Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Može malo pojašnjenje za nas neupućene?
Juče se feljtonski obračunavaju sa Mitrovićem kao da im život od toga zavisi, koristeći ubistvo koje je njegov sin počinio u saobraćaju.Danas im Vučić otvara najmoderniju štampariju na Balkanu (a verovatno i šire).Sutra mali Mitrović tiho i bez pompe izlazi iz pritvora (u očekivanju uslovne kazne ili neke slične farse), publika kupuje kokice i sa nestrpljenjem očekuje nastavak feljtona o Mitroviću, kad tamo međutim... Iz najmodernije štampe na Balkanu stiže samo jedno veliko :whistle:(s tim da je ova prognoza za sutra i dalje u domenu nagađanja zasnovanog na Šumejkerovoj informaciji da će junior u tišini biti oslobođen optužbe)Dodatno pojašnjenje: Prvi Potpredsednik Veber je toliko tražen (čak i u letnjem periodu), da je fizički nemoguće da se pojavi na više od 5% dešavanja na koja je pozvan. Stoga je njegov protokol vrlo probirljiv, naročito kada su u pitanju korporativna dešavanja. Kada na to dodaš šta je sve u prethodnim godinama izrekao na račun istog ovog Ringiera kojem sada otvara najmoderniju štampariju na Balkanu, dobijaš smesu iz koje lako može da se oblikuje otfikarena konjska glava (moderna štamparija je moderna štamparija, ali ružičasta nacionalna frekvencija je ružičasta nacionalna frekvencija...) Edited by beowl
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Par puta sam ukačio na nekom od Pink kanala da su Blic zvali Smrdljive novine, i to onako, zvanično u vestima i saopštenjima. Da li se to prestalo? Verovatno da.

Link to comment
Za penzije - još milion zaposlenihIzvor: Blic sreda 4.09.2013. | 09:47Beograd -- Da bi Penzijski fond izdržavao sam sebe potrebno je da se broj zaposlenih poveća za više od milion, piše "Blic".Kako podseća ovaj list, Penzijski fond se trenutno sa gotovo 50 odsto održava isplatama iz budžeta.Međutim, drastično povećanje zaposlenosti bi omogućilo da se penzije isplaćuju iz prikupljenih doprinosa onih koji danas rade.Stručnjaci, s druge strane, upozoravaju da danas u Srbiji posao traži oko 800.000 ljudi."Mnogo veći problem za nas predstavlja to što nam stanovništvo sve više stari, te ćemo biti :thumbup:suočeni s hroničnim nedostatkom radno sposobnog stanovništva", :thumbup: kaže za "Blic“ ekonomista Nikola Altiparmakov."Projekcije govore da će, za par decenija, ukoliko ne dođe do ozbiljnijeg preokreta, :thumbup:jedan zaposleni raditi za četiri penzionera" :thumbup: upozorava on.http://www.b92.net/b...4&nav_id=749690
Link to comment
Albanci kupuju stanove po NišuIZVOR: NOVOSTINiš -- Kosovski Albanci polako ali sigurno "okupiraju“ Niš jer su indirektno postali vlasnici oko 300 stanova u tom gradu, pišu Novosti.http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2013&mm=09&dd=04&nav_id=750049
Doom mi je ovde činjenica da se opet pojavljuju ovakve "vesti" kao pre dvaestak godina i što su komentari listom "prodali smo tako i kosovo, pa da, tako to ide" sa svega po nekim glasom koji se pita gde su neki konkretni podaci koji bi potvrdili ovaj scaremongering ili koji primećuje kako je ovo u suštini jedan rasistički diskurs. Komentare na novostima se plašim i da pogledam.
Link to comment

Vecina tih komentara, kao i ceo clanak, predstavljaju krivicno delo, a ljudi koji ih pisu nisu nista bolji od nacista koji su slali Jevreje u logore.

Link to comment

Šta drugo očekivati od ratnohuškačkog zmijarnika koji je pre 20 godina bio udarna pesnica mržnje, ratne propagande i zla kao takvog. Pošto Petog oktobra nisu spaljeni do temelja, a zgarište posuto sa nekoliko šlepera soli, evo ih sad da nastave tamo gde su stali.

Link to comment

uf, uf, ala smo se zajapurili - 6. oktobra nije bilo, jer u toj konjukturi u kojoj imamo "gospodina legiju", i ine, dobro je da se 5.10 uopšte dogodiokako je to dosadna priča, bruka...

Link to comment

Nisam citao komentare, ali treba obratiti paznju da je sovinizam u clanku usmeren ne samo prema kosovskim Albancima, vec i prema Srbima koji su izbegli sa Kosova.Na drugoj temi sam pokrenuo pitanje da li postoji neka administrativna zabrana prodaje imovine kosvskim Albancima? Cemu sve ovo (ako je to tacno) sa fiktivnim pozajmicama?

Link to comment
Šta drugo očekivati od ratnohuškačkog zmijarnika koji je pre 20 godina bio udarna pesnica mržnje, ratne propagande i zla kao takvog. Pošto Petog oktobra nisu spaljeni do temelja, a zgarište posuto sa nekoliko šlepera soli, evo ih sad da nastave tamo gde su stali.
+1000Odrvatno đubre od novine.
Link to comment

Za razliku od Politike, Kurvira, Blica, Glasa Javnosti, Standarda, Aloa, Press-a, younameit.Kao da je to nešto što je tek krenulo. I kao da će Srbija čitati Danas. Kad god sam video, dok sam bio u BG, u 16ci od Pohorske do Makedonske svakoga jutra, cca 5 godina, dobro obučenog gospodina mlađih godina kako u bus unosi Kurir, stomak mi se okretao. I šta je sad tu novo?

Edited by giuseppe
Link to comment

dobro, novosti, jasno sta se od njih moze ocekivati. takodje mi je jasno i da b92 prenosi, bez ikakve distance, ovakve bljuvotine, i na to sam vec oguglao. jedino sam popizdeo jer je i mondo ovo preneo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...