Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Na tom snimku je like/dislike ratio 29,033 prema 337. Ovde na forumu reklo bi se da smo mi, umereni ljubitelji angažovanog nasilja, ili u manjini ili negde egal sa dizačima nosa :(

Link to comment
  • Replies 40.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    899

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Simbol nasilja - cega drugog? Sta bi rekli da su se fotografisali sa bezbol palicama, da osnivaju klub?!

:)

 

Dobro je, ja pomislio da salju poruku mira i ljubavi, svi da se vole i ljube, taj rad...

Bice da nema problema, ako njima ili slicnima sutra padne na pamet da ovako regulisu divlju gradnju na primer, eto nama jos jedne precice do reda, rada, mira i discipline...

Link to comment

nije isto regulisanje divlje gradnje i kad vidiš da bolesnik bije psa ili šutira mačku.

isto tako treba kažnjavati i nemarne vlasnike.

Edited by bradilko
Link to comment

Toni, ne vredi, ispao si, zao mi je, obaska sto ti dzaba saljenje, tako da se vise ne vazis...

Uostalom, ne moraju da pocnu od divlje gradnje, eno im prilike da srede svercovanje i nevalidaciju po gradskom saobracaju...

Sa fantomkama, obavezno i prigodnom parolom i fb stranicom, nesto kao 'validator dolazi po tebe' :fantom:

Link to comment

Smešno mi je ovo Bujodraževo rantovanje 

 

 

Vidi, ja nemam problem sa ovim citiranim. Više volim da u ljudima izazivam smeh i veselje, pa čak i ako je na moj račun, nego plač, tugu i strah.

 

Ako to budeš mogao razumeti, onda ćeš razumeti i moj rant zbog fantomki

Link to comment

Toni, ne vredi, ispao si, zao mi je, obaska sto ti dzaba saljenje, tako da se vise ne vazis...

Uostalom, ne moraju da pocnu od divlje gradnje, eno im prilike da srede svercovanje i nevalidaciju po gradskom saobracaju...

Sa fantomkama, obavezno i prigodnom parolom i fb stranicom, nesto kao 'validator dolazi po tebe' :fantom:

 

Ovako kako si napisao ispada da je jedini problem sa mučenjem, sakaćenjem i ubijanjem životinja to što je protivzakonito?

 

Ili si nešto drugo hteo da kažeš a ja ne kapiram na koji način nevalidiranje i divlja gradnja imaju istu moralnu težinu kao odsecanje šapa psu lutalici?

 

Ili bi ti kada vidiš da neki bizgov mlati (ne svoje, mada nije bitno) dete na ulici i udara mu glavom o zid mirno prošao očekujući da takve stvari treba da rešava država, te da mogućnost da govno odvališ od batina nije opcija?

Edited by JozoMujica
Link to comment

 

 

Ili bi ti kada vidiš da neki bizgov mlati (ne svoje, mada nije bitno) dete na ulici i udara mu glavom o zid mirno prošao očekujući da takve stvari treba da rešava država, te da mogućnost da govno odvališ od batina nije opcija?

Može se desiti situacija u kojoj neko dete odseca šapu psu lutalici, nailaze bizgovi™ i umlate zbog toga dete, onda nailazi neko treći i mlati bizgove što umlaćuju dete, onda...

Link to comment

Da ne pricamo o vanzemaljcima koji ponekad iskasape krave na nekoj udaljenoj njivi. Tako moze i intergalakticki rat da pocne, pa ce vam posle djavo biti kriv sto ste serovali i lajkovali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...