Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    892

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

zato sto pominjem nesto izreceno? ok.

objasnjenje je posve neubedljivo, apsolutno nisi imao razloga da tako nesto kazes na prvobitan nacin, ono, ljudska prava u srpskom drustvu, nidje veze. 

 

 

que?  :huh:

 

 

 

 

elem, posto si krenuo sa uvredama, a iz nekog razloga si mi gotivan forumas, prekinucu prepisku sa tobom dok se ne iskuliras.

ja krecem sa uvredama a ti meni najpre indirektno, a sada i direktno kazes da lazem

zasto zaboga ne bih stao iza necega sto sam napisao?

 

i da upravo zato sto su ljudska prava u srpskom drustvu na niskom nivou  jos opasnije ih je dalje srozavati (praviti veci problem) podrzavajuci ovaj nacin borbe protiv nekih drugih problema

 

no da, svakako si u pravu, nikud ovo ne vodi

 

 

a ono za plitkost nije upuceno tebi, ako je to ta uvreda, no nije ni bitno

Link to comment

ih za miroljuba se zna odavno da je prsotina, samo sad ulazi u zavrsnu fazu. jeste ovo smesno, ali je tragedija u tome sto ga tesa sigurno nije zvao radi sprdacine, i sto postoji gomila likova koja misli da je miroljub pametan, da se zalaze za prave stvari, da je u pravu itd itd. i sto mu univerzitet koliko god i to bilo smesno i dalje fercera. sad se slizao sa sladzana velkov ekipom i citavom tom antivax bulumentom i to je jezivo. inace otvoreno podrzava onog "oca" peranovica. veliko zlo.

 

edit: i niko ga ne dira....npr prosvetne inspekcije

Edited by gagilija
Link to comment

pa miroljub je omnipotentna intelektualna gromada, i dug je to bio put od rudarskogeoloskog fakulteta do prevodjenja svetog pisma, sad je valjda u fazi da dokazuje da su srbi zapravo jevreji, a inace bio je i adventista, subotar....osnovao neki univerzitet bez akreditacije koji ima vise fakulteta nego beogradski. smerovi tipa estradni esteticar, doktor prirodne medicine, predavaci su hit.... u poslednje vreme se lazno predstavlja i  kao doktor filozofije...ma...duga i mucna prica. izbatrgalo se iz mulja nekako i sad rovari gde moze i stigne.

Link to comment

Ne znam kako ste uspeli da promasite Miroljuba, "Ides pod mac bato" je vec sad meme godine.

 

S druge strane, molio bih sve ucesnike da ne posustaju u ovoj raspravi. Za sada vode "steroidi" i "uterivaci dugova", ali ne sumnjam da to moze mnogo jace. 

Link to comment

ih za miroljuba se zna odavno da je prsotina, samo sad ulazi u zavrsnu fazu. jeste ovo smesno, ali je tragedija u tome sto ga tesa sigurno nije zvao radi sprdacine, i sto postoji gomila likova koja misli da je miroljub pametan, da se zalaze za prave stvari, da je u pravu itd itd. i sto mu univerzitet koliko god i to bilo smesno i dalje fercera. sad se slizao sa sladzana velkov ekipom i citavom tom antivax bulumentom i to je jezivo. inace otvoreno podrzava onog "oca" peranovica. veliko zlo.

 

edit: i niko ga ne dira....npr prosvetne inspekcije

Jbte, ja sad kad sam ga video pomešao ga likom sa Čedomirom Petrovićem....
Link to comment

 Zivotno iskustvo mi govori da ovi momci nece nikoga pipnuti (Bogu hvala)..a da im je jedan od motiva, pored toga sto vole zivotinje (svaka cast), da prikazu sebe opasnijima no sto zaista jesu i da dopru do nekih usamljenih teta koje setaju kucice. 

 

+1

Link to comment

cek, pojavi se ekipa kojoj se po automatizmu krene da pripisuje da su kriminalci, arkanovi tigrovi, uterivaci dugova, vidzilantisti, nacosi, sve na osnovu 1 od slajbi na kojoj nose fantomke, i tetovaza, i onda kad neuspesno upitam da mi neko ko to vec tvrdi napise nesto o tvrdnjama i umesto odgovora dobijem gomilu floskula i sjajnih sala i suludih paralela, ja trolujem?

ok, nek bude tako.

pa dobro, onda ko su i sta su? zasto kriju identitet?

Link to comment

pa dobro, onda ko su i sta su? zasto kriju identitet?

u kom kontekstu kriju identitet?

ako nastupaju pred kamerama pod imenima i prezimenima ne kapiram kako kriju identitet

a rekoh vec da nemam pojma ko su i sta su.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...