Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

kako je ovo jebeno moguce 2017. nadomak beograda?

 

Dobar podnaslov za topic

 

 

Niš -- Sabor Presvete Bogorodice zaposleni na pedijatriji ambulante Rasadnik u Nišu obeležili su uz slavski sto u hodniku u kom su pacijenti čekali na preglede.

 

Ona ističe da su verski praznik lekari počeli da slave nakon što je nekoliko njihovih kolega preminulo u kratkom vremenu.

 

“Smatram da treba imati sekularno zdravstvo, ali se pre desetak godina desilo da je nekoliko radnika ambulante u par godina naprasno umrlo i onda su se svi zabrinuli i pala je odluka da se osvešta ambulanta i uvede slava”, kaže ona.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

mene generalno čudi kako su ti ljudi tako pošteni, meni deluje da ako bih bio u takvoj situaciji da ne bih mnogo žalio lokalni maxi bar toliko da uzmem nekoliko hlebova i pavlaku .. jebiga, znam da bi to prodavačice platile, ali šta da radim,

 

У Максију имају лимит колико им толеришу да нестане робе, преко тога санкционишу запослене.

За толико мало не би био проблем.

 

Али има продавница чије је пословање у таквим ситуацијама за ову тему.

Једна познаница је радила у једном ланцу пумпи, и ту је било свакаквих минуса, па су јој одузимали и по трећину плате.

Доста су их крале саме пословође.

Link to comment

 

 

“Smatram da treba imati sekularno zdravstvo, ali se pre desetak godina desilo da je nekoliko radnika ambulante u par godina naprasno umrlo i onda su se svi zabrinuli i pala je odluka da se osvešta ambulanta i uvede slava”, kaže ona.

krst kao profilaksa bato pa ti vidi. 

čula za ovo kod duška i miška i bio mi zabezek što u sred sezone gripa oni prave piknik u holu. ovo obaveštenje za nokaout kompletni. jbt. i medicina nam je valjdaneće™

Link to comment

meni je jaci utisak da je srpski voz cist i pristojan, pa makar i sa ovim egzibicionizmom

Српски воз је само и за сада нов, отуда ти дојам.  

Очас посла ће то да се сведе на српски стандард. :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...