Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

fb otkriva:

 

 

ko je poznavao porodicu Klajn ni pakao mu nece tesko pasti...od sveg srca im zelim sve najgore...ko im je isarao kucu neka se javi uplaticu mu letovanje... / :ziga: /

 

 

A to sto ce ta ista gospodja da "nauci celu ulicu kako se ponasa u Kanadi", sto se zove policija komsijama zbog slavlja nove godine, sto deca gledaju svakog dana polne organe na kuci to nema veze? Ta kuca je prva objavila rat ulici tako da ne sudite dok ne znate! Komsije su redovno pomagale gospodji koja zivi tu, dok nije dosla njena pametna cerka iz Kanade da nas nauci ponasanju. SAMI STE KRIVI. / :lolol: /

 

 

Neznam zašto ljudi koji nežive tu i neznaju situaciju uopšte komentarišu i kao grozese.Što niko nepita drugu stranu.Ta gospođa koja ima kuću na lakat hoće da kontroliše dve ulice.U tim ulicama je neko živeo i parkirao i dok je ona bila u kanadi.Ona je svojim vezama izboksovala taj znak.Pa najbolje da se ljudi parkiraju na sportski da njoj nebi smetalo.Ovo je Srbija i ljudi se snalaze niko od komšija nije projektovao misu bez trotoara i parkinga.I to nema nikakve veze dali su i koje nacionalnost.Zato nelupetajte jer toj ženi ako nevalja ovde nek ide de ima bolje. / :nobles: /

 

i tako dalje i tako blize

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    889

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima jedna zanimljiva rečenica, zanimljiva u kontekstu državnog podsticaja na odlazak u pečalbu, pre svega Nemačku:

 

 

Drugim rečima, Vučić mora ili da doslovno iz zemlje iseli mlađu i obrazovaniju populaciju – ili mora da je potpuno, dakle, još više nego sada, demorališe i demotiviše za učešće u političkom životu.

Link to comment

Ima jedna zanimljiva rečenica, zanimljiva u kontekstu državnog podsticaja na odlazak u pečalbu, pre svega Nemačku:

 

Ja sam misljenja da ce IQ u Srbiji opasti znacajno, do nivoa da i ako u nekom trenutku neko bude hteo nesto pametno da radi u zemlji, nece imati s kim. Prosto ko pse kad odgajaju pa rade breeding za ovu ili onu osobinu, tako u Srbiji izbacuju u inostranstvo svakoga ko nije ljiga a ima dva grama mozga u glavi. Ovi pametni sto ostanu bolje bi im bilo da su vrhunske flegme.

Link to comment

Ja sam misljenja da ce IQ u Srbiji opasti znacajno, do nivoa da i ako u nekom trenutku neko bude hteo nesto pametno da radi u zemlji, nece imati s kim.

 

podela već postoji ko god je pametan radi za sebe ili strance a oni ostali za domaće gazde ili sns :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Sprdnja od ankete :thumbsup:

 

– Da li koristite internet?

 

"Koristio sam ranije, ali sad sam u žalosti.

U prevodu sa staroslovenskog: Komšija zaključao WiFi ruter.

Link to comment

podela već postoji ko god je pametan radi za sebe ili strance a oni ostali za domaće gazde ili sns :fantom:

 

+1 :fantom:

 

U prevodu sa staroslovenskog: Komšija zaključao WiFi ruter.

 

:lolol:

Link to comment

bio je neki julovac miloš laban koji je držao matiš na etfu krajem '90ih, i davao u indeks studentima koje voli, a kao ocene, 11 i 12

 

otpušten je početkom novog veka, te me ova po nivou debiliteta i prezimenu, ponukala da pomislim da mu je supruga

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...