Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovo je čista greška reportera.

 

Hvata psa drugom rukom kojom ga nije milovao za vrat, gleda ga u oči i podiže se iznad nivoa njegove glave.

 

Moja džukela bi mu nos otkinula. :D

 

 

uh.. definitivno nisi u pravu, ja sam iz ovog snimka koji je okacen jasno video ko je tu kriv, ali ako to nije dovoljno, evo isti samo sa debilnom naratorskom pricom, ali je sustina od pocetka ovog video snimka do kraja, da budes upoznat sa svim informacijama.

 

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti ne voliš pse i siguno nećeš da mu nabijaš facu u njušku i dovedeš se u ovakvu situaciju.

 

Kad dolaziš kod prijatelja, psa jednostavno ignoriši i najverovatnije će i on tebe.

Nema gledanja u oči, nema komunikacije, pružanja ruku, milovanja, kad te onjuši bataliće te.

 

 

 

Nisi vredan ujeda. :fantom:

Ma jesteeee. Da me ujeo otišao bih u mahi da kupim somun i napravim sendvič od njega.

Čka kereća, nezahvalna.

Link to comment

uh.. definitivno nisi u pravu, ja sam iz ovog snimka koji je okacen jasno video ko je tu kriv, ali ako to nije dovoljno, evo isti samo sa debilnom naratorskom pricom, ali je sustina od pocetka ovog video snimka do kraja, da budes upoznat sa svim informacijama.

 

 

Čekaj, ne razumem, pričaš o grešci policajca što je dozvolio da se ovako snima sa psom koga površno poznaje? To je potpuno druga stvar, ja pričam o trenutku koji je izazvao reakciju psa.

 

Upravo čovek i u ovom snimku kaže ono što sam rekao - reporter se našao u poziciji koja za psa predstavlja potencijalnu opasnost, odnosno u dominantnom položaju u odnosu na njega, sa rukama na vratu psa, pogledom u oči i podizanjem iznad nivoa njegove glave. Ovako sme da se ponaša samo vlasnik sa sopstvenim psom, i to ne svaki vlasnik, ne sa svakim psom.

 

Da ne pričamo o tome da se ovde radi o, u neku ruku, borbenom psu i čoveku koga ne poznaje.

 

I da, ovo je bilo samo upozorenje, ne ozbiljan napad.

Edited by JozoMujica
Link to comment

to me i zanima. sta su izvajali konkretni vlasnici dva petrovaradinska pitbula, a i ostalih pitbula ubica? gde ti vlasnici prave gresku?

meni je ovo pitanje neverovatno ?

pa ne sme kuče, pa ma kakvo god, da izađe iz dvorišta bez kontrole

 

spominje se niska među komšijska ograda  :isuse:

ja nisam mogla da verujem kada sam ovo čula

pa moj rođak obezbeđivao mesec dana ogradu dvorišta zbog džek rasela koji je kao igračka, a blesav toliko da se veseli svemu i svakome (osim mački  :lolol: )

 

elem, ako imaš psa, on mora da bude pod tvojom kontrolom 24/7, tu nema priče

koja crna niska međukomšijska ograda 

Link to comment

Malopre na N1 bila reportaža sa lica mesta zločina.

Smešno - jadna ogradica od tzv. žice "pilićarke", jedva da ima merar i dvaes, sa tankim stubovima. Jadno!

Ovo bi trbalo svaki vlasnik apbt-a da ima u vidu kada razmišlja o ogradi:

Link to comment

@jozo mujica, ovaj reporter nista nije kriv, i ja mu bukvalno nista ne zameram, jednostavno covek ne zna i oslanja se na ovog pandura, da on zna. pandur je glup ko tuki. pogledaj samo kako je ovaj reporter usao skroz u licni prostor psu, ne mislim samo na onaj deo kada ga mazi po glavi, pogledaj kako ga je nogama blokirao. isti stav je prekopirao kao i ovaj pandur sto ima, to zapravo govori koliko je verovao ovom panduru da je sve pod kontrolom. ovo je iskljucivo greska pandura. 

 

kada se deca priblizavaju preblizu psu - ni jedan pas ne voli kada mu se unosi u licni prostor [ne volimo i mi isto] kazes im da to tako ne moze i kraj price. mozes da ga mazis ovako, ali da mu se unosis, to ne moze. 

Edited by hoffnung
Link to comment

meni je ovo pitanje neverovatno ?

pa ne sme kuče, pa ma kakvo god, da izađe iz dvorišta bez kontrole

 

 

ma jasno je to, ali nije ni da kucici prave genocid na ljudima. stalno neko kuce nadje rupu i pobegne, ali onda uglavnom beze od ljudi. osim ovih. 

Link to comment

To ni meni nije bilo jasno: nije da su ova dva psa dobila komandu "kill".

Istrčali i preklali čoveka.

mislim da sam juče na n1 pročitala da su psi jureći mačku uleteli u dvorište ovog čoveka i onda izujedali njega kad je ovaj izašao iz kuće i probao da odbrani mačku. daleko od toga da ih "branim", ali kapiram da su ga zbog toga targetirali kao pretnju: nazgul, plen i te priče.

 

ne znam. ne volim kučiće, plašim ih se oduvek (nikakav konkretan razlog) i ne volim da su oko mene (osim ako ih poznajem od kučećih nogu i ako su gabarita otprilike notorijuskinog kerčeta). 

 

kao iskusan bojač kerova imam 2 zaključka vezana za kereći zijan i belaj: 1) u jedno 95% slučajeva zijan nastane zato što su vlasnici stoka neodgovorna (bilo zato što drže opasne kerove baš zato što su opasni, bilo zato što se ponašaju kao da su oni i njihov ker jedini na svetu pa šetkaju bez brnjica, ne ograđuju adekvatno  ili puštaju da trčkara jer neće™ ) i 2) neke rase jesu naštelovane na zajebano i opasno. u materini sam poznavala jednu porodicu (mama, tata i dve ćerke, normalni, ništa džiberikajleštangle) koji su gajili rotove. rot sa kojim su klinke odrasle je u jednom momentu samo kvrcnuo i krenuo da kupusa neku ženu na ulici - ništa mačke, klopa, tamtevamte. ženu prvi put u životu video, otrgao se, skočio i ćao. mislim da su odštetu plaćali jedno 5 godna (tad smo još fercerali kao država).

 

al opet, i ova dvojka se može podvesti pod keca. voliš vukodlake - obezbedi vukodlake pa ih voli koliko hoćeš. s tim što kod nas vlada takav javašluk i boliguz kad su drugi u pitanju, pa se situacija svodi na ko živ ko mrtav ko uzdrvo. čast izuzecima, al jbg - izuzeci...

Link to comment

mislim da sam juče na n1 pročitala da su psi jureći mačku uleteli u dvorište ovog čoveka i onda izujedali njega kad je ovaj izašao iz kuće i probao da odbrani mačku. daleko od toga da ih "branim", ali kapiram da su ga zbog toga targetirali kao pretnju: nazgul, plen i te priče.

 

 

 

Nisam ovo video ali ima smisla.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...