Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

A što lepo registraciju ne bi završavao u nekoj od agencija za to? Eno ja prekjuče, trebalo je 15 minuta za sve, sa pregledom. 

Ma registracija, pasos, sve to...

Govorim o tome kako "organi" na salteru gledaju na to..

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

nece ti priznati bez pechata. a trazenje dokaza o dogadjaju ce ti naplatiti. i pechatiranje. ako uopshte budu pristali da traze.

 

Meni juče overili potvrdu online plaćanja, u dva primerka, potpuno besplatno.

Link to comment

Mene to nervira, ali da si video prezentaciju koju nam je održao pre neki dan VP jedne megagiga tehnološke korporacije, ukidanje gotovine je poslednja stvar koja bi te brinula. Orvel je samo promašio godinu, nije 1984. nego 2024. ili 2034.

 

neki hint... hintić ... kako će sve da nas isprate da slučajno ne uradimo nešto neplanirano

Link to comment

Pa to znači moraš do banke, tj do šaltera...

 

....shit has hit the fan...

 

Nisam to sporio. Napisao sam da ću do banke nadalje ići samo radi ovakvih stvari, a g. buba je pisala da se overa plaća i tako razno.

Link to comment

Podizanje gotivine preko bankomata Societe i RFB banka je 3 x 40.000 rsd roku od 24h

E sad da li to ima veze sa bankomatom ili stanjem na računu - to ne znam. Mislim da je do bankomata..

 

 

Да ли је ико у претходне пола године успео да плати Бус Плус картицом?

a karticom AMSS?

Link to comment

nece ti priznati bez pechata. a trazenje dokaza o dogadjaju ce ti naplatiti. i pechatiranje. ako uopshte budu pristali da traze.

To dal priznaju bez pečata je od slučaja do slučaja, svi dokumenti koje pravimo imaju ono  punovažan bez pečata i potpisa. Znam da je Carina npr. zajebana, može im se. Naravno da se to može falsifikovati, može se i pečat falsifikovati, al ja bi se zaintačio, doneo svoj izvod ili nalog i rekao im da traže tu transakciju po njihovom izvodu. Imao sam tako da platim kaznu sudu, rekli su mi da im donesem primerak uplatnice, čak su mi poslali rešenje da idem u zatvor jer sam kasnio, našao sam mejl Suda i poslao im nalog iz e-banka, pdf fajl. Nisu se više javljali.

Nemojte me držati za reč al mislim da su banke sada u obavezi da fizičkim licima dostavljaju mesečne izvode, ranije je bilo 1 godišnji. I to mislim besplatno. Ja ga dobijam na mejl, a uvek preko e-banka možeš videti promet. Sve što se naknadno ili ponovno štampa se naplaćuje. S druge strane, sto puta mi je neko tražio neki izvod ili nalog iz prošlosti ili overu, nije nikakav problem, lakše mi je samo da mu dam šta hoće, nemam vremena da tražim po aplikaciji kako treba da knjižim tu proviziju.

Link to comment

Pa da, ja recimo dobijem od TB na meni "uplatnicu" posle transakcije, čak je i pečat plave boje, a ovo ostalo crno, ali cvrc...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Mog poznanika u Holandiji, uhapsili pri rutinskoj kontroli jer je bio tražen zbog neke njive sa rasadom marihuane, u mestu gde nikad kročio nije. Malo je reći da se prenerazio. Srećom, imao je dobrog advokata pa su ga brzo pustili. Čula i za prodaju tudje imovine i sl. Dok dokažeš da nisi ti presudne ti zivot. Kako to rade, ne znam, al rade i to često

Link to comment

Mog poznanika u Holandiji, uhapsili pri rutinskoj kontroli jer je bio tražen zbog neke njive sa rasadom marihuane, u mestu gde nikad kročio nije. Malo je reći da se prenerazio. Srećom, imao je dobrog advokata pa su ga brzo pustili. Čula i za prodaju tudje imovine i sl. Dok dokažeš da nisi ti presudne ti zivot. Kako to rade, ne znam, al rade i to često

mozda bi mu bilo bolje da odlezi 3 dana kolko se dobija za masovno gajenje trave, ako i tolko, i zadrzi njivu.

Edited by Miralem
Link to comment

Mog poznanika u Holandiji, uhapsili pri rutinskoj kontroli jer je bio tražen zbog neke njive sa rasadom marihuane, u mestu gde nikad kročio nije. Malo je reći da se prenerazio. Srećom, imao je dobrog advokata pa su ga brzo pustili. Čula i za prodaju tudje imovine i sl. Dok dokažeš da nisi ti presudne ti zivot. Kako to rade, ne znam, al rade i to često

dok objasnish da mora da moze i bez pecata, odnesu ti belu tehniku.

 

ja na zalost imam/znam za losha iskustva. shto je veca suma, to je veca verovatnoca da se izgubi ili 'izgubi' dokaz o placanju. naravno, sa njihove strane, dok se kolichina prepreka momentalno uvecava.

 

naravno da znam da mi je zivotno bolje milion puta da sednem uveche i u 23 sata isplacam sve onlajn <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...