Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    889

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

pritom je ovo njen komentar na stranici RTSa na to što su pustili film "Pored mene", dakle ovaj tviteraš lupa gluposti.

Tviteraš je režiser pomenutog filma.

Link to comment

pritom je ovo njen komentar na stranici RTSa na to što su pustili film "Pored mene", dakle ovaj tviteraš lupa gluposti.

Pa mogao je neko na tom forumu da prenese taj njen komentar. Ne menja na stvari.

I da , on je režiser filma...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

bio je neki julovac miloš laban koji je držao matiš na etfu krajem '90ih, i davao u indeks studentima koje voli, a kao ocene, 11 i 12

 

otpušten je početkom novog veka, te me ova po nivou debiliteta i prezimenu, ponukala da pomislim da mu je supruga

secam se lika. radio je samo sa nadarnim osobama snama ostalim srbima se nije meshao. ne mogu da se setim shto su ga likvidirali. a ne secam dal imalo zenu! mada dileja, jeste. Edited by gospa buba
Link to comment

Izgleda da je siroma Miša Vacić dobio pedalu sa mesta savetnika posle onog smehotresnog gostovanja na N1.

 

 

Vacić je za otkaz okrivio šefa Kancelarije Marka Đurića, za koga je rekao da je nekada sa njim imao "odličan odnos, možda čak i bratski".

"Svoje radne zadatke sam obavljao na najbolji mogući način. Draže mi je da dobijem ovo rešenje, nego da trpim tiraniju i zulum, naročito ne nekog činovnika. Ne želim da se pravi sapunica o našeg odnosa. Od ljudi očekujem samo da drže reč. Trebalo je da kaže 'da, Miša Vacić radi, to je to, sledeće pitanje'. Mi smo imali odličan odnos, meni ovo sve deluje kao da šiptarski lobi pred novu rundu pregovora igra na srpsku neslogu. Ništa nije slučajno, a nezdravo je da pričamo preko saopštenja i emisija, umesto lično. Nisam ja taj koji je rekao jedno pa drugo, on se uplašio da kaže da ja radim kod njega", rekao je Vacić.

 

 

Đurić mu pucao u leđaTM :(

Link to comment

prvo se vacić zaposli pa se provoza namastirom do kosmeta pozovu ga na tv ispadne volina dobije otkaz i onda gazda kaže komšiji evo prebio sam kera neće više da plaši kokoši baš mi to sve nekako izgleda spontano i slučajno

 

ali iako miša nije smeo da kaže ko ga zaposlio svi dobro znamo ko ga je zaposlio :fantom:

 

spek-vesna-pesic.jpg

Edited by Hella
Link to comment

Postoji priča da je na N1 tražio vodu, oni mu rekli da imaju samo Janu, on kazao da može i pri čistoj svesti i zdrave pameti popio.

Šta je posle bilo i kako je dobio otkaz ne znam, ali kažu da je po dolasku u zgradu vlade govorio purgerski.

Link to comment

voditeljka je inače ex pink i ex sns dronfa

 

svojevremeno je šutnula sns aparatčika jer je bio zaokupljen kampanjom i sada se sveti naprednjacima tako što šikanira sendvičare ometene u razvoju :fantom:

Link to comment

Zar postoje ex SNS individue?

(Mis'im, koristim pojam individua čisto forme radi, znam da je teško primenljiv na SNS kadar)

Edited by Bujodrag
Link to comment

voditeljka je inače ex pink i ex sns dronfa

 

svojevremeno je šutnula sns aparatčika jer je bio zaokupljen kampanjom i sada se sveti naprednjacima tako što šikanira sendvičare ometene u razvoju :fantom:

Ne mogu da se oduševljavam nekim ko se u bilo kom trenutku života očešao o Pink a kamoli primao platu od šmrkadžije

Link to comment

Zar postoje ex SNS individue?

(Mis'im, koristim pojam individua čisto forme radi, znam da je teško primenljiv na SNS kadar)

 

Entiteti. SNS entiteti. Ili oganizmi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...