Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mracis mi smo ti jedna oaza mira i postenja. U svim okolnim zemljama od granice rusije do maroka su hapseni ili osudjeni premijeri u poslednjih par godina osim kosova i mila. eno ti ga vitez u italije pa i spanija premijer je primao mito malo bi da zarati sa britanijom da se to zataska, u austriji taj kriminal ne postoji u krivicnom zakonu a nas komsija cvele bole ga cist ko suza, a i obnasatelju duznosti kofercetu se davno izgubio trag.

Link to comment
Dobro, jebem ga. Ljudi po pravilu preferiraju da usvoje dete svoje rase. Prirodnije deluje. A i cim dete dvoljno poraste da sabere dva i dva, postavice pitanje zasto je ono smedje a roditelji beli.
Zašto misliš da je to prirodnije? (Ionako smo svi bili tamnoputi pre odlaska iz Afrike :) ) Rase su se mešale tokom cele ljudske istorije. Zar ne bi dete postavilo pitanje i da je ono crnokoso a roditelji ridji i pegavi? Primer od pre neku nedelju sa ade: vozim bicikl i sretnem jednog dedu i jednu babu koji se igraju sa unukom, uče je da baca kamenčiće u vodu, devojčica ima negde oko 4 godine. Oni beli kao kreč, ona je potpuno crna i ima kike.
Link to comment
Ovaj forum (mislim na one koji zive u Srbiji) krcat je pametnim ljudima koji bi (reklo bi se) zele da poprave svet, pocevsi od Srbije. Ne znam zasto se nista za ovih deceniju i vise otkad vas znam nije uradilo po tom pitanju. Zasto nije npr. Syme premijer, nego uvek neka shusha.
Zato što je sistem™ jači od sve pameti koju Srbija može da sakupi, bilo online bilo na ulici.Ja sam, sa svoje strane, uradio neke sitne stvari i pokušao da nekim svojim postupcima pokažem da se može raditi drugačije i tako da svi od toga imaju neke koristi. Ali nisam spreman da čitav život posvetim borbi za osnove zdravog razuma i ljudske solidarnosti, barem ne u Srbiji. To suviše troši čoveka. Probaću negde drugde, pa ako opet ne bude išlo zadovoljiću se malim individualnim gestovima.
Link to comment
Lose kapiras, po vise osnova.Ovaj forum (mislim na one koji zive u Srbiji) krcat je pametnim ljudima koji bi (reklo bi se) zele da poprave svet, pocevsi od Srbije. Ne znam zasto se nista za ovih deceniju i vise otkad vas znam nije uradilo po tom pitanju. Zasto nije npr. Syme premijer, nego uvek neka shusha.Ajd.
forum je dao premijera dedinja. a to nije malo.
Link to comment

aj bez guglanja ko je ovo pisao.

Činjenica da su napadači bili maloletni Romi nas podseća istovremeno da republičke, pokrajinske i gradske insitucije ne posvećuju dovoljno pažnje ovoj etničkoj grupi, čije mlade pripadnike sistem i svi njegovi činioci moraju „otimati“ sa ulice, raskrinkavati kriminalne grupe koje ih ekspolatišu, primenjivati na njih metode socijalnog rada i podržavati one najbolje među njima kako bi se cela zajednica uspešno integrisala u društvo, a ne odlazila u zbegove pred batinaškim grupama koje bi volele i Mađarsku i Srbiju da pretvore u Italiju i Nemačku 20-ih i 30-ih godina dvadesetog veka.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...