Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

čitala sam da je slina, a kako je gotovo u isto vreme ubijena i tijana jurić, namerno prolongirao hapšenje tijaninog ubice, iako je, navodno, već sutradan znao ko ju je ubio, a sve kako bi se skrenula pažnja sa ubistva na brankovom mostu.

pojma nemam ko ga je ubio, al da do danas nisu uspeli da otkriju čije je vlasništvo netragom nestali automobil, to je, čini se, presmešno, jer nije punto pa da ih ima onoliko.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene u tom slučaju jako buni postupak i nedorečenost inspektora koji su došli na Brankov most kada je otac tu započeo protest.

Nikako da nađem snimak te njihove izjave.

 

TT

Edited by Tale
Link to comment

Mislim da se na tu teoriju nadovezao"nagli odlazak" Divca preko bare...

Uhhh gadno je to. Bliski ljudi pokušavaju da nađu neki "dublji" smisao.

Tako neki moji poznanici tragičan gubitak deteta davljenjem u reci objašnjavaju zaverom , tajnim službama , čime sve ne...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

na prvom snimku je kuper a na drugom kantrimen jesam pogodio

 

nego meni smešni ljudi koji pitaju jao pa kako ona spava pa sine ti ne bi spavao jer nisi sportista a oni u krvi imaju taj fazon da gaze po svima do pobede tako da im je ovo gaženje bilo biznis ez južual 

 

ako ne verujete meni onda poslušajte šta srpski narod misli o sportu :fantom:
 

(nedelja, 21. dec 2014, 18:17)
Saša [neregistrovani]

Sport je fašizam

Sport je čisti fašizam. U pitanju je projekat Vatikana. Pijer Kuberten je pisao moderne olimpijske igre. On je bio saborac Adolfa Hitelera Jevrejina konvertite po očuhu Austrijanac. MOK, FIFA I UEFA su agencije Vatikana isto kao: UN, EU, NATO, USA, CIA itd., Svedoci smo etno inženjeringa Vatikana. Zna se da su Arbanase doveli međnas katolički generali iz Kaspijskog basena. Zatim Prizrenska liga, pa 1 klanje, pa, 2 klanje i NATO 1999 (Čitaj: katolički zemaljski pakao). A sad dron sa Šiptarskom zastavom.

Edited by Hella
Link to comment

Uhhh gadno je to. Bliski ljudi pokušavaju da nađu neki "dublji" smisao.

Tako neki moji poznanici tragičan gubitak deteta davljenjem u reci objašnjavaju zaverom , tajnim službama , čime sve ne...

 

Isti slučaj u porodici, gde su priče o tajnim službama dodatno podgrejane činjenicom da su ceo život bili prijatelji sa javnom ličnošću koja je politički ubijena. I na tako nešto bukvalno ništa ne možeš da odgovoriš.

Link to comment

 

 

Danas, nešto pre 10 časova, na Novom Beogradu u naselju Belvil dogodila se pucnjava u kojoj je ubijen vlasnik kafića Aleksandar Stamenković na platou na kom je bilo dosta dece. Prisutne su jake policijske snage. Ubistvo se dogodilo blizu zgrade u kojoj živi premijer Vlade Srbije Aleksadar Vučić.
Link to comment

izgleda da su Promašeni Slučajevi masno bulaznili kada su pričali kako neće biti devedesetih ako dođe toma

 

vreme je da priznaju sebi da je vreme da pređu na niže nivoe interneta tipa fb tviter instagram ili burundi :fantom:

Link to comment

on zivi u belvilu? nisam znala.

Premijer Vučić kupio je garsonjeru u aprilu 2014, piše u ugovoru koji poseduje KRIK.

Ona se nalazi u čuvenom novobeogradskom naselju „Belvil“ koje je sagradila kompanija Miroslava Miškovića, a prema tržišnoj ceni danas vredi oko 51.000 evra. Premijer je stan platio, prema ugovoru, 39.000 evra.

Premijer svojom platom i bez ušteđevine u banci nije mogao da sebi priušti ovu nekretninu, pokazuju zvanični podaci.

Vučić je za KRIK rekao da su mu roditelji pomogli pri kupovini stana.

„Otac mi je platio garsonjeru.“, rekao je Vučić, „Roditelji su prodali stan, majka je prodala i kuću u Bečeju, sve što je nasledila od svog oca i svoje majke, da bi meni pomogli da kupim tu garsonjeru. Ja sam platio neki minimalni iznos.“

Odmah do premijerove garsonjere, nalazi se stan veličine 104 kvadratna metara u vlasništvu njegove supruge Tamare Đukanović. Ona je vlasnica i garaže od 12 metara kvadratnih u „Belvilu“. Na tržištu se procenjuje da stan i garaža danas vrede oko 196.000 evra.

Đukanovićeva je zaposlena u Ministarstvu spoljnih poslova od avgusta 2010. godine. Savetnica je u Odeljenju za Evropu i zarađuje oko 65.000 dinara mesečno, prema informacijama koje je KRIK-u dalo ministarstvo.

Stan je kupila u maju 2013. godine za 135.000 evra, stoji u ugovoru koji ima KRIK.

Prodavac je bio Slobodan Kvrgić, u javnosti poznat kao vlasnik kompanije „WinWin“ koja se bavi prodajom računara i druge tehnike. Kvrgića opozicione stranke opisuju kao biznismena bliskog premijeru. Njegove firme razvile su poslove od kada je Srpska napredna stranka (SNS) došla na vlast, pokazuju podaci Agencije za privredne registre. Prihodi Kvrgićeve matične kompanije skočili su sa 100.000 evra u 2010. godini na 14,5 miliona evra u 2014, uglavnom zahvaljujući javnim nabavkama.

Premijer je KRIK-u rekao da su njegova garsonjera i suprugin stan odvojene nekretnine kupljene nazavisno jedna od druge.

„To nema veze sa bračnim statusom“, rekao je Vučić. „To je odvojeno kupljeno. Njeni roditelji su joj to kupili mnogo ranije i imaju ugovor o pozajmici i ugovor o kreditu.“

Link to comment

dok tale ne pronađe snimak, da se malo pozabavimo pronalaženjem razlika, oštrih očiju nam:

 

http://youtu.be/p_YJoqKxtDE 

 

I dalje ne mogu da nađem snimak ali radi se o ovoj izjavi:

 

On je potom zamolio Bojana da zajedno odu do policijske stanice kako bi ponovo pregledali ceo predmet. Nebojša Marković je rekao da je došao kao građanin kako bi pružio podršku roditeljima.
 
- Došli smo da pružimo punu podršku i kao građani i kao ljudi. I sami smo roditelji. Ne bih da ulazim u objašnjenja šta smo sve uradili. Možda smo negde izmanipulisani, ali sve će pokazati istraga - rekao je Marković.

 

 

Link to comment

Ma pustite vi njega, jel Pontijak ok?

 

....shit has hit the fan...

[emoji3] mada ako cemo ozbiljno, cuo sam pucnjeve i jos pomislio sta je to, malo kasnije video motorcikl sa dvoje na njemu, imali kacige sa vizirima i opusteno se odvezli u antifasisticke borbe i nista nisam shvatio jer sam bio na terasi, popodne video u vestima. Dakle moj kraj je postao pravi nbg cim ima prvo ubistvo na plocnicima

 

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...