Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    891

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma, opuštenacija. Ne mislim ništa loše :)

 Samo me nerviraju ovi maskirani. 

 

Opet kažem, ako imaš stav, ne treba ti maska. Ako ti je stalo, nemoj biti agresivan.

E, to je pristojnost.

Link to comment

zakleo bih se da je ovo ekipa koja se buni jer je nekom smetala igra njihov pitova/staforda
naravno, postoji solidna sansa da gresim i da na osnovu predrasuda donosim zakljucak zbog stajlinga ovih mladica

 

odnos prema zivotinjama jeste ozbiljan problem ovog drustva, ali odnos prema ljudima je i dalje veci problem ovog drustva

meni ovi decaci lice na one vlasnike pasa koji prave problem drugim ljudima

Edited by pbg12345
Link to comment

Nope. To je za vas sto se volite i ljubite.

Ima ljudi koji jebeno imaju neko misljenje i istovremeno muda da ga isteraju. Za ove jos ne znam da li se samo slikaju sa tetovazama, ali ako bude odsecanja ruku likovima kao sto su oni degenerici Turci sto su se slikali kako odsecaju usi psima, onda je to vec nesto.

 

 

 

Al' obavezno da seku ruke zardjalom kasikom, kako si to mogao da zaboravis :fantom:

 

 

Šta je ljubitelja zakona jačeg kada je na našoj strani. Nemojte se buniti kada se batina okrene protiv vas.

+1

 

Pravna drzava iznad über alles.

Obaska sto je ovo neko drustvo koje nije uspelo na trzistu uterivaca dugova, raznih obezbedjenja, taj rad...

Ili prosiruju delatnost, taj rad, ko ce ga znati :fantom:

Link to comment

Mrzim te šabane  koji misle da je fašizam prihvatljiv.

Ja sam sigurno dovoljno star da mi odgovoris. Otkud znas da se radi o fasistima? I komunisti su, dok su bili u ilegali, sprovodili razlicite vaninstitucionalne vidove borbe protiv protivnika. To sto su sadasnji levicari kod nas...

 

Edit: ne zaboravimo ni anarhiste.

 

Ozbiljno - ovakav vid borbe za prava zivotinja se, po pravilu, vezuje za levi kraj politickog spektra, a ne za desnicu.

Edited by Aion
Link to comment

Ozbiljno - ovakav vid borbe za prava zivotinja se, po pravilu, vezuje za levi kraj politickog spektra, a ne za desnicu.

Prosto deluje neverovatno u nasem okruzenju da maskirani tetovirani nabildovani likovi predstavljaju levo krilo. Mala je verovatnoca da imamo neku varijantu ivana Kutorskog i sl.

Link to comment

 

 

Fernoux, nećemo ti i ja o fasizmu, možda kad budeš stariji.

 

Al' nemam ja ništa protiv da neko prebije i razvali nekoga ko je mučio psa. Ali, maske ne podnosim. Ako neko ima šta da kaže, šta će mu maska. O tome se radi. U maski je fašizam, ako kapiraš.

Cilj opravdava sredstvo.
Link to comment

Ja sam sigurno dovoljno star da mi odgovoris. Otkud znas da se radi o fasistima? I komunisti su, dok su bili u ilegali, sprovodili razlicite vaninstitucionalne vidove borbe protiv protivnika. To sto su sadasnji levicari kod nas...

 

Edit: ne zaboravimo ni anarhiste.

 

Ozbiljno - ovakav vid borbe za prava zivotinja se, po pravilu, vezuje za levi kraj politickog spektra, a ne za desnicu.

 

 

nedovoljno se razumem u levo desno podelu da bih insistirao na odrednicama koje sam sinoć koristio.

No, te maske su me asocirale na KKK a men' se čini da je to fašizam. 

 

 

----------------

 

To što su javni na FB....pa šta će im onda ta fotka sa maskama, grozna je. Ako je ta fotka samo stejtment, pa, bez veze im je stejtment. Sigurno je moglo bolje i pametnije.

 

Eto, ako nisu fašisti, onda su debili

Link to comment

 

Eto, ako nisu fašisti, onda su debili

 

Kliktao sam i čuo za njih još ranije.

 

Uz svu ostalu ikonografiju, glavni lik (Pavle Bihali) na svom fb profilu ima fotku iz 2013. gde nosi "Luka Bojović" majicu.

 

Ma šta da pričam, ovakvi likovi su sumnjivi, ma koliko se brinuli i pomagali životinjama. Verujem da su iskreni u tome, ali jednostavno to što vole životinje i što smo istomišljnici u tom uskom segmentu, nije dovoljno da se zažmuri na sve ostalo. Od takvog "vigilantizma" (ili kako se već kaže) pa do nasilja je jako mali korak.

Link to comment

A šta, mi koji se volimo i ljubimo nemamo mišljenje? I muda su nam atrofirala?

 

Imamo VEĆA MUDA OD SVIH!!!!!

 

I mišljenja sa nam super, i baš nam je žao onih koji ih ne razumeju

 

Ova tema nikako da se pomeri sa velicine muda.

Ako pricamo o hrabrosti, ima ta stvar da nju mora primetiti neko drugi, ne moze caps lock i to je to. Sto se tice tvog super misljenja, tu vec mozes da vidis cemu sluzi nasilje. Odvalis nekoga i on te garantovano ne ignorise. Trabunjas na internetu i nikoga nije briga, posebno kad naglasavas kako se tebi ne svidja neciji postupak. Evo ovi tipovi su samo zapretili nasiljem i vec su postigli nesto, ako iza toga bude i nekih dela, mozda se i nesto krupnije promeni. Za to vreme ti pizdis kako ti se nesto sto oni rade svidja ili ne svidja i to jedva da iko i procita.

Neko savija svet da vise lici na ono kako on zeli da svet izgleda, a neko ne. Za jednu od te dve kategorije se kaze da imaju muda.

Link to comment

 Od takvog "vigilantizma" (ili kako se već kaže) pa do nasilja je jako mali korak.

 

Pa, to. Takvi maskirani likovi će  sutra, kad odluće da su "rešili" problem životinja, da me sa maskama nalicu i palicama u rukama, nežno ubedjiuju da slušam pogrešnu muziku.

 

Jednu drugaricu, koja je dobra i iskrena kučkarka, sam kritikovao pre nekog vremena što je okačila nešto njihovo, pa se malo zamislila i odustala

Link to comment

Ne verujem da razni trovaci I zlostavljaci prate desavanja na fesju pa ce sad da pretrnu od straha da im na vrata ne zakucaju tetovirani osvetnici, u tom smislu mi je citava ta akcija besmislena

Edited by Sara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...