Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zivo me zanima sta ce da rade sa tim cepovima.

 

Мени је потпуна мистерија како функционише економска рачуница те рециклаже чепова.

Свако јутро понесем по неки да убацим у кутију.

У први мах сам мислио да је то нека акција градске чистоће, јер кад се баци ПВЦ флаша остане затварач и онда ђубре не може да се сабије, па камиони морају да се враћају дупло чешће него раније. Ту постоји некаква економска рачуница, јер због које стотине чепова камион мора да се враћа два пута.

А овако немам представу колико може да кошта кило половне пластике са чепова.

Edited by vathra
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

da prodaju, shta ce. od kad su provaljeni ti chepovi, pricha je postala mnogo unosna. ne samo na nivou da ti neko ukrade, nego sad ima armija uzasno dobronamernih burazera koja treba da se umetne izmedju chepova i tih kolica, mislim, da isposreduju, da olakshaju stvar. a drzava sa svoje strane treba da smanji plastiku na samo jedan navoj, da se prishtedi malo i tu.

Edited by gospa buba
Link to comment

Ja bih trpao ovim lopovima te cepove jedan po jedan dok se ne zacepe. 

 

Kad smo kod pomoci, da li se zna sta je sa narodnim kuhinjama? Secam se da je bila prica da afali obroka. Moze li se tu nekako pomoci?

Link to comment

Sa tvitera

 

 

 

U Srbiji je dovoljno da kupite kestenje na ulici i da zatim budete u prilici da nekom upropastite život.
Danas sam u formi fišeka dobila kopiju LK jedne osobe iz Beograda (imam čak i krvnu grupu osobe), tako da vrlo lako mogu da je zloupotrebim na različite načine. Osoba je očigledno nekoj instituciji poverila kopiju svoje LK i oni su je "nakon upotrebe" odložili tako da je kopija stigla do prodavca kestenja u centru grada.
Vašoj mašti ostavljam da zamisli sve moguće scenarije šta se desilo sa svim onim kopijama koje moramo da predajemo na različitim šalterima.
Link to comment

Ja bih precrko od straha da neko dođje u posed kopije moje licne karte!

 

Jebe me samo sto sam pre par meseci izgubio originale i licne i vozacke i saobracajne i svih kartica....

Link to comment

a kako se to zloupotrebljava kopija lk?

jasno mi je da postoje mogucnosti da se zloupotrebi necija lk, ali u ovom tvitu stoji da bi svako olako mogao zloupotrebiti i to kopiju tudje licne karte pa jos na mnogo razlicitih nacina

Link to comment

na podake jednog mog rodjaka, tachne lichne podatke, otvorili neku firmu u ercegovini. chovek niked nije gubio dokumenta. poludeo dok dokazao da nije on.

 

dovoljne su samo male ochice da zazmure i ruchice da lupe pechat...

Edited by gospa buba
Link to comment

ok, ali u tom slucaju onda nije ni potrebna kopija lk, vec samo podaci

 

msm, ako je sa druge strane neko ko je raspolozen da zazmuri i pecatira

 

a do licnih podataka je moguce doci na mnooogo razlicitih nacina

Link to comment

Jedan moj drug isto tako nije gubio dokumente, pa su ga hapsili na ulazu u Hrvatsku i izrucili Nemackoj po nekoj poternici jer je neko sa njegovim identitetom tamo pravio neki kriminal, pa ga posle Nemci pustili kad su ga videli da nije taj.

Link to comment

ma moze to sve, ako postoji dobra volja :lolol:

 

problem je da im ne treba pomagati. narochito drzava da im ne pomaze. ili banka, vec su bankarski papiri dospevali na deponije, ne bi bilo prvi put...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...