Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Brojka dana: U Srbiji 760 parova ceka na usvajanje deteta. Broj parova koji bi bili spremni da usvoje romsko dete: 0.kapiram da je sasvim racionalna stvar u pitanju, boje se da im romsko dete ne obori vrednost nekretnine :fantom:
Moji sestra i zet žele da usvoje dete, u zahtevu, na nekom od milionitog formulara popunjenog naveli su da im nacionalnost (etnička pripadnost kao ni rasna) NIJE bitna.Znači bar jedan par od tih 730 hoce i romsko dete.
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siguran sam za još jedan par (garantujem životom) kome nije bitna bilo koja pripadnost.Ako neko insistira, detalji na PMПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment
Ali, otkud Pepsiju fetusi da stavljaju u kolu?!!
kupuju na slobodnom trzistuhttp://www.youtube.com/watch?v=qu6ZVki9zx0Inace mislim da je naucna fantastika da se koriste u prehrambenoj industriji ali ih mesta gde se vrse abortusi prodaju. Bar znam tu pricu za GAK (a i za nju je ogromno pitanje da li je istinita)
Link to comment

Dobro, jebem ga. Ljudi po pravilu preferiraju da usvoje dete svoje rase. Prirodnije deluje. A i cim dete dvoljno poraste da sabere dva i dva, postavice pitanje zasto je ono smedje a roditelji beli.

Link to comment
Dobro, jebem ga. Ljudi po pravilu preferiraju da usvoje dete svoje rase. Prirodnije deluje. A i cim dete dvoljno poraste da sabere dva i dva, postavice pitanje zasto je ono smedje a roditelji beli.
znas bili su moderni mali azijati ali sam imala pare samo tebe da usvojim. raspadnute sezdesetosmasice i hipijevke sa decom od 12 godina. takav je zivot samo ljutice mi se Syme.
Link to comment
kapiram da bi ti mogao da usvojis nekoliko...
Lose kapiras, po vise osnova.Ovaj forum (mislim na one koji zive u Srbiji) krcat je pametnim ljudima koji bi (reklo bi se) zele da poprave svet, pocevsi od Srbije. Ne znam zasto se nista za ovih deceniju i vise otkad vas znam nije uradilo po tom pitanju. Zasto nije npr. Syme premijer, nego uvek neka shusha.Ajd.
Link to comment
mjetalac? pucaj mi u glavu bolje nego da mi je mjetalac premijer.
Pa, bolje i metalci nego ovi mentalci koje imamo od Djinjde naovamo.Ali, najozbiljnije... formirajte grupu gradjana ili kako se to vec zove, stavite se na listu na izborima. Ima da idem u konzulat u Sidnej, 1000 km odavde, da glasam za vas.
Link to comment
Indy, ja želim da budem prime minister kad napunim 4 banke. Hoćeš glasati za mene?
Ih! Nekoliko puta ako treba, pod uslovom da dozivim to.Ti si barem osoba od akcije, a toga nam fali. (Ne da sam ja osoba od akcije, ali ja sam se ispis'o iz srbstva ionako - barem ne smetam).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...