Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    891

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Venome, bojim se da poistovećuješ proteine sa svim proizvodima za bildere.

 

 

Voxova lista može da se sortira po tipu tako da svi preparati sa steroidima budu na jednoj strani ako se izabere prikaz 100 stavki po stranici. Nijedan preparat sa steroidima nema reči "protein" i "whey" u nazivu tipične za proteinske proizvode za bildere. Naprotiv, za ogromnu većinu njih iz imena je jasno da je reč o teškoj hemiji.

 

 

Teško da se prohormoni prodaju pod nazivom "protein" ili "whey".

 

Hvala na ispravci. Sta sam mislio da je najverovatnije imas ovde. Ali ispostavlja se da nije cak ni previse naivan...

 

Covek je dosao da prica o uzbudljivoj temi erektilne disfunkcije i u nekom levom kontekstu se dotakne problema mladjih ljudi i ceo taj segment traje eventualno 3-4 minuta. I znas sta je najbolji vic? Sto ako pogledas video covek doslovno prstima simulira znake navoda kad kaze kojekakvi proteini. Dakle, nije ni mislio na proteine, nego na "proteine", a.k.a. sve ono sto je zapravo nabrojao (steroidi, hormon rasta itsl). 

 

A da, nije pominjao ni stecajne probleme, nego stecene.

Link to comment

^ Meni je totalni doom to što inspektori češljaju "sivo tržište besplatnih koverti", nego što ono postoji.

 

Mislim, ako su sve drugo pročešljali...

Edited by JozoMujica
Link to comment

^ Meni je totalni doom to što inspektori češljaju "sivo tržište besplatnih koverti", nego što ono postoji.

 

Mislim, ako su sve drugo pročešljali...

 

Pa to je doom na kvadrat.

Link to comment

Ova rasprava je kao prica o likovima koji se naduvaju trave pa siluju i sibaju se po ulici. Ne vidim kako tu moze da se promeni necije misljenje pa cu se povuci.

Link to comment

Bukvalno.

 

Pritom ljudi koji uzimaju (ne koristim steroide, ali znam dosta ljudi koji ih koriste) nisu debili kako ih ljudi zamišljaju, i većina će reći svom doktoru za steroide, neće svakako pričati da ima takve probleme od "proteina".

Link to comment

Bukvalno.

 

Pritom ljudi koji uzimaju (ne koristim steroide, ali znam dosta ljudi koji ih koriste) nisu debili kako ih ljudi zamišljaju, i većina će reći svom doktoru za steroide, neće svakako pričati da ima takve probleme od "proteina".

cek stani- ljudi koji koriste steroide, i znaju za nusefekte, nisu debili?

Link to comment

O tome možemo do sutra, ono što sam hteo da kažem je da verujem da su retki slučajevi gde neko za probleme nastale upotrebom steroida svom lekaru priča da su od "proteina". Tako da ova priča kako on govori o proteinima zato što su njemu tako rekli pada u vodu - paranoja oko suplemenata nije ništa novo, i nije prvi put da jedan lekar na televiziji priča ovakve stvari.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

cek stani- ljudi koji koriste steroide, i znaju za nusefekte, nisu debili?

Znaju ljudi za nusefekte mnogo čega pa i dalje cepaju i nisu debili. Ne možemo svi umreti zdravi.

Link to comment

@Fernoux

 

Pogledaj snimak u kojem je doktor rekao "protein"  .Odnosno gestikulirao je navodnike,zna on šta priča,nije pao sa marsa. 

 Ima tu još nešto da se čuje a ne samo o klikerima. Nego ova njegova "koleginica" je delovala skroz pogubljeno,kako li je završila medicinu 

 

Link to comment

ne znam da li je baš za doom, ali je ova tema postala dobra za sve što se dešava kod nas. u zemlji bez zakona, oni koji se osećaju jakim preuzimaju zakon u svoje ruke

https://www.facebook.com/levijatanudruzenje/

 

opis udruženja

 

Oštro se protivimo svakom nasilju nad životinjama a posebno apostrofiramo borbu SVIM sredstvima protiv nasilja nad uličnim i vlasničkim psima i mačkama.

 

dospeli su u centar pažnje posle ove slike

 

DO NOT HURT ANIMALS WE WILL FIND YOU.

NE DIRAJ ŽIVOTINJE, NAĆI ĆEMO TE. "Nekada si sejao Strah, a sada je Strah došao po tebe" - (Otac Isaija Zemlja Živih.)

Levijatan. Srbija, 2017.

161621_16473829-1290935480971122-2353791

 

vidim da je jedan od članova i neki MMA borac

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...