Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    892

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

u kom kontekstu kriju identitet?

ako nastupaju pred kamerama pod imenima i prezimenima ne kapiram kako kriju identitet

a rekoh vec da nemam pojma ko su i sta su.

ok moze biti my bad, ali tim pre ne kapiram u cemu je onda poenta pojavljivanja u tim fantomkama?

sta se time porucuje?

Link to comment

poenta je da vi tražite opravdanje što ne radite ništa a sve i da oćete ne biste mogli da uradite ništa pa se vatate priče o fantomkama eto :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

fantomke su sasvim nebitne. mogli su se komotno slikati bez fantomki.

ko hoće neka gleda fotke na fb strani osnivača pokreta, čitajte potpise ispod fotki i komentare, pa procenite sami da li je su to obični momci iz kraja što vole životinje.

 

za doom je to što krimosi tako lako dobijaju tapšanje po ramenu i oprost grehova, samo zato što se brinu o životinjama u nevolji.

biti krimos je postalo najnormalnije, to je samo jedno od zanimanja.

Link to comment

Posle uvaženog predsednika, premijera,poštovanih biznismena i dr nauka, raznih eksperata, lekara kojima pacijenti umiru na rutinskim operacijama... moram priznati da sam značajno ublažila svoje stavove prema krimosima

Link to comment

fantomke su sasvim nebitne. mogli su se komotno slikati bez fantomki.

ko hoće neka gleda fotke na fb strani osnivača pokreta, čitajte potpise ispod fotki i komentare, pa procenite sami da li je su to obični momci iz kraja što vole životinje.

 

za doom je to što krimosi tako lako dobijaju tapšanje po ramenu i oprost grehova, samo zato što se brinu o životinjama u nevolji.

biti krimos je postalo najnormalnije, to je samo jedno od zanimanja.

Pa sta, to su samo zestoki momci sa usijanog beogradskog asfalta...  -_-

Edited by namenski
Link to comment

Posle uvaženog predsednika, premijera,poštovanih biznismena i dr nauka, raznih eksperata, lekara kojima pacijenti umiru na rutinskim operacijama... moram priznati da sam značajno ublažila svoje stavove prema krimosima

 

kvantitet rađa kvalitet?

 

ja nisam ublažio, svejedno što odavno živimo u državi gde su krimosi na vlasti (bukvalno)

Link to comment

Posle uvaženog predsednika, premijera,poštovanih biznismena i dr nauka, raznih eksperata, lekara kojima pacijenti umiru na rutinskim operacijama... moram priznati da sam značajno ublažila svoje stavove prema krimosima

 

:O

 

Ne, zajebi krimose, pooštri kriterijum prema ovima: "Posle uvaženog predsednika, premijera,poštovanih biznismena i dr nauka, raznih eksperata, lekara kojima pacijenti umiru na rutinskim operacijama.."

Link to comment

nemam, aj me bas prosvetli.

buduci da si tvrdila da kriju identitet, kontam da imas odlicno objasnjenje.

pa i rekoh my bad, al sad mi tek nije jasno zasto su uopste navukli te fantomke pa se slikali te objavili?

mozda me je ova logicka nedoslednost u njihovim postupcima i navela da pomislim da se kriju, za to sluze te stvari, ne?

ili se sto neko rece samo prave neki (kukavni) frajeri?

Link to comment

Možda su neki sidaši? Zdravi nemogu biti tako išarani

to su privremene tetovaže koje se prave uz pomoć kane

 

ok moze biti my bad, ali tim pre ne kapiram u cemu je onda poenta pojavljivanja u tim fantomkama?

sta se time porucuje?

time su hteli da privuku pažnju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...