Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

@Time Crisis

 

A nije wtf predlagati sterilizaciju određenoj etničkoj grupi, koja je btw, najugroženija u Evropi?

Pa se onda malo sprdati na temu eugenike, onako, sprdanja radi?

 

Ćerka jednih prijatelja je radila u jednoj nvo baš sa Romima doseljenim sa Kosova,

ne zna se koliko ih ima, najviše u Nišu i Beogradu. Procene su da ih ima više od 100000.

Sistem ih ne vidi, osim policije i određenih krimi struktura. Priče kojih sam se naslušala su jezive.

Btw, projekat je finansirala holandska vlada, od maja je prekinut. 

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Time Crisis

 

A nije wtf predlagati sterilizaciju određenoj etničkoj grupi, koja je btw, najugroženija u Evropi?

Pa se onda malo sprdati na temu eugenike, onako, sprdanja radi?

 

Predlagač je koliko vidim banovan na mesec dana, tako da ne vidim čemu sprdanje s japanskom nesrećom.

Link to comment

Dok sam čitala topik iskočila mi je vest o masakru u Japanu, nisam videla da je banovan.

Znam da je komentar koji sam ostavila idiotski, ali eugenika, zakasnela, tako bi izgledala.

Link to comment

mene najvise nervira zaostali neki oblik krvne osvete, sto nije karakteristicno samo za njih

ne morem ih izmiriti, a jedna porodica izbegla u bg i jedva prezivljava

sad ce mozda da se vrate i ko zna sta ce biti

Link to comment

A ako se iz istorije išta može naučiti, to je da roditelji ne umeju da vaspitavaju svoju decu. 

 

Dakle, trebalo bi uvesti neki spartanski metod, decu, čim napune pet, šest godina, ili ranije, odvojiti od roditelja, spakovati u neke  zajedničke škole i onda poslati u nepoznato.

 

Pa,možda se tako stvori nešto novo.

 

Zar to nije već isprobano u VB?  ^_^

Link to comment

Nisu svi, naravno, ali većina koju gledamo po Beogradu, po nehigijenskim ™ naseljima, jesu.

(ne samo sa Kosova, ali uglavnom jesu izbeglice)

pa nisu

Link to comment

zajednicko im je siromastvo

ima izbeglica, onih koji su tu 40 godina, oni koji su napravili nesto pa staru "kucu" ostave za dete kad stekne porodicu, a i onih koji drze cetveronosce jestive neke, a zive u boljem

beda uglavnom

Link to comment

ovo smo mogli na štreberski ekstremizam da vidi narod šta bude kad se prečitaš tzv knjiga i još si analni karakter :fantom:

 

U porodičnoj drami koja se dogodila 23. jula u Vranju u Ulici vojvode Mišića Slađan Stošić (35) pokušao je da zapali majku jer nije htela da mu da lekove da izvrši samoubistvo. Nesrećnoj ženi izgoreli su ruka i deo grudnog koša. Mladić je uhapšen, a prema rečima njegovih roditelja, on će iz pritvora biti prebačen na lečenje.

...

- Završio je FON sa desetkom. Bio je đak generacije u srednjoj školi. Bolje na lečenje nego zatvor... Sve se dogodilo uveče oko 23 časa. Nije bilo svađe. Razgovarali smo, trebalo je da kupi majicu za maturu, a nije imao para. Rekla sam mu da nije problem i da ćemo mu mi pomoći od penzije. Bio je mnogo pedantan - objašnjava majka Stana.

http://www.kurir.rs/crna-hronika/zapalio-majku-hteo-da-se-ubije-jer-nije-imao-para-da-kupi-majicu-za-maturu-clanak-2372301

 

Link to comment

to je jedan savršen sistem koji podstiče ljude od 20 do 40 na bekstvo u pičku lepu materinu ili nešto jednostavnije - samoubistvo.

Link to comment

to ako si slaba karaktera mene recimo podstiče na preduzetništvo očuvanje zdravog razuma konstantno učenje i pravednu borbu protiv trulina iz antidemokratske koalicije :fantom:

Link to comment

"Mladic" od 35 godina, zivi sa majkom, zavrsio srednju kao djak generacije i fon sa desetkom, i nema kes da kupi majicu za maturu. 

Ovo posle je slag i visnja na doom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...