Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

rima brate toni :(

hip hop fazon

 

 

kopirao sam greskom.

 

jel se ti zajebavas ili ti zaista nije problem da bilo koji problem ovog drustva, evo u ovom slucaju zastita zivotinja, resavaju ljudi pod fantomkama? i da to serujemo, podrzavamo?

svodimo pricu na nivo da procenjujemo da li su konkretno ovi momci pod fantomkama krimosi ili dobra deca iz kraja?

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    891

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa veci problem vidim u ignorisanju problema, ili "resavanjem" istog piskaranjem po netu, nego u ideji da ga resava neko pod fantomkom, cak i da se ne radi o ljudima koji se predstavljaju imenom i prezimenom i imaju i fotke bez fantomki, da.

Link to comment

kao na primer oni bakiji iz lazarevca sto resavaju problem sa narkomanima? cenim da uskocam ko padobranac i da ste vec povukli paralelu.

Link to comment

ok, ako cemo tako, u pravu je pbg, zovite na 555333, ove nedelje porodica toniadams izlazi i resava probleme na dorcolu, ja se prijavljujem da budem dezuran sa svojoom porodicom sledece nedelje.

Link to comment

isusek, ne vidim cemu pokusaji duhovitosti, otvoreno sam napisao da u sustini ovaj koncept ne nalazim problematicnim.

aj sad ispali novu odlicnu foru il povuci paralelu.

 

edit: za potoka

Edited by ToniAdams
Link to comment

@toni

ok, onda se jednostavno ne slazemo

 

ja sam 4 godine ziveo u "drzavi" gde zakoni nisu postojali, odnosno formalno pravno verovatno jesu, ali nije imao ko da ih provodi

svako, ali bukvalno svako je imao oruzje i svako je mogao da ga koristi, kad proceni da za njegov problem drugi nisu zainteresovani ili ga dozivljavaju drugacije od njega

 

nije bilo nimalo lepo ni prijatno. vise ljudi je poginulo u medjusobnim obracunima nego na ratistima koja su nas okruzivala sa svih strana. iako sam bio dete znam za nekoliko slucajeva (licno sam poznavao ljude) koji su poginuli od drugih koji su uzeli zakon u svoje ruke

 

koliko god ovaj moj primer bio drastican, ovo je jednostavno put ka tome

ovde nema afekta, ovo nije situacija kad je neko direktno ugrozen pa deluje u samodbrani (ili na kraju krajeva brani svoju ili zivotinju sa ulice zato sto je u tom trenutku ugrozena). ovo je primer kad neko organizovano preuzima zakon u svoje ruke i pritom se krije iza fantomki

put u totalnu propast 

Link to comment

isusek, ne vidim cemu pokusaji duhovitosti, otvoreno sam napisao da u sustini ovaj koncept ne nalazim problematicnim.

aj sad ispali novu odlicnu foru il povuci paralelu.

 

edit: za potoka

 

nije uospte pokusaj duhovitosti, pogeldaj klip koji je poslao pbg, to je taj koncept.

Link to comment

kapiram da je zabavno povlacenje paralela, al bih voleo da neko napise zaista neku losu cinjenicu o ovim likovima, ako je zna.

Jebes paralele, odavno je dokazano da nisu paralelne, nego meni malo smeta ovo SVIM sredstvima, ako razumes sta hocu da kazem  -_-

 

Опис странице Oštro se protivimo svakom nasilju nad životinjama a posebno apostrofiramo borbu SVIM sredstvima protiv nasilja nad uličnim i vlasničkim psima i mačkama.

 

Mislim, ostavlja malo vise prostora za, pa recimo, slobodniju interpretaciju, a?

Link to comment

@toni

ok, onda se jednostavno ne slazemo

 

ja sam 4 godine ziveo u "drzavi" gde zakoni nisu postojali, odnosno formalno pravno verovatno jesu, ali nije imao ko da ih provodi

svako, ali bukvalno svako je imao oruzje i svako je mogao da ga koristi, kad proceni da za njegov problem drugi nisu zainteresovani ili ga dozivljavaju drugacije od njega

 

nije bilo nimalo lepo ni prijatno. vise ljudi je poginulo u medjusobnim obracunima nego na ratistima koja su nas okruzivala sa svih strana. iako sam bio dete znam za nekoliko slucajeva (licno sam poznavao ljude) koji su poginuli od drugih koji su uzeli zakon u svoje ruke

 

koliko god ovaj moj primer bio drastican, ovo je jednostavno put ka tome

ovde nema afekta, ovo nije situacija kad je neko direktno ugrozen pa deluje u samodbrani (ili na kraju krajeva brani svoju ili zivotinju sa ulice zato sto je u tom trenutku ugrozena). ovo je primer kad neko organizovano preuzima zakon u svoje ruke i pritom se krije iza fantomki

put u totalnu propast 

 

tako nekako i ja mislim o tome.

A makar u Srbiji bih očekivala od ljudi da znaju da gomila maskiranih tetoviranih steroidobildera ne može ništa dobro da donese.

Link to comment

jebiga, ja sam losa osoba, pa nemam stim problem, plus kapiram da je hiperbola :fantom:

Onda izvini molim te.

Doduse, hiperbolisanje i ovi pobaceni uterivaci dugova i obezbedjivaci splavova nekako ne idu zajedno, ali kad ti kazes  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...