Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Evo čime se bavi banda pod fantomkama. :fantom:

 

JozoMujice, ne udaraj na jeftinu patetiku. I ja isto volim životinje, a mučiteljima životinja želim dvostruko veće patnje od onih što su uzrokovali.

 

Već sam rekao šta sam imao o ovim nesimpatičnim momcima što parnim danima spašavaju životinje, a neparnim danima se nekom useravaju u život.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    891

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo čime se bavi banda pod fantomkama. :fantom:

 

ok jebiga, sad jos fali da Vucic privatno objavi neki snimak gde hrani osugano mace pronadjeno u kontejneru i svi treba da glasamo za njega.

 

Spasao sam i udomio (rekao to vec nekoliko puta po forumu) trideset i kusur macaka i samo ja znam sta osetim kada vidim bespomocnu i nevoljenu zivotinju na ulici. Ne treba sad da odajem priznanje ovim momcima zato sto pokazuju ljudskost. Mene vise brine njihova artikulacija i ikonografija koja je sve samo ne ... hm ... hriscanska.

Link to comment

Mogu oni spasiti koga hoce, vec iz tetovaza i nesto vecih bicepsa je jasno da se radi o kriminalcima. Ne znam da li znate, ali ljude s tetovazama u Japanu ne pustaju na bazen! Eto zato su oni tu gde su a mi ovde s Vucicem. Iz pouzdanih izvora znam da neki od ovih nisu ni glasali za smenjivost vlasti tako sto glasaju za vlast 2012.

Uostalom i Hitler je imao psa...

Link to comment

a, onda sve okej.

dobro je da si to pomenuo, neko bi u suprotnom mogao pomisliti da pricas napamet, ili jos gore, da si zlonameran.

 

ja bih pre rekao da ti pričaš napamet (da nisi ni video njihove fotke)

 

a ako neko zna o drugačijem značenju njihove ikonografije, luka bojović majice included, molim da me poduči. verujem da nisam jedini koji bi od takvih faca pomislio da su kriminalci, a ono u stvari to je... performans, kospley, bem li ga

Link to comment

Mogu oni spasiti koga hoce, vec iz tetovaza i nesto vecih bicepsa je jasno da se radi o kriminalcima. Ne znam da li znate, ali ljude s tetovazama u Japanu ne pustaju na bazen! Eto zato su oni tu gde su a mi ovde s Vucicem. Iz pouzdanih izvora znam da neki od ovih nisu ni glasali za smenjivost vlasti tako sto glasaju za vlast 2012.

Uostalom i Hitler je imao psa...

 

 

 

16473829_1290935480971122_23537916618306

Link to comment

strasno, stavljaj to u spojler, ne izgledaju hriscanski!

 

 

ja bih pre rekao da ti pričaš napamet (da nisi ni video njihove fotke)

 

a ako neko zna o drugačijem značenju njihove ikonografije, luka bojović majice included, molim da me poduči. verujem da nisam jedini koji bi od takvih faca pomislio da su kriminalci, a ono u stvari to je... performans, kospley, bem li ga

pa ne pricam napamet nego te pitam

Edited by ToniAdams
Link to comment

 

strasno, stavljaj to u spojler, ne izgledaju hriscanski!

e sad vec teras inat :fantom:

 

bi li s njima isao na reku da se zezate

 

nocu

 

drugarski

Edited by Caligula
Link to comment

pa kazem ti, nemam pojma ko su likovi, sem ovdasnjih reklakazala i slajbi gde vidimo taj nehriscanski zonfa koji furaju, nisam nasao neke informacije.

beograd je selendra, i kapiram da su u pitanju neki krimosi, da bi se to vec proculo. onda kad pitam ove koji znaju, naduva me se.

a ako mislis na izgled, jebiga, blejao sam i sa ruznijima.

Link to comment

ne razumem zasto stati kod momaka u fantomaka

evo covek predlaze resenje svih nasih problema:

 

https://www.youtube.com/watch?v=RHKEsF5ZN1c

 

 

 

evo sednu toni, jozo, prokleto djubre

skupe se oni koji rade biznis, slobodni,nisu robovi... jozo, pa jbt ovo je 100% tvoja prica!!!

evo sednu toni, jozo, prokleto djubre

skupe se oni koji rade biznis, slobodni,nisu robovi... jozo, pa jbt ovo je tvoja prica!!!

Link to comment

ne razumem zasto stati kod momaka u fantomaka

evo covek predlaze resenje svih nasih problema:

 

https://www.youtube.com/watch?v=RHKEsF5ZN1c

 

 

 

evo sednu toni, jozo, prokleto djubre

skupe se oni koji rade biznis, slobodni,nisu robovi... jozo, pa jbt ovo je 100% tvoja prica!!!

evo sednu toni, jozo, prokleto djubre

skupe se oni koji rade biznis, slobodni,nisu robovi... jozo, pa jbt ovo je tvoja prica!!!

nista te ne kapiram, jesu ovo kao stihovi neki na kraju?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...