Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

doci ce ppv da objasni da to nije istina. ili je protestancka radna etika, tamo svashta mora da se istrpi za lebac.

 

dakle, da podsetim, kad onomad dosho arapin da kupi banje za kikiriki, rekao da nece da se srece sa zenama. oni poslali zene kuci, zene otishle kuci. ako. sledeci put, ako bude trazeno da se neposlati kuci momci razgace, nek se razgacuju. jedan vek radnichkih prava i sve se zaboravilo, ljubi ih svetozar markovic. za ovo su nekad padale drzave, sad nema veze -_-

 

mi stojimo postojano kao klisurine.

Edited by gospa buba
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledam svakog ponaosob od ovih Korejanaca...jbt kolko su ružni :D

 

Ali za ceo performans uopšte nisam ljut na njih, kriva je naša država što im dopušta mnogo gora iživljavanja od ovog. I njima i mnogim drugima.

 

Jel ima neko prevod šta kažu ili se podrazumeva da je u pitanju iživljavanje?

Link to comment

sta god da kazu, na sta bre lici klanjanje i klecanje

+200

 

mozda je to u koreji super vic, pa neka ga izvode tamo. mi smo govno od drzave, sve i da je vic.

 

kad nas opanjka bilo kakava opskurna stend ap kalashtura na televizoru u belom svetu, ovaj olosh pishe proteste na ministarskom nivou. kad se super zezaju kod nas, nema veze. protestantska etika.

 

bash me briga da li je zezanje. mene ovo u mojoj zemlji, ma koliko ona govno od drzave bila, vredja i da pomislim i da gledam <_< (a malo shta me ovde vishe i vredja za ovolike godine <_<)

 

 

 

edip. mogo bi irinej da kaze koju, njegovi imaju monopol na klecanje i rukoljube. il cemo i drugi obraz <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

sta god da kazu, na sta bre lici klanjanje i klecanje

 

 

+200

 

mozda je to u koreji super vic, pa neka ga izvode tamo. mi smo govno od drzave, sve i da je vic.

 

kad nas opanjka bilo kakava opskurna stend ap kalashtura na televizoru u belom svetu, ovaj olosh pishe proteste na ministarskom nivou. kad se super zezaju kod nas, nema veze. protestantska etika.

 

bash me briga da li je zezanje. mene ovo u mojoj zemlji, ma koliko ona govno od drzave bila, vredja i da pomislim i da gledam <_<

 

Vi izgleda niste nikad imali kontakt s nekom azijskom kulturom... gde je noskich kad treba. :)

Link to comment

+1

 

Ni ja kad odem u Dubai ne insistiram na svinji i pivu za ručak...

ne znash pojma. ni ja ne znam shto se akam oko ovog kera shto nece napolje po kishi umesto da ga prosto pojedem ^_^

Link to comment

Meni smetaju dve, odnosno tri stvari kod ovog "slučaja":

 

- Izvučen je SS iz konteksta

- Kontekst je video sa dve-tri poruke od kojih je jedna upravo ona iz SS

- Skriveni promoter je onaj što kaže "potukli se, dešava se"

 

Svakako mi je neprijatno da gledam ovaj spot ali mi je još neprijatnije da izvlačim zaključke...

Link to comment

@radisha. prihvatam najbolja multikulturalna reshenja, shta cu ^_^

 

@tale. nishta onda. mozda je after parti. invertovani limbo dens. chekacemo ozbiljnije objashnjenje.

Link to comment

ehem. zabole me, realno. u svoja 4 zida kako hoce.

 

Ovo i deluje kao neki interni video, sad odakle je ispao... poslao sam drugaru s faksa da mi prevede. :)

Link to comment

@radisha. prihvatam najbolja multikulturalna reshenja, shta cu ^_^

 

@tale. nishta onda. mozda je after parti. invertovani limbo dens. chekacemo ozbiljnije objashnjenje.

Ma za padanje države je svakako, možda i za vožnju u stražnjem delu poklonjenih automobila, samo ne znam da je ovaj narod to uradio dobrovoljno (kao na izborima) ili pod uticajem.
Link to comment

Cisto da vas podsetim na slucaj Samsung, kada je zena dobila batine od pretpostavljenog koreanca jer mu je rekla da ne mize da se dere na nju... cisto da podsetim da je samo jedan momak iz kancelarije skocio u odbranu i maltene popio kritiku sto se mesa... Doticni koreanac nije za to nikada ni ispitan od strane policije, plus su mu sredili kragnu da ispadne kako je ona njega napala... Taj isti je office menadzerku gadjao cipelom kada je pitala koji broj nosi... Mislim, gadjao je cipelom da bi sama pogledala broj...

Link to comment

Cisto da vas podsetim na slucaj Samsung, kada je zena dobila batine od pretpostavljenog koreanca jer mu je rekla da ne mize da se dere na nju... cisto da podsetim da je samo jedan momak iz kancelarije skocio u odbranu i maltene popio kritiku sto se mesa... Doticni koreanac nije za to nikada ni ispitan od strane policije, plus su mu sredili kragnu da ispadne kako je ona njega napala... Taj isti je office menadzerku gadjao cipelom kada je pitala koji broj nosi... Mislim, gadjao je cipelom da bi sama pogledala broj...

 

Sećam se ovoga, ti si beše o tome pisala?

 

 

 

+1

 

Ni ja kad odem u Dubai ne insistiram na svinji i pivu za ručak...

 

Oko ovoga nedavno imala neku diskusiju na poslu. Sad je naime zadnji krik pomodarstva da se ide u Iran na odmor. I ja tu nešto pomenem kako bih volela da vidim Iran i generalno neku od tih egzotika, ali da bih tamo morala da se zaodenem u aljine i nabijem maramu a to mi nije gušt da radim od slobodne volje, pa zato ne planiram Irane. Na to je jedno troje različitih ljudi reklo "da je to poštovanje njihove kulture" (inače oduševljavam se tim naučenim rečenicama koje tako dobro odslikavaju slobodno mišljenje zapadnog čoveka). Dakle arapska žena ne mora da se striptizira kad dođe na zapad, ali ja moram da se nabundavam kad odem u posetu kod njih. Dakle poštujemo arapsku kulturu u Evropi, poštujemo je kad odemo u Iran, a kad će moju kulturu neko da ispoštuje to nema veze.

Edited by Dagmar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...