Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ne znam da li je baš za doom, ali je ova tema postala dobra za sve što se dešava kod nas. u zemlji bez zakona, oni koji se osećaju jakim preuzimaju zakon u svoje ruke

https://www.facebook.com/levijatanudruzenje/

 

opis udruženja

 

dospeli su u centar pažnje posle ove slike

161621_16473829-1290935480971122-2353791

 

vidim da je jedan od članova i neki MMA borac

dojaja, nemam pojma ko su likovi, tojest, meni su nepoznati, ali ako bude dokaza o kakvom teskom povredjivanju onih sto isto rade zivotinjama, od mene mogu da ocekuju bogatu donaciju.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    891

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne secam se tacno momenta, vise na nivou utiska, nesto me ispizdelo i kad sam kao mali gledo u kinu, a i posle. nesto pretkraj bude nelogicno valjda, jebenliga.

ne kazem da je los, samo da mi nije nivo brazila :(

doduse nema ih puno koji su nivo brazila :(

Link to comment

Pa, to. Takvi maskirani likovi će  sutra, kad odluće da su "rešili" problem životinja, da me sa maskama nalicu i palicama u rukama, nežno ubedjiuju da slušam pogrešnu muziku.

 

:lolol:

Link to comment

I da. Ne spadam u one koji se pale čim vide slike sa tetoviranim momcima koji šalju neku pozitivnu poruku niti mi takvi njihovi postupci ulivaju neku nadu u to da će oni raditi nešto konstruktivno. Ali takođe ne spadam ni u one kojima je dovoljno da vide jednu takvu sliku pa da krenu da rantuju po internetu.
 

Ne verujem da razni trovaci I zlostavljaci prate desavanja na fesju pa ce sad da pretrnu od straha da im na vrata ne zakucaju tetovirani osvetnici, u tom smislu mi je citava ta akcija besmislena

 
+1
 

I komunisti su, dok su bili u ilegali, sprovodili razlicite vaninstitucionalne vidove borbe protiv protivnika. To sto su sadasnji levicari kod nas...
 
Edit: ne zaboravimo ni anarhiste.

 
To su tridesete. Mi živimo u 2017. Levičari svakako ništa ne bi postigli time što će da se slikaju tetovirani sa maskama, svako ko u tome vidi nekakvu "radikalizaciju" i pozitivnu stvar za levicu, sem ako nema 12 godina, ne treba da se bavi politikom. "Sadašnji levičari kod nas" će biti nešto kada se posvete marljivom i teškom radu na teoriji i građenju političke partije koja će moći uspešno da iskomunira običnim ljudima ideje te levice.

Link to comment

one tetovaže i mišićna masa nisu, za razliku od fantomki, navučene na glavu pred fotografisanje.

to su plodovi teškog rada na teoriji

Edited by Frile
Link to comment

To su tridesete. Mi živimo u 2017. Levičari svakako ništa ne bi postigli time što će da se slikaju tetovirani sa maskama, svako ko u tome vidi nekakvu "radikalizaciju" i pozitivnu stvar za levicu, sem ako nema 12 godina, ne treba da se bavi politikom. "Sadašnji levičari kod nas" će biti nešto kada se posvete marljivom i teškom radu na teoriji i građenju političke partije koja će moći uspešno da iskomunira običnim ljudima ideje te levice.

Govorio sam nacelno, ne samo za nase prilike. U svakom slucaju, bilo mi je apsurdno da neko grupu koja se bavi zastitom zivotinja, bez obzira na modne detalje, povezuje sa fasizmom. 

Edited by Aion
Link to comment

Daj napisi nesto, ne otvara mi se blic

Uz napomenu da je trebalo da stavim jedninu. Reč je o vođi. 

Napisano je 414 komentara.

 

D.K. , T. M. S. , | 01. 02. 2017 - 21:20h

"Ne diraj životinje, naći ćemo te", glasi slogan udruženja "Levijatan", pokreta koji za sebe tvrdi da brine o napuštenim i zlostavljanim životinjama. Grupa istetoviranih mladića, sakrivenih iza fantomki, poziraju na slikama u majicama ovog udruženja i prete mučiteljima životinja da se "neće dobro provesti" ako ih oni pronađu.

 

 

Nekoliko istetoviranih i nabildovanih momaka sa fantomkama poziraju na jednoj od slika ovog pokreta, za koju je označeno da je napravljena ove godine. Svi su u crnim majicama sa logom “Levijatana”, crtežom medveđe šape.

 

 

- Mi smo organizacija iz Beograda. Telefon ne smemo da vam dajemo, jer samo predsednik može javno da se izjašnjava. Pozdrav - odgovor je koji smo dobili na pitanje da li možemo da uradimo priču o njima.

 

Ovi mladići na svojoj fejsbuk stranici tvrde da se brinu o životinjama sa ulice ali i onima koje su zlostavljane, što su potkrepili brojnim slikama i video snimcima.

 

"Ovo je Jovanka. Mešanac stafa i doge verovatno, posto ima 3-4 meseca a oko 15-ak kila. Jovanku smo spasili sa đubrišta na Čukarici... Jovanka traži dom, pa nam pomozite i podelite ovu lepotu", piše uz sliku psa na jednoj od njihovih objava od 26. januara.

 

Delovalo bi kao još jedno udruženje za zaštitu životinja, da ne prete nasiljem i objavljuju preteće poruke: "NE DIRAJ ŽIVOTINJE, NAĆI ĆEMO TE" i "Nekada si sejao Strah, a sada je Strah došao po tebe”.

 

Vođa grupe je izvesni Pavle Bihali, koji je na svom fejsbuk profilu objavio slike osuđenog kriminalaca Luke Bojovića i ubijenog Radeta Rakonjca uz parole iz vremena dok su obojica bili u Arkanovim "Tigrovima". Na profilu je i fotografija Nikole Bojovića, ubijenog brata Luke Bojovića, kao i slike u kojima pozira u majici sa likom Luke Bojovića i parolom: "Istinom protiv svih".

 

U video poruci od 10. januara, koja traje skoro sat vremena, Pavle Bihali, vođa grupe, objasnio je kako je udruženje nastalo i dobilo ime.

 

- Ljudi ne prestaju da nas jašu i siluju zbog imena "Levijatan". Ako stvarno misle da smo sekta, nemam komentar na to. "Levijatan" je sistem državnog uređenja gde svaki čovek se vraća u onaj stadijum gde je čovek čoveku vuk, i ne čini ništa što ne bi da se čini njemu. "Levijatan" se spominje i u knjizi “Mobi Dik”. To je morska neman, životinja je i nema veze sa đavolom i dmeonima - kaže Bihali u on video poruci.

 

U istoj poruci on priča i o vaspitavanju dece.

 

- Jedno su deca od tri-četiri godine, drugo magarac od 13-14 godina. Kad vidite da udara, šutira mačku, stavlja joj petardu u d*pe, zavalite mu šamarčinu. Ako nisu od malena vaspitana da vole životinje, ona će ih i maltretirati - odgovorio je Bihali na pitanje izvesne gospođe "Šta raditi kada vidite dete koje maltretira životinje na ulici”.

 

 

 
Link to comment

 

- Jedno su deca od tri-četiri godine, drugo magarac od 13-14 godina. Kad vidite da udara, šutira mačku, stavlja joj petardu u d*pe, zavalite mu šamarčinu. Ako nisu od malena vaspitana da vole životinje, ona će ih i maltretirati - odgovorio je Bihali na pitanje izvesne gospođe "Šta raditi kada vidite dete koje maltretira životinje na ulici”.

 

Reči više mudrosti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...