Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    891

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Govorio sam nacelno, ne samo za nase prilike. U svakom slucaju, bilo mi je apsurdno da neko grupu koja se bavi zastitom zivotinja, bez obzira na modne detalje, povezuje sa fasizmom.

 

Da, da kapiram.

 

 

Jebiga svasta ima na ovom svetu, pa cak i ultradesnicara boraca za zivotinjska prava. Ono kao Hitler je bio vegetarijanac i tako te fore.

 

Dobro, ovo su ljubitelji staforda, pitova i ostalih "opasnih" rasa pasa (iako su ove rase mnogo manje agresivne od nekih drugih, ljudi ih ipak tako gledaju). Jasno je da će na sve to da se lože navijači, dizelaši i ostali kojima je stalo do onoga što takvi psi predstavljaju (iako će i sami da se bore protiv tih predrasuda, ali jasno je da je to deo njihovog identiteta).

 

Inače, meni je ovo

 

"Levijatan" je sistem državnog uređenja gde svaki čovek se vraća u onaj stadijum gde je čovek čoveku vuk[/color]

 

mnogo problematičnije od

 

Vođa grupe je izvesni Pavle Bihali, koji je na svom fejsbuk profilu objavio slike osuđenog kriminalaca Luke Bojovića i ubijenog Radeta Rakonjca uz parole iz vremena dok su obojica bili u Arkanovim "Tigrovima". Na profilu je i fotografija Nikole Bojovića, ubijenog brata Luke Bojovića, kao i slike u kojima pozira u majici sa likom Luke Bojovića i parolom: "Istinom protiv svih".

 

ovoga. Ta priča "čovek je čoveku vuk" mi se ne sviđa.

Link to comment

puna si predrasuda zamisli da ja neku u neboplavo ofarbanu istetoviranu ispirsovanu i oskudno obučenu sex positive feministkinju koja piše za vajs o svojoj otvorenoj vezi nazovem prilično očiglednom droljom na šta bi to ličilo :fantom:

Link to comment

puna si predrasuda zamisli da ja neku u neboplavo ofarbanu istetoviranu ispirsovanu i oskudno obučenu sex positive feministkinju koja piše za vajs o svojoj otvorenoj vezi nazovem prilično očiglednom droljom na šta bi to ličilo :fantom:

 

Kakve to veze ima ako je neko drolja/ droljac? Njihova stvar. Ne vidim kako to koreliraš sa ljudima koji idu okolo i traže kavgu, diluju ili šta je već ovima konkretno polje delovanja.

Link to comment

Kakve to veze ima ako je neko drolja/ droljac? Njihova stvar. Ne vidim kako to koreliraš sa ljudima koji idu okolo i traže kavgu, diluju ili šta je već ovima konkretno polje delovanja.

 

objasni kako znamo da diluju i da su krimosi :fantom:

Link to comment

Jebi ga, ni ja ne volim da vidim pirsinge po licu, kapiram da ne volis tetovaze po sakama i vratu, OK, ni meni nesto ne prijaju oku, ali ne znam kako zakljucujes da je neko kriminalac na osnovu toga?

 

radomir-mihajlovic-tocak-rokenrol-rok-po

 

Uostalom, bolje da se upregnu da rade nesto drustveno korisno, nego da prave sranja. Navijaci su valjali 5. oktobra?

Link to comment

Jebi ga, ni ja ne volim da vidim pirsinge po licu, kapiram da ne volis tetovaze po sakama i vratu, OK, ni meni nesto ne prijaju oku, ali ne znam kako zakljucujes da je neko kriminalac na osnovu toga?

 

 

 

Uostalom, bolje da se upregnu da rade nesto drustveno korisno, nego da prave sranja. Navijaci su valjali 5. oktobra?

 

Braniš neodbranjivo. Tetovaže i pirsinzi su samo detalj. Bili su u Arkanovim tigrovima, fotografišu se u "Luka Bojović" majicama... i šta na osnovu toga možemo očekivati od takvih likova.

 

(verujem da iskreno vole životinje, ali to nije dovoljno da im uzmem orah iz ruke)

Link to comment

Bili su u Arkanovim tigrovima, fotografišu se u "Luka Bojović" majicama... i šta na osnovu toga možemo očekivati od takvih likova.

 

mož mislit pa bio sam i ja na onom poprilično neprijatnom moram reći protestu protiv ustava pa sam uvideo Tadićevu Monumentalnost kada je izašao iz skupštine osmehnuo se i mahnuo

 

inače nikada neću prežaliti što sam tad propustio šansu jer su mi čeda i baba bili nadohvat ruke eh :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...