Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ma jok, to sam odma izvalila da te je izdala tehnologija

nego ne mogu da pohvatam u čemu je problem s ovim tetoviražama

eh...

toni i neki jos kazu nema problema

jos neki i ja kazemo problem je i veci od konkretno ove momcadi sa tetovazama, nije lepo kad svako krene uzimati zakon u svoje ruke, a posebno nije lepo takve podrzavati i ohrabrivati u tim pokusajima

i tako, vrteli se malo u krug, toni i ja se opasno posibali, krv na sve strane  :fantom:

 

 

mada toni je jos u osnovnoj uzimao zakon u svoje ruke i ispresavijao buduceg lokalnog lerdija i krimosa, tako da je na neki nacin bio preteca raznih svetih sava iz lazarevca i ovih levijatana

 

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    892

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

ni meni nije najjasnije sta podrazumevas pod "ovom vrstom organizovanja" (mozda mislis na zastitu onih koji tesko mogu da se izbore sami za svoja zivotinjska prava), al ko sto kazes, da se ne jurimo u krug :)

:D

 

pa sve vreme i kontam da dolazi od toga (njihovih zivotinjskih prava). da ti je to naprosto mnogo vaznije od stroge primene zakona kad su u pitanju oni koja ta prava narusavaju

opet, pisao si nekad ranije da si imao problem sa ludacima koji su ti trovali pse, tako da sa te strane mogu potpuno da te razumem

 

ono sto ne razumem, je kad problem posmatramo malo sire, dakle ne ove konkretne momke i ne samo ovaj konkretan problem (ugrozenost zivotinja od strane raznih psihopata) ti ostajes na istoj liniji.

 

kapiram da tu nisi krajnje iskren :)

 

i sad se svakako iskljucujem, jer prelazimo u placeni termin

ne mogu ja ovde besplatno da ti tumacim tvoje reci, misli i da ti izigravam psihologa :fantom:

Link to comment

Meni je neverovatno da se na ppp raspravlja da li je ok da se neke random čike maskiraju pa krenu da sprovode zakone po svom nahođenju. Šta, jer su ovaj put na našoj™ strani? Ne vidite sutra situaciju u kojoj maltetiraju nekog nebitnog mučenika jer ga komšija ne voli ili je ljubomoran pa ga prijavio da muči?

 

Da ne pričam o tome da dok se oni kurče, prete i samopromovišu po fejsu u srbiji ne postoji mesta ni u jednom jedinom prihvatilištu da humano udomiš neplanirano štene. Izvor: dobacio sam do 5 komada...

Link to comment

eh...

toni i neki jos kazu nema problema

jos neki i ja kazemo problem je i veci od konkretno ove momcadi sa tetovazama, nije lepo kad svako krene uzimati zakon u svoje ruke, a posebno nije lepo takve podrzavati i ohrabrivati u tim pokusajima

i tako, vrteli se malo u krug, toni i ja se opasno posibali, krv na sve strane  :fantom:

 

 

mada toni je jos u osnovnoj uzimao zakon u svoje ruke i ispresavijao buduceg lokalnog lerdija i krimosa, tako da je na neki nacin bio preteca raznih svetih sava iz lazarevca i ovih levijatana

 

u kom smislu su uzeli zakon u svoje ruke?

Link to comment

+1 za Tonija.

 

Ne sramim se priznati da bih navijao da gospoda pod fantomkama temeljno ispresavijaju nekog trovača pasa, šutirača mačaka, i njima slične. Isto kao što bih posle navijao da fantomi završe u zatvoru zbog svog društvenokorisnog rada. Win-win situacija.

 

Nemojmo se praviti je društvo u kom živimo uređenije i pristojnije nego što jeste.

Link to comment

:D

 

pa sve vreme i kontam da dolazi od toga (njihovih zivotinjskih prava). da ti je to naprosto mnogo vaznije od stroge primene zakona kad su u pitanju oni koja ta prava narusavaju

opet, pisao si nekad ranije da si imao problem sa ludacima koji su ti trovali pse, tako da sa te strane mogu potpuno da te razumem

 

ono sto ne razumem, je kad problem posmatramo malo sire, dakle ne ove konkretne momke i ne samo ovaj konkretan problem (ugrozenost zivotinja od strane raznih psihopata) ti ostajes na istoj liniji.

 

kapiram da tu nisi krajnje iskren :)

 

i sad se svakako iskljucujem, jer prelazimo u placeni termin

ne mogu ja ovde besplatno da ti tumacim tvoje reci, misli i da ti izigravam psihologa :fantom:

 

opet ti kazem da boldano ne kapiram, valjda jos vise zbog one paralele sa klipom koji si postavljao, al eto, ajd nek ostane zakljucak da sam los covek :)

Link to comment

+1 za Tonija.

 

Ne sramim se priznati da bih navijao da gospoda pod fantomkama temeljno ispresavijaju nekog trovača pasa, šutirača mačaka, i njima slične. Isto kao što bih posle navijao da fantomi završe u zatvoru zbog svog društvenokorisnog rada. Win-win situacija.

 

Nemojmo se praviti je društvo u kom živimo uređenije i pristojnije nego što jeste.

+1

sad je najveća briga maska.nasađeno pogrešno društvo.ne bi bilo maski da radi društvo kako treba..

Link to comment

u kom smislu su uzeli zakon u svoje ruke?

slali su pretece poruke onima za koje oni procene da su zlostalvljali zivotinje

da li su nesto od tih upozorenja sproveli u delo ne znam, a nije ni bitno (nije bitno za diskusiju na forumu)

Link to comment

opet ti kazem da boldano ne kapiram, valjda jos vise zbog one paralele sa klipom koji si postavljao, al eto, ajd nek ostane zakljucak da sam los covek :)

zajebavas me, ne kapiram zasto

sta ne razumes? da imam problem (generalni, zaboravi na ovu ekipu i na zivotinje) da se ljudi organizuju i po svojoj proceni sprovode zakone?

sta tu zapravo ima da se objasnjava? dao sam konkretan primer iz zivota, dokle to ode kad apsolutno svako dobije priliku da zakon i sprovodi

kapiram da nikom taj primer iz mog zivota nije trebao da bi shvatio kuda to moze poci,  ne treba biti genije pa shvatiti cemu to vodi, vise sam to napisao da bi objasnio odakle tako cvrst stav i zasto mi je toliko bitno da se ovo iole ozbiljno posmatra. sve je nekako drugacije dok se desava u masti, kad ti zaista pogine neko blizak zato sto je neka budaletina sa puskom u ruci isterala svoje pravo "jer nije imao ko drugi za njega" onda to vec dobije 1 drugu dimenziju

 

klip sam kacio malo iz zajebancije, malo kao putokaz kuda ide drustvo u kom razni miroljubi petrovici "uzmu stvari u svoje ruke"

jel treba da objasnjavam da nisam mislio bukvalno da ste ti, jozo i djubre tolike dijabole i da jedan od vas upravo dezura na 5555-333?

i ko ti je rekao da si los covek u ovoj prici? ja svakako ne

Link to comment

Dajte, molim vas, recite mi da je ovo neki skeč.

 

A ako nije, nemojte mi reći ko je taj Miroljub. 

 

Ignorance isn't bliss, but one must be careful

miroljub, doktor filosofije :fantom:

sto? u cemu je problem? ti ne bi zeleo da i u tvom kraju postoji ovako dobro organizovan sistem zastite od raznih drogerasa i satanista, pa samo okrenes 5555-333 javi ti se neko iz plemena tesanovic ili petrovic i problem ocas resen

 

ako si dovoljno snazan mozes i da vezbas bacanje kamena sa ramena

Link to comment

miroljub, doktor filosofije :fantom:

sto? u cemu je problem? ti ne bi zeleo da i u tvom kraju postoji ovako dobro organizovan sistem zastite od raznih drogerasa i satanista, pa samo okrenes 5555-333 javi ti se neko iz plemena tesanovic ili petrovic i problem ocas resen

 

ako si dovoljno snazan mozes i da vezbas bacanje kamena sa ramena

 

Znači nije skeč :( :O

 

Ne bih želeo. Valjda si video da je moj stav po pitanju maskiranih životinjoosvetnika vrlo jasan i decidiran.

Zakon koji svako uzima u ruke nije zakon nego haos

Link to comment

dao sam konkretan primer iz zivota, dokle to ode kad apsolutno svako dobije priliku da zakon i sprovodi

 

Dobro, pravni poredak u Srbiji svakako neće propasti zato što se neko slikao sa fantomkom i tetovažama za FB.

 

Kao što sam rekao, ne gotivim preterano vigilantizam, ali su mi ove reakcije takođe sumanute, kao i prezir koji se iskazuje prema ovim ljudima. Ako imate neki problem sa njima, kontaktirajte ih pa im objasnite - pisanje rantova po forumu neće imati nikakvog efekta.

 

Svako ko želi da "preuzima pravdu u svoje ruke" radi to na sopstveni rizik, i ovi ljudi i svi drugi. Oni su taj rizik možda prihvatili, imaju plemenit cilj, ne mogu se porediti sa onim ludacima iz Lazarevca i ja sa time što bi oni da rade nemam neki problem. Teško bi mi bilo da poverujem da će to udruženje (ili bilo ko sa nekim sličnim ciljem) zaista ići i tući ljude (aktivno), mislim da če ovo najverovatnije ostati samo jedna FB stranica na koju ćete vi ovde da pizdite i ništa više od toga. Pravna država se zaista urušava u Srbiji ali od toga neće profitirati ljubitelji životinja već organizovani kriminal i tajkuni. (Tako da pbg12345 nema čega da se plaši - neće se nikada u Srbiji sprovoditi običajno pravo i krvna osveta, ali će biti sve više uličnih sukoba kriminalaca poput onog na Voždovcu - to će biti posledice sveopšte kriminalizacije a ne vigilantizam)

 

Iako su Bujodrag i ostali koji pizde na ovakve pojave patetični, smešno mi je i ovo loženje ToniAdamsa na neki za njega prihvatljiv vigilantizam (ne tuku pedere, hrvate). Da mi je po dinar za svaki put kada sam na ovom forumu čuo da "ovako više ne može", da će neko izaći na ulicu i dizati revoluciju obogatio bih se do sad.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...