Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Pripadnici policije u Gornjem Milanovcu rasvetlili su tešku krađu zaštitne ograde sa auto-puta Ljig – Preljina i uhapsili N.N. (53) iz Boljkovca zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo teška krađa.

 

Prilikom pretresa više kuća i pomoćnih objekata, u selu Boljkovci, pronađeno je i oduzeto 100 metara pletene žičane ograde i oko 70 metalnih profila različitih dimenzija, otuđenih sa auto-puta.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, u zakonskom roku, biti priveden nadležnom tužilaštvu.

Čudno pišu 2km

Link to comment

Protiv šestorice meštana iz nekoliko lebanskih sela podneta je krivična prijava zbog sumnje da su nekoliko meseci seksualno zlostavljali jedanaestogodišnju devojčicu iz lebanskog sela Ždeglovu, ometenu u mentalnom razvoju, a trojici je određen pritvor od 48 sati.

 

Osumnjičeni za ovo gnusno delo su iz tog sela, kao i iz susednih sela Konjino, Lugare i Radevce, starosti od 45 do 69 godina, ljudi koji imaju i svoju žensku decu i unuke, a među osumnjičenima su i sin i otac.

 

Devojčica je oduzeta roditeljima i smeštena u hraniteljsku porodicu kada su meštani Ždegolova pre desetak dana prijavili slučaj, iako se o tome, kako sami pričaju, mesecima šuškalo.

Komšije devojčicine porodice bile su prilično rezervisane u razgovoru sa novinarima. Jedni tvrde da se u porodici devojčice svašta dešavalo, dok drugi, među kojima su najbliže komšije devojčicine porodice tvrde da nikada nisu primetli ništa što bi ukazivalo na takve monstruozna dešavanja. Porodice uhapšenih sigurne su da njihovi muževi, očevi, dede nisu krivi.

A u kući, bolje reći kućerku, porodice devojčice reporter "Blica "zatekao je sliku od koje ostaje gorak ukus, od nereda, od razbacanih stvari i od prljavštine.

 
 

Porodica ima još dva dečaka od 12 i 13 godina, takođe sa smetnjama u razvoju. Meštani tvrde i da majka ima mentalne probleme, a reporter "Blica" oca nije ni zatekao.

Majka znala za zlostavljanje ćerke

 
 

Majka kao da ne shvata svu tragediju svog ženskog deteta.

- Došli su u odveli su je ne znam zašto, ja ništa nisam čula. Čekam da mi vrate dete – kaže majka.

Posle malo dužeg razgovora ipak priznaje da joj se ćerka požalila nedavno.

- Pre neki dan se požalila da je Rade vodio u malinjak i ispričala šta se tamo desilo – ispričala je ona, priznavši, potom da je znala i za druge slučajeve zlostavljanja svoje ćerke.

Na pitanje zašto slučaj nije prijavila policiji odgovara:

- Nisam smela, Rade ima sina pa će da me bije - rekla je žena, koja je proletos rodila i četvrto dete i ostavila ga u porodilštu.

Komšije jedino priznaju da su gnusni užasi koji su se devojčici dešavali mesecima prepričavani.

- Mi nismo više mogli da izdžimo. Kada smo videli dva muškaraca kako dete vode prema topolama preko reke, okrenuli smo broj policije – rekli su za "Blic" meštani koji su zahtevali da im ne otkrivamo identitet.

Link to comment

 

Ethnic fighting has left at least 20 people dead in the south Libyan town of Sabha after an incident with a monkey, medical sources say.

The pet monkey assaulted a schoolgirl, leading her family to seek revenge. Three young men were killed along with the animal in initial fighting.

Reports suggest tanks, rockets, mortars and other heavy weapons were used in the fighting, in which at least 50 people were also wounded
Link to comment

dzaba meni, ne mogu iz holandije da dobijem poklon dodatak.

 

Имаш зато времена до 31. децембра да се организујеш за календар са ликом Путина.

Link to comment

 

 

Ethnic fighting has left at least 20 people dead in the south Libyan town of Sabha after an incident with a monkey, medical sources say.

The pet monkey assaulted a schoolgirl, leading her family to seek revenge. Three young men were killed along with the animal in initial fighting.

Reports suggest tanks, rockets, mortars and other heavy weapons were used in the fighting, in which at least 50 people were also wounded

 

 

Ти мајмуни само праве срања.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...