Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne razumem. Mislim da nemamo nikakvih dokaza da neko sa foruma ima usvojeno romsko dete, ili da je recimo zaposlio Roma u svojoj firmi. Kažem, tehnički gledano jeste u pravu.

Link to comment

a u čemu je problem?naravno što se farmacije tiče..ozbiljno pitam jer ja ne vidim problem da se to tkivo iskoristi za pravljenje leka ili injekcije koje će pomoći nekome

Edited by ivy
Link to comment
a u čemu je problem?naravno što se farmacije tiče..ovo za hranu je bizarno ako je tačnoozbiljno pitam jer ja ne vidim problem da se to tkivo iskoristi za pravljenje leka ili injekcije koje će pomoći nekome
Meni cak i nije zvucalo previse problematicno. Vise mi je bilo bizarno.Ne mogu da se zakunem da ovaj nije pominjao prehrambenu industriju al mislim da bih zapamtio tako nesto
Edited by katamaran
Link to comment

koriste se u farmaciji to je fakat,moja sestra je primala injekcije koje su se pravile/sadržale ćelije fetusa koje su joj jedine pomagale za neki urodjeni problem sa zglobom kolena,otprilike ga nema, dok nisu ukinute zbog ,,nehumane proizvodnje,, iz tkiva fetusa..pa sam mislila se postavlja to pitanje pa reko da mi neko objasni pošto ja ne vidim problem..

Link to comment
Ovo je mala repriza onog I Don't Like Mondays; This Livens Up The Day:
"Civilne straže su nešto što želimo da izbegnemo jer to bi značilo poraz države i pokazatelj nemoći u borbi sa ovim bezbedonosnim problemima." - dodao je Dulić
:fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...