Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

mož mislit pa bio sam i ja na onom poprilično neprijatnom moram reći protestu protiv ustava pa sam uvideo Tadićevu Monumentalnost kada je izašao iz skupštine osmehnuo se i mahnuo

 

inače nikada neću prežaliti što sam tad propustio šansu jer su mi čeda i baba bili nadohvat ruke eh :fantom:

da im u znak postovanja stisnes ruke junacke? :O

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    891

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Braniš neodbranjivo. Tetovaže i pirsinzi su samo detalj. Bili su u Arkanovim tigrovima, fotografišu se u "Luka Bojović" majicama... i šta na osnovu toga možemo očekivati od takvih likova.

 

(verujem da iskreno vole životinje, ali to nije dovoljno da im uzmem orah iz ruke)

 

jozo voli da tera uzvodno. to tvoje razmišljanje, a i forumsko, je suviše in tha box za njegove vidike

Link to comment

:lolol:

 

E, al sad ozbiljno. Ovi ljudi postoje i tu ne možemo ništa. Ako rade nešto dobro, makar bio samo i marketing, makar samo jednog klinca odgovorilo od stavljanja mački petarde u dupe, meni je to OK.

Unapred ne bih osuđivao nikoga, iako kao što Dagmar kaže može da se vidi o kom se profilu radi.

Edited by JozoMujica
Link to comment

:lolol:

 

E, al sad ozbiljno. Ovi ljudi postoje i tu ne možemo ništa. Ako rade nešto dobro, makar bio samo i marketing, makar samo jednog klinca odgovorilo od stavljanja mački petarde u dupe, meni je to OK.

Unapred ne bih osuđivao nikoga, iako kao što Dagmar kaže može da se vidi o kom se profilu radi.

naravno da mozemo svasta.  ne sto se tice njihovog postojanja, ali da sto se tice njihovog profilisanja u drustvu.

za pocetak da im ne dajemo blanko podrsku, samo zato sto su se sa bombasticnom fotografijom i nekoliko reci predstavili kao zastitnici zivotinja

 

kao sto vec rekoh sve je to lepo i prava zivotinja u ovoj drzavi su ugrozena, ali srpsko drustvo ima daleko vecih problema od toga, pre svega jer su uskracene ljudske slobode

ako takve probleme zelimo resavati kroz institucije, a to je jedini moguci nacin, bez obzira na kakvom nivou te institucije danas bile, pruzanje podrske ljudima koji se kriju iza fantomki i predstavljaju na nacin kako su to uradili ovi momci svakako nije dobar put

Link to comment

i kad izadje za dve i pol, moze da bude poslanik snsa u parmalentu republike srbije, predsednik poslanichkog kluba, ili makar predsednik batajnice i zemuna. ne vidim problem, samo malo odlaganje karijera, nishta komplikovano -_-

Link to comment

1zvsb4m.jpg

 

Pet godina za svirepo ubistvo bez ikakvog razloga... 

Upućeni kažu da treba povezati prezime koje su mu ovde ispravno preneli i uticajnog mu brata, švercera nafte preko Kosova. Nakon toga su stvari dosta jasnije.

Link to comment

naravno da mozemo svasta. ne sto se tice njihovog postojanja, ali da sto se tice njihovog profilisanja u drustvu.

za pocetak da im ne dajemo blanko podrsku, samo zato sto su se sa bombasticnom fotografijom i nekoliko reci predstavili kao zastitnici zivotinja

 

kao sto vec rekoh sve je to lepo i prava zivotinja u ovoj drzavi su ugrozena, ali srpsko drustvo ima daleko vecih problema od toga, pre svega jer su uskracene ljudske slobode

ako takve probleme zelimo resavati kroz institucije, a to je jedini moguci nacin, bez obzira na kakvom nivou te institucije danas bile, pruzanje podrske ljudima koji se kriju iza fantomki i predstavljaju na nacin kako su to uradili ovi momci svakako nije dobar put

A ko im ne pružao bilo kakvu podršku? Samo iznosimo mišljenja. I izvini, meni je život životinje važniji od ljudskih sloboda. Čovek koji se oseća neslobodno može da se časno bori za slobodu, šta može pas koga idioti vezu žicom pa mu seku sape i uši ili mace kome nabiju petardu u dupe pa ga ostave da crkava dok mu se creva vuku po zemlji?

 

I da, ne verujem u rešenja kroz institucije ovakve vrste problema ovde i sada.

Edited by JozoMujica
Link to comment

A ko im ne pružao bilo kakvu podršku? Samo iznosimo mišljenja. I izvini, meni je život životinje važniji od ljudskih sloboda. Čovek koji se oseća neslobodno može da se časno bori za slobodu, šta može pas koga idioti vezu žicom pa mu seku sape i uši ili mace kome nabiju petardu u dupe pa ga ostave da crkava dok mu se creva vuku po zemlji?

 

I da, ne verujem u rešenja kroz institucije ovakve vrste problema ovde i sada.

 
 
E tugo jesenja ...
Edited by Frile
Link to comment

Ovo "srpsko drustvo ima daleko vecih problema od toga..." jako podseca na "pitate me o ... dok Hilandar gori". Ima sprsko drusvo vecih problema, ali to ne znaci da treba da sedimo i placemo dok se oni ne rese. Pogotovo sto resavanje manjih problema veoma cesto znaci korak ka resavanju vecih. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...