Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa imao je u istom gradu jedan čovek pre neku godinu pojedinačnu akciju ali nije zaplašio bandu. Otprilike je došao sa idejom da ih zaplaši ali da ne ide do kraja, te nikoga nije ubio a ni poplašio očigledno. Ali je zato jedan prolaznik stradao, ostao bez noge i posla zbog invaliditeta.Tako da... nije to baš tek tako izvesti efikasnu osvetu a pri tom ne nadrljati još gore ili da tako još neko nevin strada.Mada ni ovo izgrađivanje društva nešto ne ide, otprilike pokušavaš svinje da naučiš da pišu ili tako nešto - mission impossible.Inače u ovom kraju je krenula buna protiv dahija, ali za to je potreban opšti konsenzus koga ovde nema i neće ga naravno ni biti dok mnogo više ljudi ne dosegne stepen očaja a ne samo ovih nekoliko kojima su se kuće zadesile tamo kuda je podmitljivi gradski službenik hteo da prođe.

Link to comment

A evo malo i o tome kako sistem brine o štićenicima: dete od pet godina! prvo nestane iz doma u Novom Sadu u julu

Prema nezvaničnim saznanjima, dečak je nestao iz Prihvatilišta Centra za socijalni rad u Novom Sadu 27. jula.
pa završi u urgentnom 25. avgusta ali ga niko ne vrati u Novi Sad niti spreče da ga osoba koja mu je nanela povrede odvede, pa ponovo završi u urgentnom 5. septembrahttp://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/407299/Decaku-pekli-ruke-i-noge-posle-10-dana-mu-polomili-rukuA socajlnu službu briga da objašnjava kako je to do toga došlo, zašto bi
Iako su nam tokom jučerašnjeg dana bili najavljeni odgovori iz Centra za socijalni rad u Novom Sadu, na kraju nam je rečeno da je odlučeno da izjavu o ovom slučaju ipak neće davati.Tako bez odgovora ostaje pitanje šta se sa dečakom dešavalo od tog 27. jula, kada je, kako kažu, pobegao iz Prihvatilišta, kao i da li je od 17. septembra, kada je otpušten iz bolnice u Tiršovoj, vraćen u Prihvatilište.
Link to comment

prva rečenica je za dnevnog tupana, ima i dela za srpske fašiste i za srbin pobedio ... sjajan tekstali, zar o ovome nismo pisali pre nekoliko meseci ?edit: jadne mi muški, kako naći ženu za udaju :(. ne valja kada su obrazovane, ne valja kada su jebozovne, ne valja kada imaju para (a sigurno ne valja ni kada nemaju)...realno govoreći, ovaj čovek se zajebava ? nemoguće da je ovo ozbiljno.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ja vidim da je tekst objavljen danas, ali mozda je isti ili slican vec cirkulisao.Meni je ustvari najsmesnija lazna naucnost koju su prihvatili autori ovakvih kretenizama pa se kao frljaju sa nekim stranim izrazima i cak ponedad tu i tamo ubace po neki rezultat "isrtrazivanja". Deluje kao da ovde o braku prica neko ko nikad nije jebo.Razmisljam se, ako saznaju da imam 30+ i da nisam ozenjen i nemam dece ima da me stave na neku listu za odstrel. Moram brzo da nadjem neku domacicu i orodim se.

Link to comment
Razmisljam se, ako saznaju da imam 30+ i da nisam ozenjen i nemam dece ima da me stave na neku listu za odstrel. Moram brzo da nadjem neku domacicu i orodim se.
ja sam potpuno drugačije razumeo. ako saznaju da nisi oženjen u tim godinama, ima još jače da opletu po devojkama koje se presređuju, previše uče i previše zarađuju, umesto da se istaknu vrlinama i karakterom. Edited by Lezilebovich
Link to comment

zinula sam, ovako vrsna, mlada i nedokazana u svojoj zelji da budem nedostupna pardon nesputana, a imala sam da prozborim koju, npr sve je simple thing, sta ce nam koji djavo ring.

Link to comment
Trojica četrnaestogodišnjaka juče su na Železničkoj stanici u Novom Sadu šutirala putnike, otimala im torbe, prskala ih suzavcem i pred njima skidala pantalone.
da li se to u NS pojavila neka nova droga ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...