Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fejsbuk mi gura ni manje ni vise nego 3 klipa kao popularna o povratku Bogoljuba  :puke:

 

I on sam je trijumfalno strimovao

Edited by katamaran
Link to comment

“Navodno ju je udario tramvaj. Kažem navodno. Primili smo poziv, ona je pala, ustala, pala, ustala, potom je skočila sa nadvožnjaka koji nije visok. Upala je u Paštrovićevoj u tuđe dvorište. Bila je dosta agresivna, seckala je vene”, navodi Nada Macura. 

 

Jel moguce da neko ovako prica ili je slobodan idiotski prevod novinara u pitanju?

Link to comment

e moj ti, ništa tu ne treba da te začudi, to je odvalila žena kojoj je vučić primer dobrog frajera :(

 

e: božemeprosti, smešan mi komentar o gumenoj ćeliji

Edited by ordi
Link to comment

Na društvenim mrežama objavljena je fotografija teksta iz čitanke za četvrti razred osnovne škole u kojem se opisuje šta je to panker.

 

panker.jpg

 

http://www.021.rs/story/Info/Srbija/153083/FOTO-U-citanki-za-osnovce-pankeri-su-ruzni-i-prljavi.html

 

na komentarima uglavnom možete čitati belolistićarsku zgražidbu kako je pank nešto najlepše najčistije i najskromnije

 

međutim ko zna toniadamsa zna i da je ovo gore 100% istina :fantom:

Link to comment

Bob te mazo, uspesno sam izbegavao da gledam vesti i citam novine. Koji je ovo psiho. Ko da je sam zaradio budzet Srbije pa deli alavoj familiji koja ne radi nista. 

Link to comment

 

kako je ovo jebeno moguce 2017. nadomak beograda?

 

mene generalno čudi kako su ti ljudi tako pošteni, meni deluje da ako bih bio u takvoj situaciji da ne bih mnogo žalio lokalni maxi bar toliko da uzmem nekoliko hlebova i pavlaku .. jebiga, znam da bi to prodavačice platile, ali šta da radim,

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...