Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lolol:

 

Nisu se lokalci još navikli na pojavu žice koju niko ne čuva, pa kradu. Tako je bilo svojevremeno i na autoputu za Niš.

 

Kakva smo stoka, to je neverovatno.

Link to comment

Pojavila se priča, neproverena naravno, da ograda nije ni postavljena, pa su sad izmislili krađu

da bi ponovo naplatili.

Razmontirati 2km ograde nije tako lako, treba dobra logistika, prevoz i bar dva para ruku,

i da niko ne prođe putem i vidi te šta radiš.

Malo mi je to neverovatno.

Link to comment

vrlo je verovatno. pola srpske vojske je za vreme bombardovanja cuvalo kamione posakrivane po sumama - od seljaka koji su skidali tockove, retrovizore, delove motora... sve sto se moglo skinuti.

Link to comment

Pojavila se priča, neproverena naravno, da ograda nije ni postavljena, pa su sad izmislili krađu

da bi ponovo naplatili.

Razmontirati 2km ograde nije tako lako, treba dobra logistika, prevoz i bar dva para ruku,

i da niko ne prođe putem i vidi te šta radiš.

Malo mi je to neverovatno.

Iskreno, meni je to prvo palo na pamet, ali nije ni nemoguće da su pelješili ...
Link to comment

vrlo je verovatno. pola srpske vojske je za vreme bombardovanja cuvalo kamione posakrivane po sumama - od seljaka koji su skidali tockove, retrovizore, delove motora... sve sto se moglo skinuti.

 

Ima u povratku otpisanih scena kada dva seljaka dolaze da dignu nešto sa automobila u šumi.  :s_d:

Link to comment

a i srušili su kuće u Savamaloj, pokupili ceo autoput na Koridoru 10 i zatrpali kanal koji su Toma i Bačević već izgradili ...

Edited by Lezilebovich
Link to comment

hehehe, ovo me podseca na dogadjaj od pre sad vec deset godina, kad sam radio u s.mitrovici kao zamenik tehnickog direktora u jednom, nekada, ogromnom preduzecu, koje je igrom slucaja kupio 1 nas tajkun, a kod kog sam bio prijavljen na minimalac a resto dobijao naruke.

trebalo raditi popis, a jedan deo fabrike je bio izdvojen i nalazio se na posebnoj parceli.

kad sam otisao tamo, primetio sam da nedostaje ceo trakasti transporter.

eto, nestao preko noci, a tehnicki i generalni direktor satro nisu imali pojma da se to desilo.

cela skalamerija inace tezi tricavih 17 tona.

odno neko, jebo ga pas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...