Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

[quote name="pbg12345"

 

o cemu je bio tekst?

 

Izgleda da je skinut sa Blicovog sajta. Govori o socijalnoj rehabilitaciji maloletnika koji su napali Rašu Popova.

 

Zapamtio sam komentar 'ne možeš kera naučiti da čita'

 

I svi ostali, bez izuzetka, bili su u tom tonu. KKK Srbija.

Link to comment

No, svejedno, skoro svi komentatori ne samo što veruju da su ta deca nepopravljiva, nego iz svoje pozicije revoltiranog morala smatraju da ih ne treba ni popravljati.

Link to comment

No, svejedno, skoro svi komentatori ne samo što veruju da su ta deca nepopravljiva, nego iz svoje pozicije revoltiranog morala smatraju da ih ne treba ni popravljati.

O tome se radi.

Šta tu ima da se popravlja, ionako nas samo koštaju.

Link to comment

Da je nevladin sektor za rasistička etiketiranja imao ponudu besplatnog tretmana za žene iz ugrožene populacije koje bi se odlučile za sterilizaciju, sad bi problem nezbrinute djece sa ulice bio dosta manji.

Link to comment

Mnogi i dalje plaču za eugenikom

 

Ih, ne potcenjuj njihovu inventivnost, eugenika je samo jedna od mera kojima bi uredili svet saobrazno širini svojih umova. 

Link to comment

Ne zalažem se za zakonsko obavezanje ili takve gluposti. Ali ako vas na to asocira, šta vam ja mogu... Moj komentar je napisan iz feminističkog ugla, a držim se konkretnog slučaja gdje je u familiji 7-oro djece i priče kako je manjak edukacije zbog slabog materijalnog stanja. Pa eto ako je do toga problem, a i roditelji još nisu uhapšeni što uskraćuju obavezno obrazovanje treba im ponuditi, ne kurton uz nvo slikovnicu, već podvezivanje jajovoda ili vazektomiju, a ako neće nek' prave i sledeće ko ga jebe, ali nemoj posle kuknjave kako je ovo zavjera kukulux srbie.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...