Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ma nek su svi i majke tereze, kakve veze ima. Ovo svakako nije pravi način.

Koji je pravi nacin?

 

Ne kazem da je pravi nacin, niti da je u opste nacin, samo ja ne vidim kako u Srbiji spreciti nasilje nad zivotinjama.

Edited by Aion
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    892

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji je pravi nacin?

 

Ne kazem da je pravi nacin, niti da je u opste nacin, samo ja ne vidim kako u Srbiji spreciti nasilje nad zivotinjama.

pa ne spreciti.

lepo su neki u dosadasnjem toku ove konstruktivne rasprave napisali kako ima mnogo vecih problema u srbiji.

cekati da problem dodje na red, i verovati u mehanizme drzave.

 

 

 

Iako su Bujodrag i ostali koji pizde na ovakve pojave patetični, smešno mi je i ovo loženje ToniAdamsa na neki za njega prihvatljiv vigilantizam (ne tuku pedere, hrvate). Da mi je po dinar za svaki put kada sam na ovom forumu čuo da "ovako više ne može", da će neko izaći na ulicu i dizati revoluciju obogatio bih se do sad.

 

da mi je dinar svaki put kad sretnem nekog ko je plitak kao ti, sad ne bih imao ni jedan dinar.

Link to comment

cek, pojavi se ekipa kojoj se po automatizmu krene da pripisuje da su kriminalci, arkanovi tigrovi, uterivaci dugova, vidzilantisti, nacosi, sve na osnovu 1 od slajbi na kojoj nose fantomke, i tetovaza, i onda kad neuspesno upitam da mi neko ko to vec tvrdi napise nesto o tvrdnjama i umesto odgovora dobijem gomilu floskula i sjajnih sala i suludih paralela, ja trolujem?

ok, nek bude tako.

Link to comment

cek, pojavi se ekipa kojoj se po automatizmu krene da pripisuje da su kriminalci, arkanovi tigrovi, uterivaci dugova, vidzilantisti, nacosi, sve na osnovu 1 od slajbi na kojoj nose fantomke, i tetovaza, i onda kad neuspesno upitam da mi neko ko to vec tvrdi napise nesto o tvrdnjama i umesto odgovora dobijem gomilu floskula i sjajnih sala i suludih paralela, ja trolujem?

ok, nek bude tako.

 

Cuj, neko ko se slika tako a pritom ispod slike ne napise "E ovo je samo zajebancija, nema nikakve veze sa zivotom" sigurno nije previse cist..ili zeli samo malo medijskog prostora za sebe. 

Zivotno iskustvo mi govori da ovi momci nece nikoga pipnuti (Bogu hvala)..a da im je jedan od motiva, pored toga sto vole zivotinje (svaka cast), da prikazu sebe opasnijima no sto zaista jesu i da dopru do nekih usamljenih teta koje setaju kucice. 

Link to comment

pa ocigledno je da su u pitanju sabani, i da je slajba nastala kako bi dobili medijskog prostora. ko pusi rajot samo nisu ribe.

i ostalo sto si napisao je vrlo ocigledno, ali ako ujedno budu pomagali i zivotinjkama, bez obzira na sve imaju moju podrsku.

Link to comment

pa ne spreciti.

lepo su neki u dosadasnjem toku ove konstruktivne rasprave napisali kako ima mnogo vecih problema u srbiji.

cekati da problem dodje na red, i verovati u mehanizme drzave.

 

jebote koliko si bezobrazan

jedini put da se pominje velicina problema na ovu temu je u ovom mom postu:

 

naravno da mozemo svasta.  ne sto se tice njihovog postojanja, ali da sto se tice njihovog profilisanja u drustvu.

za pocetak da im ne dajemo blanko podrsku, samo zato sto su se sa bombasticnom fotografijom i nekoliko reci predstavili kao zastitnici zivotinja

 

kao sto vec rekoh sve je to lepo i prava zivotinja u ovoj drzavi su ugrozena, ali srpsko drustvo ima daleko vecih problema od toga, pre svega jer su uskracene ljudske slobode

ako takve probleme zelimo resavati kroz institucije, a to je jedini moguci nacin, bez obzira na kakvom nivou te institucije danas bile, pruzanje podrske ljudima koji se kriju iza fantomki i predstavljaju na nacin kako su to uradili ovi momci svakako nije dobar put

 

 

tu je uleteo aion, pa vas nekoliko koji su post shvatili da velicinu problema pominjem u smislu prioriteta resavanja istih

 

i onda moje objasnjenje

 

 

 

Ovo "srpsko drustvo ima daleko vecih problema od toga..." jako podseca na "pitate me o ... dok Hilandar gori". Ima sprsko drusvo vecih problema, ali to ne znaci da treba da sedimo i placemo dok se oni ne rese. Pogotovo sto resavanje manjih problema veoma cesto znaci korak ka resavanju vecih.

 

 

 

(i svi ostali koji su se nadovezali)

 

to sto si citirao nije imalo znacenje koje si mu ti dao

nisam poredio velicinu problema da bi se odredio redosled resavanja istih, nego ne zelim da ljudi pod fantomkama (=veci problem ovog drustva) resavaju bilo koje probleme, pa i one vezano za zivotinje

mislio sam da je iz nastavka posta to jasno, ocigledno nije

 

dakle posto "nisi razumeo", kad te iz nekog razloga zaboli ruka, nije ti prva misao da odseces ruku, jer nisi resio problem napravio si jos veci

 

mozda se ti ne slazes sa mnom da je problem huligana, raznih krimosa, nepostajanje pravne drzave i generalno nesprovodjenje zakona veci problem od problema ugrozenosti zivotinja, ali ne vidim zasto imas potrebu da ovako jeftino podmeces kad je u medjuvremenu objasnjeno da to ne znaci da taj po meni manji problem treba da saceka na resavanje dok ne vidimo sta cemo sa prvim, nego da se manji problem ne moze resavati pravljenjem veceg

 

da mi je dinar svaki put kad sretnem nekog ko je plitak kao ti, sad ne bih imao ni jedan dinar.

ajd da se oko necega i slozimo

 

 @FERNOUX H

kakva crna krvna osveta i obicajno pravo ja sam upravo i pisao o kriminalu (za koji i sam kazes da profitira od urusavanja pravne drzave)

Link to comment

Mogu oni spasiti koga hoce, vec iz tetovaza i nesto vecih bicepsa je jasno da se radi o kriminalcima. Ne znam da li znate, ali ljude s tetovazama u Japanu ne pustaju na bazen! Eto zato su oni tu gde su a mi ovde s Vucicem. Iz pouzdanih izvora znam da neki od ovih nisu ni glasali za smenjivost vlasti tako sto glasaju za vlast 2012.

Uostalom i Hitler je imao psa...

 

Mene je zainteresovala više priča ovog Bihalia oko Nolita i njegovog dede.Pogledaj klip, gospodin Gebels, gospodin Hitler, to što je Hitler radio to je njegova privatna stvar. Moj deda nije bio komunista, bio je desničar, nisu ga ubili nacisti, šta oni imaju s njim, ubila ga je Srbija, nije bio Jevrejin, kršten je u pravoslavnoj crkvi. Knjige koje su iz Nemačke stizale su najverovatnije završavane preko Gebelsa, moja baba je bila dobra sa tamo nekim ko je bio dobar sa njim. Jezivo. Za mene dosta.

 

13619998_1106588886072450_20698561343333

Moj ortak je oblepio kontejnere oko zgrade i napisao da će glavu otkinuti onom kog uhvati da puca mačke vazdušnom puškom po kraju.

Problem je što policiju bolelo uvo da istraži to, prijavljivao je par puta i shvatiš da realno niko ne želi da se bavi time.

E sad meni su veliki problem i ovakvi likovi i njihove skupine, jednostavno im ne verujem. Ne zbog tetovaža, znam isto par likova sa frizuricama, onako baš su fensi i urbani, pa kad skontam sa kojim žarom bi terali one što primaju socijalnu pomoć da rade po parkovima i čiste sneg, nije mi dobro.

Edited by Remi
Link to comment

 

jebote koliko si bezobrazan

 

zato sto pominjem nesto izreceno? ok.

objasnjenje je posve neubedljivo, apsolutno nisi imao razloga da tako nesto kazes na prvobitan nacin, ono, ljudska prava u srpskom drustvu, nidje veze. 

 

 

dakle posto "nisi razumeo", kad te iz nekog razloga zaboli ruka, nije ti prva misao da odseces ruku, jer nisi resio problem napravio si jos veci

 

 

que?  :huh:

 

 

 

 

elem, posto si krenuo sa uvredama, a iz nekog razloga si mi gotivan forumas, prekinucu prepisku sa tobom dok se ne iskuliras.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...