Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovo i deluje kao neki interni video, sad odakle je ispao... poslao sam drugaru s faksa da mi prevede. :)

 

Samo da dovršim ovo za slučaj da nekog zanima, u pitanju je čestitka za Kinesku novu godinu ("Srećna NG/sve najbolje iz Srbije"), pošto se ne zna kontekst i kome je uopšte upućena, nije baš ni najjasnije šta se tačno dešava, može se samo nagađati, mada duboki naklon kod javnih obraćanja (npr. spiker sa TV-a prema gledaocima) nije neobičan. :)

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

koreanci su totalni kreteni i ovo je njima normalno ponasanje. sto se ostalih tice, u svakoj firmi ce se naci nekolicina likova koji su spremni na apsolutno sve u cilju sticanja poena kod sefa. klanjali bi se, puzali po zemlji, sasoljili po jajaima, lazno svedocili, potkazivali, prednjacili u maltretiranju neposlusnih, etc, etc. jebiga brate, imam decu.

 

to vazi i za holandiju, gde ces i ako dobijes otkaz dobijati 80% plate godinu/dve, a posle ako nekim slucajem ne nadjes posao mozes na socijalu.

Edited by Miralem
Link to comment

naravno da je sam cin ogavan. tu nema zbora.

ali ovo mi vise lici na onaj fles mob banka inteze, ili na pandure koji su u uniformama tukli ljude za vreme slobe a u civilu vikali, jebiga, to mi je posao, nego na bilo kakvu pricu o robovima, ili na sta se vec cilja.

Link to comment

ubedjen sam da niko ne bi dobio otkaz da je odbio da ucestvuje u klipu. oni koji rade ovakve stvari se ne boje otkaza u vecini slucajeva, nego zele bolju poziciju u firmi. uveren sam da nikom nije bio problem da klanja, posle su se cerekali jao kako smo ludi.

Edited by Miralem
Link to comment

ne vidim da ih puskama teraju, deluje kao njihova odluka da to rade

 

nije njihova odluka nego su im rekli: snimamo promo klip, sada cete da klecite. zamisli sebe na tom mestu, sta bi rekao, "necu"?

radnik je podredjen poslodavcu na radnom mestu

 

ubedjen sam da niko ne bi dobio otkaz da je odbio da ucestvuje u klipu.

otkaz nije jedina posledica nepokornosti. mozda neko nece biti unapredjen jer nece da se ponizava. stvar je u tome da poslodavac mora da postuje dostojanstvo radnika i takva praksa nije dozvoljena
Edited by Krošek
Link to comment

..

radnik je podredjen poslodavcu na radnom mestu

i o tome ima zakon. meni takav jedan zakon deluje potpuno nepotrebno, jer kome bi moglo da padne na pamet?

ali ipak izmislili ljudi. dokoni -_-

Link to comment

Jel neko uopšte pričao sa tim radnicima sa snimka? Ako dobro vidim svi se smeju, možda su to napravili iz zezanja, što ne bi bilo čudo budući da je u pitanju proslava praznika. Ono neka ih ganjaju za sve ono što ima osnova, ovo ispada ksenofobija samo tako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...