Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidim naslovnu stranu Blica,otac Luke Jovanovica dao intervjuu(slucaj kantrimen)

 

Koliko sam ja njega razumeo,on kaze da je njegovog sina ubila Snezana Divac,a onaj preuzeo "krivicu'? :huh:

Link to comment

Ja ovaj slucaj uopste nisam pratio,izvinjavam se

 

Jel moze neko ko ga je pratio da odgovori,zasto tata ubijenog nju stalno pominje,zaista je ona bila za volanom,ili je njeno vozilo koje je Milicev vozio te noci?

 

Jesu utvrdili iz snimka ko je bio za volanom?

Link to comment

Ja ovaj slucaj uopste nisam pratio,izvinjavam se

 

Jel moze neko ko ga je pratio da odgovori,zasto tata ubijenog nju stalno pominje,zaista je ona bila za volanom,ili je njeno vozilo koje je Milicev vozio te noci?

 

Jesu utvrdili iz snimka ko je bio za volanom?

zar nisu ta kola bila prepuna nekih sojki klinki koje su slikale selfije? *** pa ih kao sve kupila snezana divac? mnogo je to :unsure:

 

mislim da su ljudi generalno ochajni shto se kod nas nasilnici izvlache po difoltu, random nasilnici, chak i anonimusi, mozda je lakshe konstruisati teoriju zavere, da se chovek kolko tolko smiri sam sa sobom, ako je i to uopshte moguce u ovakvim sluchajevima...

 

 

*** ili je to neka druga katastrofa, a ja pomeshala :(

Edited by gospa buba
Link to comment

Ma znam,ali ipak ima nesto u tome sto cale konstantno pominje Snezanu Divac,nije bez razloga

 

Inace,procitah posebnu temu o ovome,ceo slucaj smrdi mnogo

 

Oni nisu nasli kola,a sa snimka se ne vidi ko vozi,tek ovaj cirkus kad je lik bezao po Turskoj,Kini

 

I kazna mu je mala

Link to comment

zar nisu ta kola bila prepuna nekih sojki klinki koje su slikale selfije? *** pa ih kao sve kupila snezana divac? mnogo je to :unsure:

 

mislim da su ljudi generalno ochajni shto se kod nas nasilnici izvlache po difoltu, random nasilnici, chak i anonimusi, mozda je lakshe konstruisati teoriju zavere, da se chovek kolko tolko smiri sam sa sobom, ako je i to uopshte moguce u ovakvim sluchajevima...

 

 

*** ili je to neka druga katastrofa, a ja pomeshala :(

Mislim da nisi pomešala.

A i LepaTM Petra i još 300 njih su imali svoj slučaj kantrimen i svi se izvukli bez fall guy-a, a samo se Divci prave pametni i moraju sve da komplikuju umesto da se utabanih procedura.

Link to comment

Da, postoji teorija o poznatoj ličnosti koja je stvarni vinovnik nesreće, pa se zataškava da ona ne ode u zatvor. Pa su ređali ko sve od poznatih ličnosti poseduje kantrimena i tako došli do Snežane Divac.

 

To ne drži vodu, previše je aktera u priči, nema šanse da su svi budu kupljeni i da svi disciplinovano paze šta pričaju. Vozač, ženske u kolima, taksista svedok, kum koji je utopio kola...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...