Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    892

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

odvratno izgledaju ti momci, grozan im je stajling, verovatno su im i životni izbori u većini katastrofa, ali u potpunosti podržavam ono što rade u ovom konkretnom slučaju. mi smo kao društvo prosto prešli granicu normalnosti i sad je rehabilitacija moguća samo radikalnim metodama. država i društvo neće zaštititi životinje. ne štiti gejeve, rome, osobe sa invaliditetom, žrtve nasilja, decu, stare, bolesne, mentalno nedovoljno razvijene. za životinje ljude (i mnogu dece) tek zabole đoka. onaj ko drži i zlostavlja pse u onom užasu u vršcu, onaj ko tamo radi ili dete koje sakati psa ili mačku ne može biti popravljen i mora biti zastrašen. kad samoregulacija prestane da funcioniše, regulcija mora da se uvede. ako država to neće, neko mora. je li to sranje? naravno da jeste. imamo li drugog izbora? nemamo.

Link to comment

Ako je na fb stranici bilo nekih pretnji onima koji zlostavljaju životinje, moguće da ih može optužiti za prekršaj ili krivično delo, zato možda i fantomke. Znamo i sami šta je bilo na ovom forumu za banalnije stvari.

Link to comment

mi smo kao društvo prosto prešli granicu normalnosti i sad je rehabilitacija moguća samo radikalnim metodama. država i društvo neće zaštititi životinje. ne štiti gejeve, rome, osobe sa invaliditetom, žrtve nasilja, decu, stare, bolesne, mentalno nedovoljno razvijene. za životinje ljude (i mnogu dece) tek zabole đoka. onaj ko drži i zlostavlja pse u onom užasu u vršcu, onaj ko tamo radi ili dete koje sakati psa ili mačku ne može biti popravljen i mora biti zastrašen. kad samoregulacija prestane da funcioniše, regulcija mora da se uvede. ako država to neće, neko mora. je li to sranje? naravno da jeste. imamo li drugog izbora? nemamo.

samo hoću da kažem da vrlo temeljno isključujem iz svog okruženja od 1992. (prvi izbori na kojima sam glasao) svakoga ko glasa (je glasao) za sps, jul, srs, sns i dveri, bez obzira na prirodu prethodnog odnosa.

 

boli me qrac realno za 90% stanovništva. da je onih 10% uradilo što i ja, pola bi od tih 90% stavilo prst na čelo. al jebi ga, lakše je ići linijom manjeg otpora i kenjati o neminovnom.

Aj molim vas prekinite sa ovom patetikom (ne znam šta vam je danas). Nikada vi (ti, ili Toni) nećete biti u prilici da nekome nešto nasiljem namećete niti bilo šta politički menjate u ovoj zemlji. Vi ste liberali i ne treba toliko da se palite na vigilantizam.

 

"kad samoregulacija prestane da funcioniše, regulcija mora da se uvede. ako država to neće, neko mora" Ko je taj neko, da nisi možda ti? Nema šta tebe da "boli kurac", ti nisi ni na kakvoj poziciji moći, već neko ko je, usled ko zna kakvih frustracija, zapao u jeftini cinizam.

 

Smešno mi je ovo Bujodraževo rantovanje ali ste mi još smešniji vi koji ste se odma popalili da će ovde biti nekog deljenja pravde. Nemojte da se ložite toliko.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

mozda to nisam ja (ti to ne mozes znati, jer o onome sto radim izvan foruma mozes samo da nagadjas). neko ce ocito biti. kao sto lepo napisah, to je sranje ali cinjenica da je sranje ne menja nista.

 

da zakljucim, mogao bi da prestanes da kenjas opsta mesta do iznemoglosti i da pocnes da citas napisano izvan nekakvog svog dosadnog i repetitivnog kljuca, vec upravo onako kako je napisano.

onda mozda mozemo i da razgovaramo i objasnjavamo se, ali ne danas jer moram da radim. vozdra.

Link to comment

Ako je na fb stranici bilo nekih pretnji onima koji zlostavljaju životinje, moguće da ih može optužiti za prekršaj ili krivično delo, zato možda i fantomke. Znamo i sami šta je bilo na ovom forumu za banalnije stvari.

fantomke bi mozda i imale tu neku funkciju da se prvo nisu pojavili pod imenom i prezimenom. malo bizarno, sve u svemu, o svrsishodnosti i moralnoj opravdanosti ne mogu ni da diskutujem kad vidim da ni oni sami nisu bas sigurni u sta se upustaju.

Link to comment

Fantomke su ocigledno deo performansa u kome se preti fizickim nasiljem nasilnicima koji muce zivotinje. Nemaju nikakve veze sa skrivanjem identiteta, jednostavno su koriscene kao simbol.

Link to comment

Fantomke su ocigledno deo performansa u kome se preti fizickim nasiljem nasilnicima koji muce zivotinje. Nemaju nikakve veze sa skrivanjem identiteta, jednostavno su koriscene kao simbol.

ama simbol cega? ako bi mlatili nasilnike neskriveni, u po bela dana, kad oni procene da treba i najave na fejsbuku?

Link to comment

odvratno izgledaju ti momci, grozan im je stajling, verovatno su im i životni izbori u većini katastrofa, ali u potpunosti podržavam ono što rade u ovom konkretnom slučaju. mi smo kao društvo prosto prešli granicu normalnosti i sad je rehabilitacija moguća samo radikalnim metodama. država i društvo neće zaštititi životinje. ne štiti gejeve, rome, osobe sa invaliditetom, žrtve nasilja, decu, stare, bolesne, mentalno nedovoljno razvijene. za životinje ljude (i mnogu dece) tek zabole đoka. onaj ko drži i zlostavlja pse u onom užasu u vršcu, onaj ko tamo radi ili dete koje sakati psa ili mačku ne može biti popravljen i mora biti zastrašen. kad samoregulacija prestane da funcioniše, regulcija mora da se uvede. ako država to neće, neko mora. je li to sranje? naravno da jeste. imamo li drugog izbora? nemamo.

Svaka ti je ka Njegoseva.

Link to comment

odvratno izgledaju ti momci, grozan im je stajling, verovatno su im i životni izbori u većini katastrofa, ali u potpunosti podržavam ono što rade u ovom konkretnom slučaju. mi smo kao društvo prosto prešli granicu normalnosti i sad je rehabilitacija moguća samo radikalnim metodama. država i društvo neće zaštititi životinje. ne štiti gejeve, rome, osobe sa invaliditetom, žrtve nasilja, decu, stare, bolesne, mentalno nedovoljno razvijene. za životinje ljude (i mnogu dece) tek zabole đoka. onaj ko drži i zlostavlja pse u onom užasu u vršcu, onaj ko tamo radi ili dete koje sakati psa ili mačku ne može biti popravljen i mora biti zastrašen. kad samoregulacija prestane da funcioniše, regulcija mora da se uvede. ako država to neće, neko mora. je li to sranje? naravno da jeste. imamo li drugog izbora? nemamo.

 

Jedino ako će članovi klana Luke Bojovića da samoregulišu društvo.

 

Kada država ne funkcioniše, pravi se nova.

A ne da se daje mafijašima na upravu - to već imamo sada.

Link to comment

Simbol nasilja - cega drugog? Sta bi rekli da su se fotografisali sa bezbol palicama, da osnivaju klub?!

 

šta reći a ne citirati lenjina danas treba udarati po glavi udarati po glavi nemilosrdno udarati mada smo mi u načelu protiv svakog nasilja nad ljudima

 

a inače naravno da postoji poželjno i nepoželjno nasilje neka zakon sudi kako mora to ne znači da mi moramo smatrati svako nasilje istim naravno da mi nije isto kad neko prebije aktiviste incijative i kad neko patosira ričarda faking spensera zašto bi mi bilo isto nisam blesav :fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=wptn5RE2I-k

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...