Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

i o tome ima zakon. meni takav jedan zakon deluje potpuno nepotrebno, jer kome bi moglo da padne na pamet?

ali ipak izmislili ljudi. dokoni -_-

po zakonu je podredjen, da ne bude zabune

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel neko uopšte pričao sa tim radnicima sa snimka? Ako dobro vidim svi se smeju, možda su to napravili iz zezanja, što ne bi bilo čudo budući da je u pitanju proslava praznika. Ono neka ih ganjaju za sve ono što ima osnova, ovo ispada ksenofobija samo tako.

upotrebi common sense, zamisli da su prosecni ljudi i kako bi se osecali. da li su oni potpisujuci ugovor prihvatili, odnosno "slobodno odlucili" i da ce u nekom momentu klecati i prikazivati se u ekstremno podredjenom polozaju, mislim ovo je objektivno ponizavajuce bez kulturoloskog sociva

Link to comment

Jel neko uopšte pričao sa tim radnicima sa snimka? Ako dobro vidim svi se smeju, možda su to napravili iz zezanja, što ne bi bilo čudo budući da je u pitanju proslava praznika. Ono neka ih ganjaju za sve ono što ima osnova, ovo ispada ksenofobija samo tako.

ksenofobija? :ziga:

 

po zakonu je podredjen, da ne bude zabune

tragedija je sto su ljudima poput tebe uopste dozvolili da se upises na pravni. kuda ide ova srbija?

Link to comment

po zakonu je podredjen, da ne bude zabune

jel ima rech podredjen u zakonu?

 

znam, dosadna sam -_-

 

neku zenu su poslali kuci s posla jer je dosho arapin. ako :s_w:

 

 

ali, kao shto rekosmo, praznik, zezanje, nije problem. u ikeji ce da ih teraju da se petkom veche obeznanjuju od alkohola. ko ne dodje chetvoronoshke na posao, izbace ga. ili, shto je josh gore, nece biti unapredjen. odjavljujem se od ove priche, izgleda da je ne razumem, a najbolje da sachekamo da vidimo shta ce protestancki etichar da kaze o tome ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

tragedija je sto su ljudima poput tebe uopste dozvolili da se upises na pravni. kuda ide ova srbija?

 

nemas veze s mozgom

 

ako ne razumes podredjenost radnika na radnom mestu ne razumes smisao radnog odnosa i smisao prava radnika u kapitalizmu

 

edit: osim toga, ko kaze da sam ja upisao pravni u bilo kom momentu, nemoj mi tu njuskati

Edited by Krošek
Link to comment

upotrebi common sense, zamisli da su prosecni ljudi i kako bi se osecali. da li su oni potpisujuci ugovor prihvatili, odnosno "slobodno odlucili" i da ce u nekom momentu klecati i prikazivati se u ekstremno podredjenom polozaju, mislim ovo je objektivno ponizavajuce bez kulturoloskog sociva

 

Na istoku je poklon znak poštovanja, a ne ponižavanja, jbt.

Link to comment

Na istoku je poklon znak poštovanja, a ne ponižavanja, jbt.

 

jebiga to je postovanje koje se iskazuje samounizavanjem

 

u nekim kulturama se ponizavanje vise vrednuje, imas ono kaste pa idu kupe tudja govna pa prostracija i to. to je objektivna stvar, ako cemo da pricamo o ljudskom dostojanstvu kao univerzalnoj kategoriji

Edited by Krošek
Link to comment

nemas veze s mozgom

 

ako ne razumes podredjenost radnika na radnom mestu ne razumes smisao radnog odnosa i smisao prava radnika u kapitalizmu

 

edit: osim toga, ko kaze da sam ja upisao pravni u bilo kom momentu, nemoj mi tu njuskati

radnici su podredjeni u smislu da imaju da obavljaju zadane radne zadatke, one za koje jesu ptpisali ugovor. ovakve extracurricular activities tu ne spadaju.

 

Na istoku je poklon znak poštovanja, a ne ponižavanja, jbt.

e sad to obrni i zamisli da mi srbi teramo ove kineze da rade nesto sto je kod nas normalno, a kod njih ponizavajuce.

Link to comment

sve stoji krosece sto pises, ali i stoji da su ovi ljudi to uradili svojom voljom, dakle, ponizenje je, ako uopste stoga i postoji, daleko manje, nebitno pomena u odnosu na ono u bilo kojoj firmi u kojoj radnicima duguju nekoliko plata, znaci, njihov jebeni novac, ili ne uplacuju socijalno, ili ih teraju da rade duple smene a placaju jednu,

i naravno da je cela ideja odvratna, ovde niko to ne spori.

 

mosmisliti, ne bi napredovali ako se ne bi poklonili. sta je sledeci stepen napretka, blou dzob?

 

tema za sebe je sto pickousti, jer je on ocigledno jedini zakon u nasem smrdljivom zabranu, ovakve stvari odobrava, ali hej, to je pickin dim u odnosu na recimo program prve sanse koji su osmislili nasi.

Edited by ToniAdams
Link to comment

radnici su podredjeni u smislu da imaju da obavljaju zadane radne zadatke, one za koje jesu ptpisali ugovor. ovakve extracurricular activities tu ne spadaju.

 

e sad to obrni i zamisli da mi srbi teramo ove kineze da rade nesto sto je kod nas normalno, a kod njih ponizavajuce.

 

Da, zamisli da ih naučimo da se ljube tri puta kod pozdrava i izazovemo opšte zagražavanje. Nedaj bože tek da podignu tri prsta, već bi bili na korak od ratnih zločinaca.

Link to comment

Da, zamisli da ih naučimo da se ljube tri puta kod pozdrava i izazovemo opšte zagražavanje. Nedaj bože tek da podignu tri prsta, već bi bili na korak od ratnih zločinaca.

izvini, nisam znao da si toliki poznavaoc japanske kulture i da znas da je ljubljenje 3 puta kod njih ponizavajuce.

Link to comment

izvini, nisam znao da si toliki poznavaoc japanske kulture i da znas da je ljubljenje 3 puta kod njih ponizavajuce.

 

To je samo paralela. Ali da, jesam studirao japansku kulturu kad već pitaš. :)

Link to comment

To je samo paralela. Ali da, jesam studirao japansku kulturu kad već pitaš. :)

e pa onda studiraj nesto gde ima logika, posto tvoju paralelu mozes da okacis o onu stvar. kurac. dakle, ajde ovako: zamisli da pripadnici naroda x teraju pripadnike naroda y da rade nesto sto je kod ovih drugih ponizavajuce. da li je to lepo od njih? i da li tu mozes da ubrojis ljubljenje 3x?

 

mirelamu objasnjavas.

on kod kineza naruci pomfrit i majonez.

a sta ti narucujes, kuvanog zasecerenog psa?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...