identiteta. izgleda da ne postoji vise nijedno pitanje u ovoj zemlji koje nije kontaminirano sovinizmom.
A cije su trebali da ponesu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...