Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Preventivno pohapsiti sve muškarce bez dosijea u policiji, starosti od 20-35 godina (otprilike jedna trećina do polovine populacije tog uzrasta je bez dosijea, kazni, prekršaja  .... itd .... ) Posebno po ruralnim predelima i vukojebinama.

Sve njih, đuture, poslati na prinudno intenzivno psihijatrijsko  posmatranje, pa se možda i spreči neka tragedija. 

Nije moja ideja, samo je prenosim.

Link to comment

Meanwhile....

 

 

Half of all US food produce is thrown away, new research suggests

 

Globally, about one-third of food is wasted: 1.6bn tonnes of produce a year, with a value of about $1tn. If this wasted food were stacked in 20-cubic metre skips, it would fill 80m of them, enough to reach all the way to the moon, and encircle it once.

 

https://www.theguardian.com/environment/2016/jul/13/us-food-waste-ugly-fruit-vegetables-perfect

Link to comment

u pravu si, novosadsko :)

nek se ocepe vise :fantom:

aaaaa, ja tek sad obratila pažju i videla da je ns

:isuse:  za mene

 

pa koji su debili ovi roditelji, neveruem  :ph34r:

Link to comment

 

Tokom 2015. godine umrlo je manje Novosađana nego što je preduzeće "Lisje" planiralo.

 

U izveštaju o poslovanju za prošlu godinu ovog javnog preduzeća planirano je 3.130 sahrana, ali ih je održano oko 2.900. Tako je samo na stavci usluga sahranjivanja, koje koštaju od 10.000 do 12.000 dinara, "Lisje" ostalo uskraćeno za oko 2.500.000 dinara.

 

To, međutim, za sobom povlači i smanjenje drugih stavki, pa je "Lisje" prodalo i manje spomenika, pogrebne opreme, bilo je i manje daća, dok je drvenih sanduka prodato 2.200 umesto planiranih 3.000.

 

:P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...