Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Divni momci, cjenim da će se naročito pozabaviti problemom mučenja životinja od strane roma, lijevičara i gejeva, pošto im je glavnokomandujući malo u naci fazonu.

 

Jbg, kad ti kriminalci preuzmu državu jedino logično je okrenuti se bandi kanibala da srede situaciju.

Ko ne misli tako je paćenik koji bi prošao pored deteta koje neko razvaljuje od batina na ulici da ga ni ne pogleda, tako ti je to, jasno ko dan.

Link to comment
  • Replies 40.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    899

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je to, tu smo svi™.

 

Isleđuje ti, sudi i presuđuje neko ko je jači od tebe, po potrebi zauzme poziciju moralne visine ("A šta vi imate protiv jadnih, slatkih kuca? Polomiću vam sve zube ako pomerite ovu kantu koja se nalazi na sred ulice i smeta slabo pokretnim bakicama da prodju!") i onda ga suludi forumski libertarijanci slavodobitno uzdižu kao primer, kao rešenje novog tipa, kao građanski aktivizam "odozdo" koji reša goruće probleme.

 

Imamo mi u zemlji Srbiji rešenje za ovaj problem, koji nije od juče, i naveli smo ga ovde na temi. Zove se "dosledna primena zakona i poštovanje institucionalnih procedura". Ali za tako nešto treba ići težim putem, treba uzeti pa plaćati poreze, aktivirati se politički i etički u svojoj okolini i umesto dokazanom stramputicom ići linijom težeg otpora, građenja institucija.

 

Nekada smo imali vaspitno-obrazovne institucije, sad imamo samo kurseve za usavršavanje veština.

Nekada smo imali policiju i sudstvo, sad imamo napucane teretanaše/krimose koji će da mlate malo slabije napucane i malo više frustrirane krimose. Divlji Zapad, pa dokle se stigne.

Link to comment

To je to, tu smo svi™.

 

Isleđuje ti, sudi i presuđuje neko ko je jači od tebe, po potrebi zauzme poziciju moralne visine ("A šta vi imate protiv jadnih, slatkih kuca? Polomiću vam sve zube ako pomerite ovu kantu koja se nalazi na sred ulice i smeta slabo pokretnim bakicama da prodju!") i onda ga suludi forumski libertarijanci slavodobitno uzdižu kao primer, kao rešenje novog tipa, kao građanski aktivizam "odozdo" koji reša goruće probleme.

 

Imamo mi u zemlji Srbiji rešenje za ovaj problem, koji nije od juče, i naveli smo ga ovde na temi. Zove se "dosledna primena zakona i poštovanje institucionalnih procedura". Ali za tako nešto treba ići težim putem, treba uzeti pa plaćati poreze, aktivirati se politički i etički u svojoj okolini i umesto dokazanom stramputicom ići linijom težeg otpora, građenja institucija.

 

Nekada smo imali vaspitno-obrazovne institucije, sad imamo samo kurseve za usavršavanje veština.

Nekada smo imali policiju i sudstvo, sad imamo napucane teretanaše/krimose koji će da mlate malo slabije napucane i malo više frustrirane krimose. Divlji Zapad, pa dokle se stigne.

 

Nemam ja ništa protiv da neko iz komšiluka odvali vaspitne nekom klincu koga uhvate da se iživljava na životinjama, mada eto u mom RLu se nikad nisam saplela o tako nešto, uglavnom to ljudi ne rade pred publikom valjda. Najbolje da za takve stvari treba da ideš kući i presavijaš papir i šalješ institucijama, ajde, to jedino ako imaš snimak ili nešto slično inače je besmisleno.

 

Potpuno je druga priča thambapovanje kriminalne grupe koja se u fantomkama promoviše po fejsu. Šatro vole životinje. Malo jedu ljude ponekad, al eto vole životinje. Doge i pitbulove pretpostavljam.

Link to comment

Pa ostavljen je već link za fb profil ovog mladca, na kojem se između ostalog mogu naći postovi kao što je "Wolf's Hook - 1488 - Serbian White Brotherhood" i šerovani klipoci sa nazivom "policajac nokautirao tinejdžerku crnkinju", al dobro bitno je da voli životinje

Link to comment

......... Ali za tako nešto treba ići težim putem, treba aktivirati se (......) etički u svojoj okolini i umesto dokazanom stramputicom ići linijom težeg otpora, građenja institucija.

 

 

 

 

+1

Link to comment

Samo da naponenem da je Pavle Bihali bio poznati predratni izdavač, osnivač Nolita, levičar i antifašista. Nolit je posle rata decenijama nosio njegovo ime sve dok ga pre nekoliko godina nije dokusurila čuvena srpska tranzicija.

 

Nekako mi je neverovatno da se vođa ove ekipe stvarno tako zove, a ako se ne zove onda mu je izbor pseudonima prilično interesantan.

Link to comment

Samo da naponenem da je Pavle Bihali bio poznati predratni izdavač, osnivač Nolita, levičar i antifašista. Nolit je posle rata decenijama nosio njegovo ime sve dok ga pre nekoliko godina nije dokusurila čuvena srpska tranzicija.

 

Nekako mi je neverovatno da se vođa ove ekipe stvarno tako zove, a ako se ne zove onda mu je izbor pseudonima prilično interesantan.

 

 

Mene je zainteresovala više priča ovog Bihalia oko Nolita i njegovog dede.Pogledaj klip, gospodin Gebels, gospodin Hitler, to što je Hitler radio to je njegova privatna stvar. Moj deda nije bio komunista, bio je desničar, nisu ga ubili nacisti, šta oni imaju s njim, ubila ga je Srbija, nije bio Jevrejin, kršten je u pravoslavnoj crkvi. Knjige koje su iz Nemačke stizale su najverovatnije završavane preko Gebelsa, moja baba je bila dobra sa tamo nekim ko je bio dobar sa njim. Jezivo. Za mene dosta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...