Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

sve u okviru kampanje "U Srbiji je do jaja, majke nam!"

 

Pa da, nije što su male prosečne plate, nego što se rasipamo i ne znamo da se organizujemo, ko nam je kriv.

Link to comment

Pa da, nije što su male prosečne plate, nego što se rasipamo i ne znamo da se organizujemo, ko nam je kriv.

 

Ja čekam članak o preduzimljivom detencetu, koje za ručak podoji, za higijenu od tate nabavi sapun i pelene, od babe zvečku, kolica nasledi od komšijinog malog, i tako spoji do prvog bez potrošenog ijednog dinara. Trošak nula, uz samo malo dobre volje i organizacije.

Link to comment

lokalno klosar spava napolju i ne placa stan, rezije i higijenska sredstva. odecu nosi po 20-30 godina. jede po crkvama i narodnim kuhinjama. socijalu podeli u tri koverte, a samo ono sta isprosi ispred samoposluge potrosi na jeftin alkohol. zajebo je i srpskog grebatora i malo dete.

Link to comment

ja mislim da se oni sprdaju. nema druugog objaahnjenja.

ili to, ili ono "nek jedu kolace", totalna odvojenost od realnosti "na terenu"

 

a najludji ovi sto se raspravljaju u komentarima, nesto kao ozbiljno racunaju i dokazuju kako ovo nije moguce

crnjak

Link to comment

ili to, ili ono "nek jedu kolace", totalna odvojenost od realnosti "na terenu"

 

a najludji ovi sto se raspravljaju u komentarima, nesto kao ozbiljno racunaju i dokazuju kako ovo nije moguce

crnjak

pa ne verujem da na terenu i sami novinari dobacuju dalje od krpljenja krajeva. eventualno da je bica npr pisala chlanak, pa da kazesh da tera neki modernizam dvajesprvog veka da sekira proleterijat, ili novakova zena, ali ovo neko redakcijsko siroche, istina duhovito, mozda je dalo sebi malo vishe kreativnih prava :)

Link to comment

Ja znam ovakvog coveka, bez zezanja. I uspeo je da ustedi za stan sebi. Ziveo kod roditelja do svoje 36-7, gde je i jeo i davao p dinara za bilo sta. Stekao mesecno celu platu, koja je bila solidna u odnosu na prosek. Kad je isao u goste ljudima je nosio kesicu smokija koju je on obavezno pojeo. Na more je isao sa rancem i satorom, autostopom. U online igricama sa vise igraca gde svi zajedno rade na nekom cilju je redovno prodavao svoju ekipu, jer nije ispucavao metke - previse je skupo i nece da ima kasnije za nesto drugo.

Da ga ne poznajem licno, mislio bih da je misko bice.

Sada na gajbi ne pali grejanje, nema potrebe :)

Link to comment

znam i ja milogleda :fantom:

 

moj brat je jednom isao u bugarsku na letovanje. dobio je 100 marke za dzeparac, kuci je vratio 50 a pri tom je kupio i duks. da ga istresem imo bi 3x para vise od mene, a nije radio ni dan u zivotu. da sve bude jos cudnije, nije ni grebator. i ne krade.

Link to comment

Ovo je amater, nek se javi kad pocne da krade od dece obolele od raka kao srpska elita. 

 

Sad bez zajebancije, razumem da muka nekog natera da se grebe od svih ali strasno je da se promovise to kao normalno ponasanje zarad sticanja neke sopstvene koristi. 

Link to comment

Ja znam ovakvog coveka, bez zezanja. I uspeo je da ustedi za stan sebi. Ziveo kod roditelja do svoje 36-7, gde je i jeo i davao p dinara za bilo sta. Stekao mesecno celu platu, koja je bila solidna u odnosu na prosek. Kad je isao u goste ljudima je nosio kesicu smokija koju je on obavezno pojeo. Na more je isao sa rancem i satorom, autostopom. U online igricama sa vise igraca gde svi zajedno rade na nekom cilju je redovno prodavao svoju ekipu, jer nije ispucavao metke - previse je skupo i nece da ima kasnije za nesto drugo.

Da ga ne poznajem licno, mislio bih da je misko bice.

Sada na gajbi ne pali grejanje, nema potrebe :)

to je jedan idealan zivot u kome se zna shta je bitno. hocu i ja jedan :D

Link to comment

U online igricama sa vise igraca gde svi zajedno rade na nekom cilju je redovno prodavao svoju ekipu, jer nije ispucavao metke - previse je skupo i nece da ima kasnije za nesto drugo.

 

:lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...