Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    889

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

cekajte da ispovezujem, mihajlovic je ovaj u kolicima i on se predstavljao kao psiholog?

 

a evo i zasto pitam, dok je zivio u herceg novom, gdje je drzao teretanu, predstavljao se kao fizicar i jedan od osnivaca G17

ja nista do malopre nisam znala o tom coveku, izuzev da je invalid i da pravi te internet emisije i rekoh uvalio se u neku NVO i mlati praznu slamu, a deluje kao profesionalni trol ....ali da je to sposobno da se predstavlja kao neuropsihijatar, psiholog, fizicar....ne znam, prosto mi neverovatno da su ljudi na to nasedali i jos ga gurali u medijske kuce i produkcije

 

Link to comment

 

 

....ali da je to sposobno da se predstavlja kao neuropsihijatar, psiholog, fizicar....ne znam, prosto mi neverovatno da su ljudi na to nasedali i jos ga gurali u medijske kuce i produkcije

He who dares, wins.

 

Petlja i bezobrazluk..Vazda to ovde prolazi

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Homoseksualni brakovi su mu slaba tačka, uvek započne digresiju/raspravu čim shvati da njegov sagovornik ne podržava legalizaciju istih. Tad krene da smara sa budalaštinama i potpitanjima, kao npr. kada je Ajs Nigrutina pitao nešto u stilu ''Ako voliš ženske zadnjice, zašto ti se gadi seks sa muškarcima? I muškarci imaju zadnjice, kao i žene''... :isuse:

Link to comment

Homoseksualni brakovi su mu slaba tačka, uvek započne digresiju/raspravu čim shvati da njegov sagovornik ne podržava legalizaciju istih. Tad krene da smara sa budalaštinama i potpitanjima, kao npr. kada je Ajs Nigrutina pitao nešto u stilu ''Ako voliš ženske zadnjice, zašto ti se gadi seks sa muškarcima? I muškarci imaju zadnjice, kao i žene''... :isuse:

I Norveska. Ne zaboravi NORVESKU!

Link to comment

Homoseksualni brakovi su mu slaba tačka, uvek započne digresiju/raspravu čim shvati da njegov sagovornik ne podržava legalizaciju istih. Tad krene da smara sa budalaštinama i potpitanjima, kao npr. kada je Ajs Nigrutina pitao nešto u stilu ''Ako voliš ženske zadnjice, zašto ti se gadi seks sa muškarcima? I muškarci imaju zadnjice, kao i žene''... :isuse:

 

Sa Nigrutinom je bio baš džukac, non stop je potencirao kako ovaj "puno pije pivo i duva", imao i neki komentar u stilu "dobro je da si se setio, hoće od previše trave da stradaju moždane ćelije" i pokušavao da ga navuče na priču o politici, za koju nije bio zainteresovan. A da, poseban momenat je da je lik, kao gej, Mariju Šerifović nazivao "Marijan Šerifović". Težak govnar.

Link to comment

Meni je najgore što koristi svoju bolest/invaliditet da profitira, pre svega finansijski. Ima par ljudi tako u "javnom prostoru" i to mi je ogavno...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

ja nista do malopre nisam znala o tom coveku, izuzev da je invalid i da pravi te internet emisije

heh, ja do sada mislio da je normala lik. još ko invalid i novinar i kao možda dobro radi to.... ovo je užas za gledati.

žao mi tog prostora koji je poklonjen njemu.

 

teša tešanović je za njega leri king lično

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...